Mercedes-Benz S-Class

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Sziasztok! Érdekelne mi lenne a véleményetek az alábbi jármű szerverre való bekerüléséről:

Mercedes-Benz S-Class


➡ Járműhöz kapcsolódó mod

Egy pár szóban a Mercedes-Benz S-Class-ról:
- A Mercedes-Benz S osztály egy felsőkategóriás luxuslimuzin - Wikipédia
- Mercedes S-osztály: az autózás csúcsa - Totalcar


Azt hiszem keveseknek kell bemutatnom magát a modellt, hogy kinek melyik évjárat és típus a kedvence az változó, én a modernizálás tükrében a 2021-es modellt tűztem be.
Személy szerint a w140 és w221 a kedvencem, ideértve az S63 amg modellt is

Tökéletesen alkalmas lehet:
- Maffia, Banda RP életében (akár csak irl)

- Vezető szerepet betöltő személyek életében (polgármester, cégvezetők stb.)
- Gazdagságot kifejezni kedvelők körében

Valamelyik Mercedes helyett
 
Utoljára szerkesztve:

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Ugyebár nincs elég Mercedes a szerveren. Rakjunk még be párat, levett rendszámmal egyenesen tökéletes, már látom a yotube videókat. "Menekülés a lerúgott lopott Mercivel". Nem támogatom.
Én is egy Mercedes helyére gondoltam, nem egy másik autó helyett.
 

Smithy

1312
2019. 03. 03.
89
471
UK
LV karakter
Aaron Lenehan


Tökéletesen alkalmas lehet:
- Maffia, Banda RP életében (akár csak irl)

- Vezető szerepet betöltő személyek életében (polgármester, cégvezetők stb.)
- Gazdagságot kifejezni kedvelők körében
Ehhez csak annyit tudok hozzászólni,hogy már kezd nagyon unalmas lenni hogy minden csak a Merciről,BMWről,Audiról szól és az esetek 75%ban mindig valami új BMW,Audi vagy Merci van tervben. Ne vedd rossz szemmel mert no offense, csak ha maffia, vezető szerepet betöltő/gazdag emberekről beszélünk(bandás nem hinném,hogy 40 millió forintos autókkal furikázna) akkor már inkább valami Rolls Royce vagy Bentley, ami igazából értékes és tényleg felcsillan a sok autó közül.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Ehhez csak annyit tudok hozzászólni,hogy már kezd nagyon unalmas lenni hogy minden csak a Merciről,BMWről,Audiról szól és az esetek 75%ban mindig valami új BMW,Audi vagy Merci van tervben. Ne vedd rossz szemmel mert no offense, csak ha maffia, vezető szerepet betöltő/gazdag emberekről beszélünk(bandás nem hinném,hogy 40 millió forintos autókkal furikázna) akkor már inkább valami Rolls Royce vagy Bentley, ami igazából értékes és tényleg felcsillan a sok autó közül.
Megértem amit mondasz és teljesen jogos is. Engem csak azért zavar egy S osztály hiánya mert a riválisok közül amit felsoroltál mindnek megvan a párja. Van bent 7-es BMW (nem is 2) és van bent A8-as Audi is. Kicsit furcsa hogy éppen S osztály nincs bent, éppen ezért vetettem fel az ötletet, persze szigorúan egy Mercedes helyett. (Vagy esetleg a BMW 750 helyett is, amúgy sem szereti senki)
 

floatin

Pötyögtető
2019. 08. 25.
525
4 042
Pécs
V4 karakter
Remy Moussaoui
LV karakter
Tommasso Ferri
Ugyebár nincs elég Mercedes a szerveren. Rakjunk még be párat, levett rendszámmal egyenesen tökéletes, már látom a yotube videókat. "Menekülés a lerúgott lopott Mercivel". Nem támogatom.
Szerintem még mindig jobb mint a neonzöld 240sx, Én inkább újabb C osztályt gondolnék a 63-as helyére.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szerintem még mindig jobb mint a neonzöld 240sx, Én inkább újabb C osztályt gondolnék a 63-as helyére.
A C63 az utolsó kézzel összerakott AMG ahol még az erőt nem 2 turbó szedte össze hanem a 6.2 liter
Ha már Mercit kellene kivenni én az egyik E osztályt venném ki, abból úgyis van több
 

vezeruralkodo

Barangoló
2019. 05. 19.
95
251
Tatabanya es kornyeke vedve van
V4 karakter
Denis floyd
LV karakter
Raphael al gelato
A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet! Büntetés: 40 pont - @Maxii
A C63 az utolsó kézzel összerakott AMG ahol még az erőt nem 2 turbó szedte össze hanem a 6.2 liter
Ha már Mercit kellene kivenni én az egyik E osztályt venném ki, abból úgyis van több
Te nagyon okos vagy, köszönjük a tájékoztatást, de egy játékban főleg ebben nemhiszem hogy annyiba befolyásolná hogy most sinka motorja van egy amgben vagy egy szétnyomott szuszka 1.3 glx
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Ha gazdagságot akarsz kifejezni, akkor miért nem egy Koenigsegg Gemera, Jesko Absolut, Regera vagy Agera RS? Nem csak mercédesz létezik :/
Tudom én hogy vannak ettől jóval drágább autók, csak nem a Mercedes palettáról.
Illetve személy szerint nem tudom elképzelni ahogy valaki pl egy tárgyalásra vagy stb egy Koenigsegg Gemeraval gurul be, ilyen helyekre limuzinnal illik amelyek között az S osztály kiemelkedő.
Azért azt ismét hozzá tenném hogy egy Mercedes helyére gondoltam én is, nem bármi más kitúrása miatt
 

Hattyú

Újonc
Very Important Person
2022. 03. 16.
29
247
V4 karakter
Daniel Shelton
Értem amit mondani szeretnél, de olyan szempontból is meg kell közelíteni, hogy a legújabb S osztály piaci ára 50-70 millió forint közé lövendő be, melyik jelenleg bent lévő Mercedes-Benz éri el ezt az ár kategóriát, amely nem sportautóként van számontartva(az utóbbi bőven túlszárnyalja) és nem az AMG G63? Nem lehet csak drága, meg mutatós autókat berakni, egyensúly kell.

Biztosan van olyan alap autómodell mely nincsen használva, lásd a BMW M8 helyzetét, nagyjából az új S osztály eléri azt az árkategóriát, abban én látnék rációt, hogy ahhoz hasonlóképpen lehessen hozzájutni. Nyilván ez most megosztó vélemény, de max PP-vel, úgy, hogy autókerbe nem kerül be.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.