Midnight Corporation

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Weas

Újonc
Támogató
2019. 04. 30.
72
143
LV karakter
Tito Fernandez
RP_-_1.png
RP_-_2.png
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 694
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Amúgy nektek mostmár az az elfoglaltságotok, hogy dmeltek folyamatosan, meg Vitohoz mentek állandóan kivégezni embereket, mikor már magát a leadert is ckztátok?
Meg mindenkivel szövetkeztek, hogy valakit teljesen ellehetetlenítsetek?
Ne töröljetek amúgy, érdekelne a válasz.
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 100
Tatabánya
Hát szerintem sem, de tudod, ez az italian criminál! " nemzetközi maffiának itt hatalma van " :ROFLMAO: sebaj, úgyis törölve lesz a hsz mert miért ne lenne...

Bakusz.. Nehogy már egy takony 12 évesnek kelljen magyarázkodni. Vito, ajánlatos valamire használni is azt a kalapot, bújj el alá.
És most én remélem Mr. Kalapmatyi helyett, hogy nem lesz törölve ez a hsz.
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 100
Tatabánya
Ohm, olikam rosz filmet néztél talán, vagy nem tudom, azért mert leirtam a véleményem a yt videód alá, és rám írsz hogy ocskos megint kezdem e, hát nem tudok mit hozzá fuzni, 15 évesen ocskosozni érdekes, mindegy is. Elhiszem a storyt wice, meg boti,.
Ui: nem akarok veszekedni, jó éjt.
J
(telefon)

Miért? Téged nem lehet öcskösözni? Holnaptól faternak kell téged hívni, mert te vagy a Vito?
Ne viccelj már kis öreg.
 

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
661
1 011
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
Mint kívülálló,figyelem a történetet.És nem értem,miért kell ennyire felháborodni a történteken.Illegális életetet éltek IG számoljon mindenki azzal,amit generál.(Ezzel senkit nem akarok megbántani,természetesen,a topicnak pedig hosszú életet :D )
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.