Metal----asmoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Metal

Zöldfülű
2019. 01. 10.
213
302
LV karakter
Batonian Prela
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Metal


Panaszra tett moderátor neve:
asmoky


Panasz oka:
Fórum 23.-as Szabálypont, Feszültség keltés


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://postimg.cc/nChGzC9Z

23.) Tilos csak rossz indulatból írni frakció fejlesztési kérelmekhez!
Büntetés: 80 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesülsz!



Egyéb megjegyzés:
Érdekelne @athommas @Jesse @vorty véleménye arról hogy egy Fő Globális Moderátor miért szegheti meg a fórum szabályzatot és miért kelthet feszültséget. Szeretném hogy a megjelölt emberek egyike bírálná a panaszkönyvet.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 402
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Szia! Nem írtam semmi feszültségkeltő hozzászólást sem. Sima vélemény kifejtés volt az egész, stílusomra is direkt odafigyeltem, hogy ne legyen senki számára sem sértő. Abszolute nem feszültség generálás céljából írtam azt a hozzászólást csupán az igazat írtam le és saját gondolataimat a frakcióddal kapcsolatban. Nemtudom neked ebben mi a direkt feszültség generáló kérlek szépen fejtsd ki mert lehet én vagyok az alul művelt de nem értem. Illetve FGmod PK-t általában SA bírál.

Edit: illetve a forum szabályzat 23-as pontjára hivatkozol ami a rosszindulató hozzászólást emeli ki. Ha értelmezed amit írtam akkor rájössz, hogy segítséget írtam az IG dolgokkal kapcsolatban. Segítségem is felajánlottam neked a frakcióval kapcsolatban. Láttam, hogy új nektek ez az rp forma, azért írtam azt amit írtam. Egyébként ha megsértettelek szóhasználatommal és kissé nyers stílusommal akkor itt bocsánatot kérek miatta.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.