Mercedes Benz Vito?!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
656
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
A te általad nevezett "elcseszését" nem gondoltam. Ha valakinek a kezében marad akkor így járt. Modellcserére nem hoznák be szerintem, új autót emiatt "gyártani" se fognak szerintem.
Csak feleslegesnek tartom most a Burrito egész nagy értéket képvisel. Ha hirtelen eltünne sok ember kifejezné nem tetszését.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Csak feleslegesnek tartom most a Burrito egész nagy értéket képvisel. Ha hirtelen eltünne sok ember kifejezné nem tetszését.

Az összes törölt alap modellnél is “sok” ember kifejezte nem tetszését.
Még annyit se sikerült elérni, hogy bekerüljön az emberek köztudatába, hogy a modolatlan autók törölve lesznek idővel.
Legalább 4-5 ilyen törlés volt az elmúlt években. (Virgo-Cápa, Glendale-C63, Perennial-RS6, Tampa-M8)
Pontosan azért nem tud erről jóformán senki, mert nagyon kevés ember tart ilyen autókat.

Itt egy kis csemegéznivaló is, erről:
 

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
656
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
Az összes törölt alap modellnél is “sok” ember kifejezte nem tetszését.
Még annyit se sikerült elérni, hogy bekerüljön az emberek köztudatába, hogy a modolatlan autók törölve lesznek idővel.
Legalább 4-5 ilyen törlés volt az elmúlt években. (Virgo-Cápa, Glendale-C63, Perennial-RS6, Tampa-M8)
Pontosan azért nem tud erről jóformán senki, mert nagyon kevés ember tart ilyen autókat.

Itt egy kis csemegéznivaló is, erről:
És akinek még van az még levan szarva,mert ugye az a lényeg, hogy mindennek fel legyen nyomva az ára. Más már nem igazán számít.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

xqnight

Barangoló
2019. 02. 10.
118
379
19
V4 karakter
evelynnyuqe
Szia, teljes mértékben támogatom a kivitelezést. Ahogyan említetted, szívesen megnézném a modellt villogóval kiegészítve, hiszen több frakció számára is megfelelő lenne, például a Terrorelhárítás és a Nemzeti Nyomozó Iroda, stb. részére.
 
  • Tetszik
Reactions: sunyem és Muurayi

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Mire, ha nem a burritora?
Hát mivel nem tudok semmi mást mondani azért nem írtam,de a burrito alapból frakciók használják és nem is egy túl elterjedt kocsi.Ha most boltban lehetne venni vitot akkor a burrito elveszíti értékét!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.