Mercedes Benz Vito?!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Muurayi

wild one
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
722
3 058
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
GNtnG5q.png
Sziasztok!
Ebben a témában egy kicsit vízválasztó dolgot hoztam el nektek. Az igazat megvallva már napok óta óta gondolkodok, hogy nyilvánosságra hozzam-e az ötletet. Mindig attól tartottam, hogy mi lesz ha negatívan támadnak le, ám leesett, hogy én ebből semmit sem tudok veszteni. Ötletem viszonylag érdekes, még egyetlen egy MTA szerveren sem véltem felfedezni. Elsősorban főként rendvédelmi szervezetek használhatnák.

Miért nem használhatnák civilek?
- Igen ez a kérdés több emberben is megfogalmazódhatott, szerintem ott van a sprinter mint egy új járgány, egyenlőre szerintem elég lenne a civileknek az. ÁM! Amennyiben többsége megszavazza simán lehetne civil jármű is.

Hol, s mire lehetne használni?
- Elsősorban ilyen frakciókba képzeltem el, hogy TEK és NNI, ahol rendszeresen használják az ilyen fajta mikrobuszokat. Természetesen más legális frakció is hasznát vehetné.

Mégis mire kerülne be?
- Sokat agyaltam ezen a témán, és arra a dűlőre jutottam, hogy simán jöhetne a burrito helyére és akkor a villogós kérdést is megválaszoltam. Nem kell annyit variálni vele, hogy külön fényhidat kéne rá készíteni, hanem úgy mint most is a burrito-ra jellemző, elég lenne a villogó.

Négy vagy kilencszemélyes?
- Általában ezek a mikrobuszok kilencszemélyesek, ám azt mindenki tudja, hogy nehéz lenne kivitelezni, hogy kilenc személyt is tudjon egyszerre szállítani.

Képek:
1070460.jpg
carpixel.net-2020-mercedes-benz-vito-long-98556-wide.jpg


Modell (ez csak egy példa):
- Kiszeretném hangsúlyozni, hogy ez a modell csak egy példa, természetesen az orosz rendszám nem lenne rajta. Én valami hasonló kialakításban gondolkodtam. (aki netán szebbet talál nyugodtan megoszthatja.)

15470324266800_r7vibjfs13a.jpg
15470324298028_ncxgoirwvh0.jpg


(Amennyiben kicsi a kép kattintással tudod nagyobbítani!)

Köszönöm szépen a figyelmet, és azt is, hogy végig olvastad!
GNtnG5q.png
 
Utoljára szerkesztve:

Muurayi

wild one
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
722
3 058
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
mivel 1-2 ember rendelkezik ezzel az autóval
Szia!
Köszönöm szépen, hogy jeleztél egyáltalán nem tudtam, hogy van ilyen gépjármű civil kézbe. Akkor őszintén már nem tudom mire kerülhetne be. Mert, hogyha civil kézben van akkor meg már be is kerülhetne autókereskedésbe. De akkor aki meg burrito-val rendelkezett szó szerint be is bukta az árát amit kiadott. Nem tudom, hogy mennyire vannak szabadon még a modolatlan autók és, hogy mire lehetne ezt az autót behozni, HA bekerülne.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Burrito van civil kézben, de ez semmit nem jelent.
Minden olyan típusú modolatlan autó, amit Thommastól nem lehet megvásárolni, kárpótlás nélkül törlődik a szerverről, a bemodolásakor. A Greenwood -> BMW M5 F10-nél volt utoljára, hogy megmaradtak a meglévők, pedig azt sem lehetett Thommastól venni.
Szóval lazán mehetne a Burrito-ra.
Nekem bejönne.
 

Hardin

Újonc
2019. 07. 26.
10
19
25
V4 karakter
Hardin Evans
Nem rosszból de hamár van Mercedes Sprinter a szerveren akkor inkább egy Volkswagen Transporter 6 vagy Ford Transitot adnék de lehetne igazából egy Fiat Ducato/Peugeot Boxer/Citroën Jumper is.De alapjába véve nem rossz ötlet.Támogatom
 

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Amiket leírtál azoknak vagy nincs hátsó ajtaja mint a Burritonak vagy pedig nagyon hasonlít a Sprinterre, két ennyire hasonló kocsi csak nem lesz bent. A Vito viszont tökéletes lenne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.