Michael D Thomson Jelentkezése a(z) Országos Rendőr-Főkapitányság köreibe.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
oImjKgh.png


I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< Jelenleg 16 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 6993 Perc >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/f2hfok6 >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/f2hfok6 (2 Napos bann, lelett tárgyalva, új gépem miatt. >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< A tanulmányaim mellet 3-4 órát tudok a szerverre szánni, abból mindet a Frakcióra. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen Igen! >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Nem voltam még Frakcióban. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Aktivitásom miatt+Terhelhető vagyok segítőkész, nyugalmas. Megbízható vagyok sokat segítek általában feleslegesen nem szoktam igazoltatni csak akkor ha szabálysértés vagy kőrözés van a bizonyos kocsin, feladatomat rendesen, tisztességesen végzem , ahogy már említettem, a szeretett családtagjaimat, a civileket és más emberek ártatlanságát szeretném védeni, hogy semmiféle bántódásuk ne essen, amíg élnek. A bűnözőket nagy mértékben elkel kapnom a kollégákkal. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/a/f2hfok6 >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Szabó Péter vagyok, egy falusi lakos, nagyon sokat töltök MTA-val azon belül még többet a SeeMTA-Val, hobbim a focizás és a számítógépezés, a tanulmányi átlagom 4-egész felett van. Hét közben az aktivitásom 3-4 óra. Hét végén akár 6 is. Ha nem tudnék lenni akkor azt jelezném(mindig előre). A NAV-ba rangon voltam az az Őrmesteren. Bátor ember vagyok, megbízható, segitőkész és tehetséges.. Gimnáziumba járok 10.osztályos.. Ha fent vagyok szerveren akkor TS3-on is fent, hiszen szolgálatba kötelességem a TS 3 on is fent lennem. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Michael D Thomson >

[#2] Születés dátuma, helye:
< Los Santos, 1995. Július 27. -LS Korház. >

[#3] Telefonszáma:
< 885738 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
A Rendőrség legeslegfontosabb feladata, ami a nevében is benne van,a városban lévő rend megőrzése.Fontos,hogy mint a közúton,vagy plázában,vagy a munkahelyén a polgárok biztonságban érezzék magukat,és biztonságban is legyenek. Persze mindig vannak emberek,akik nem tartják be a legalapvetőbb szabályokat is,amik rájuk vonatkoznak, pl.: nem indexelnek egy kereszteződésben,vagy nem adják meg az elsőbbséget, olyan szinten vezetnek, hogy akál alkohol befolyása is alatt lehetnek a vezetésük látszata esetén, vagy akár az élet illegális oldalát választja,a rendőrség feladata pedig az,hogy ezekkel az emberekkel igyekezzen leszámolni,amennyire csak lehetséges, a rendet olyan szinten tartsa fent, hogy a civileknek, kollágáknak szeretteinknek ne essen bántódásuk.>

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Lőfegyvert indokolt esetben használnék,ha a másik fél is fegyvert használna a szerv emberei ellen,ugyanis egy egyszerű ember,aki csak képen látott ilyet,nagyon megrémülhet tőle.Sokkoló fegyveremet akkor használnám,ha az illető aki épp nem tesz eleget a rendőrség utasításainak,többszöri felszólítás esetén sem hajlandó együttműködni. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< Először is,megkülönböztető jelzést bekapcsolnám a járőrautón,és a a megaphone-ban felszólítanám az igazolandó félt,hogy álljon meg,ha autóban van,akkor szálljon ki autójából,miután azt leállította,és várjon a további utasításokra.Ha az illető mindezt megtette,kiszállnék az autóból én is,odamennék az illetőhöz,bemutatkoznék neki,felmutatom a jelvényemet,és elkérném az iratait.Lekérdezném a személyi igazolványának a számát,az autóját,és megnézném,hogy az autójával minden rendben van-e.Megfelelő-e a gumik profilmélysége,van-e pótkerék az autóban, stb. Ha minden rendben van az illetővel,akkor további szép napot kívánva elbúcsúzom tőle,és elmegyek,ha pedig mégsem,akkor ennek megfelelően járok el.Ha valaki erősítést kérne,akkor igyekszem minél hamarabb elvégezni az igazoltatást,vagy szükség esetén félbe is hagynám,és társaim segítségére sietnék. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Az,hogy elsajátítsa feletteseitől, hogy milyen helyzetben, milyen a legprecízebb eljárás,hogy majdan,ő is mindig azt cselekedje, amit a helyzet megkíván. Figyelni Felettesei parancsait ,és azokat végrehajtani olyan szinten, ahogy csak ő tudja a saját szellemi és fizikai állapotát nézve, mindent maximálisan teljesíteni és fejlődi a kollágák és saját magát fejleszteni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< Nekem KB 50 perc, a kérdések megfogtak, nagyon jók voltak ezért a maximálisat próbáltam kihozni belőle, ebbe beleértve a helyesírás és az odafigyelés. >

Aláírást igénylő terület: (Michael D Thomson)
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Elfogadva, keress fel egy leadert holnap. 7000perc 7 jail? Kicsit érdekes ahogy elnéztem, valószinűleg Neumann fog meghallgatni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia Scott! Amikor még újra kezdtem eleinte az első 5000 percben szereztem 5, öt és utána a 2000-ben még 2 őt. Igen nem vagyok rá büszke, de mostmár ezen változtattam és fel is vállalom a jailokat mert hibás voltam sajnos, de ezen már változtattam, akkor holnap felkeresem! Köszönöm!

13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni! Figyut kaptad @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Scott.

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Holnapi nap folyamán 2019.02.20 (18:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.
Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában! Ha időben nem lesz ott akkor sajnálatos módon nem vagyok hajlandó felvenni magát.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse