Mercedes-Benz S-Class

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Értem amit mondani szeretnél, de olyan szempontból is meg kell közelíteni, hogy a legújabb S osztály piaci ára 50-70 millió forint közé lövendő be, melyik jelenleg bent lévő Mercedes-Benz éri el ezt az ár kategóriát, amely nem sportautóként van számontartva(az utóbbi bőven túlszárnyalja) és nem az AMG G63? Nem lehet csak drága, meg mutatós autókat berakni, egyensúly kell.

Biztosan van olyan alap autómodell mely nincsen használva, lásd a BMW M8 helyzetét, nagyjából az új S osztály eléri azt az árkategóriát, abban én látnék rációt, hogy ahhoz hasonlóképpen lehessen hozzájutni. Nyilván ez most megosztó vélemény, de max PP-vel, úgy, hogy autókerbe nem kerül be.
Jogos a felvetés, és nagyon logikus megközelítés. Nekem ez a fajta kivitelezés is tetszene.
Vagy akár lehetne egy régebbi S osztály is (akárcsak az Audi és BMW esetén) az is megoldást jelenthetne
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
BMW 750 senkinek se tetszik? 😂 :ROFLMAO:
nyilván azért van 4db 750em mert nem tetszik.
Azt mondtam hogy nem szereti senki, nem azt hogy nem tetszik senkinek. Tudom hogy egy nagyon meghatározó bmw az e38 ettől még nincs túl fontos szerepe a szerver életében, gyakorlatilag semmi
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
444
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Én inkább gondolkodnék Bentley, Aston Martinban és hasonló ismertebb gyártókban, akiknek szép autói vannak. Lerágott csont már ez a Mercedes, meg BMW imádat. Vérfrissítés kellene, nem Mercedes / Mercedes csere.

Maga a mod szép, az autó is szép.. csak hát, nem egy következő Mercedesre vágynak az emberek szerintem, még ha cserére is adja a fejét a vezetőség.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
nem értem miért ne szeretné senki?
E: azt se értem hogy jön S mercihez egy bmw 750 na mindegy
Úgy hogy írtam korábban, hogy A8 ból is van a szerveren és 7-es bmw-ből is, amiből nem is 1 van a szerveren.
És mivel az s osztály ezen konkurens cégek riválisaként tartható számon ezért mondtam hogy akár az egyik 7-es helyére is jöhetne, de csak felvetés nem tudtam hogy ennyi közkedvelt a 750
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof0723

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Elférne a C63 helyére szerintem, az alapból egy drága autó a szerveren, de kevesen haszánlják, mivel dobja a padka.
 

Bali0923

Újonc
2019. 04. 08.
19
15
V4 karakter
Tyler_Payne
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetésed: 40 büntetőpont. #Louise
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Benz

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
Az ötlet maga nem rossz, az autót én is megnézném nem azt mondom. De úgy érzem mostani palletával autók terén nem tudom mit lehetne frissiteni.
 

uncleengi789

Barangoló
Támogató
2021. 04. 06.
110
109
Szlovákia
V4 karakter
Stefan Petro
Én simán eltudnám képzelni az m5 f10 helyére, mivel a két kocsi hasonló ( német prémium). Igaz ekkor kikerülne egy BMW a szerverről, és elhiszem sok embernek nem tetszene. Őszintén én a BMW-ket jobban kedvelem, mellesleg eltudnák képzelni egy 7-es BMW-t is, de ez már más téma (egy újabb évjáratra gondolok).
 
Utoljára szerkesztve:

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Én simán eltudnám képzelni az m5 f10 helyére, mivel a két kocsi hasonló ( német prémium). Igaz ekkor kikerülne egy BMW a szerverről, és elhiszem sok embernek nem tetszene. Őszintén én a BMW-ket jobban kedvelem, mellesleg eltudnák képzelni egy 7-es BMW-t is, de ez már más téma (egy újabb évjáratra gondolok).
Hát abban, hogy mindkettő német prémium egyeznek, minden másban pedig teljesen különböznek.

Az ötös széria méret osztályban az E-class a Mercedesnél, az "M" pedig az AMG. Ez se nem E-class se nem AMG, de a hetesekkel tényleg hasonló és értem amit mondani akarsz
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.