Menson John Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mensonjohn

Újonc
2024. 02. 24.
1
0
V2 karakter
Menson John
omszv2gatsby.png






Jelentkezés
/ IC /
~ Teljes Neve ~
Menson John

~ Születési helye, ideje ~
1992.12.12

~Bejelentett lakcíme/tartózkodási helye ~
Palcreek Street 12

~ Legmagasabb végzettsége ~
Az én legmagasabb végzettségem egy mentőápolói diploma.

~ Eddigi munkahelyei, távozásának okai ~
Kisebb munkáim voltak fuvarozó cégeknél, oka kifejezetten nem volt, csak is a váltás!

~ Miért pont Önt válasszuk? ~
A mentőápolói végzettségem és az egészségügyi terület iránti elkötelezettségem miatt választottam a mentőszolgálatot. Mindig is szerettem volna olyan munkát végezni, ahol közvetlenül segíthetek az embereknek, és a mentőszolgálat pont erre ad lehetőséget. Számomra nincs fontosabb dolog, mint mások életét megmenteni vagy segíteni nekik a nehéz időkben, és ezért vagyok itt, hogy minden nap tegyek valamit azért, hogy másoknak jobb legyen.

~ Csatolja önéletrajzát! ((8-10 mondat)) ~
Név: Menson John
Cím: Los Santos, San Andreas, Palcreek Street 12
Oktatás:
    • Mentőápolói diploma - Los Santos Egészségügyi Főiskola, Los Santos, San Andreas (2017)
    • Középiskolai végzettség - Los Santos Középiskola, Los Santos, San Andreas (2013)


Szakmai Tapasztalat:
    • Gyakornok - Los Santos Egyetemi Kórház, Los Santos, San Andreas (2016 - 2017)
      • Betegápolás és támogatás a kórház különböző osztályain
      • Orvosok és ápolók segítése a mindennapi feladatokban és a betegellátásban


Képesítések és Készségek:
    • Mentőápolói végzettség - Los Santos Egészségügyi Főiskola által akkreditált (2017)
    • Kiváló kommunikációs készségek és együttműködés vészhelyzetben
    • Hatékony stresszkezelés és gyors döntéshozatal kritikus helyzetekben
    • Alapfokú számítógépes ismeretek (Microsoft Office)


Nyelvi Képességek:
    • Angol (anyanyelv)
    • Spanyol (középfok)


Érdeklődési Kör: Szeretek időt tölteni a szabadban, és élvezem a sportolást és a természetjárást. Emellett fontos számomra az önkéntes munka és az emberek segítése a közösségemben.


Jelentkezés
/ OOC /

~ Hogy szólíthatunk, hány éves vagy? ~
Bence, 19 éves vagyok!

~ Mutatkozz be 4-5 mondatban! ~
Debrecenben élek, és jelenleg egyetemre járok itt. Szabadidőmben szeretek sportolni és új helyeket felfedezni Debrecen környékén. Szeretek videókat vágni és szerkeszteni is, amelyeket saját magam készítek. Ez az érdeklődési területem kreativitásomat és technikai készségeimet is fejleszti, és nagy örömmel dolgozom új projekteken. Az egyetemi tanulmányaim során igyekszem összehangolni az akadémiai elvárásokat a saját érdeklődési területeimmel, beleértve a videóvágást is. Számos érdeklődési területen nyitott vagyok, és mindig izgatottan vetem bele magam az új kihívásokba és élményekbe. Életem fontos részét képezi az is, hogy aktív tagja vagyok egy helyi önkéntes csoportnak, amely segítséget nyújt a rászorulóknak és közösségi projekteket szervez. Az emberekkel való kapcsolatépítés is fontos számomra, szeretek új embereket megismerni, megbeszélni velük az élet nagy kérdéseit vagy csak könnyedén beszélgetni. Emellett szeretek a barátaimmal összejönni egy jót bulizni, kikapcsolódni. Tulajdonképpen ez vagyok én! -

~ Mióta játszol SeeGameSystem szervereken, mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén? ~
2018 mondhatni, de most kezdeném újra, ha lehetséges

~ Mennyi játszott perced van? ~
458 perc

~ Volt már OMSZ-es tapasztalatod a szerveren? Ha igen, mikor, mennyi ideig voltál frakciótag, milyen rangot értél el? ~
Nem!

~ Miért szeretnél csatlakozni hozzánk? Hosszútávú terveid a frakción belül? ~
Elsőként is az új gépem miatt már sokkal élvezhetőbb az RP, másodszor is pedig, mindig is érdekelt az egészségügy és az elsősegélynyújtás, és szeretném mélyíteni és kibővíteni az RP tudásomat ezen a területen, illetve szeretek csapatmunkában dolgozni, amely elengedhetetlen az OMSZ-nél! Szeretek szembenézni különböző problémákkal illetve azok megoldásaival. Az emberek támogatását és segítését szeretem, hiába csak egy játékról van szó, jó érzéssel tölt el ha tudok segíteni bármilyen helyzetben! Szeretnék egy jó közösséghez is tartozni ahol új emberekkel tudok megismerkedni. Nyitott vagyok az emberek felé, így könnyen megoldom a velem szembe jövő problémákat, ha lehet így fogalmazni! -

~ Rendelkezel TeamSpeak3 és Discord klienssel? ~
Igen!

~ Voltál már banolva a szerverről? UCP képet csatolj. ~

~ Voltál már adminjailben a szerveren? UCP képet csatolj. ~

~ Csatolj UCP képet névváltásaidról. ~

~ Hetente hány percet tudsz a frakcióra szánni? ~
1000 minimum

Dátum
2024.02.24
Menson John


A jelentkezés beadásával elfogadod a frakció alapvető szabályzatát, és annak eleget teszel.
 
Utoljára szerkesztve:

teherautó

Újonc
2021. 08. 15.
24
185
20
V2 karakter
Bruno Kreutzwald
omszv2gatsby.png





Tisztelt jelentkező!
Jelentkezési lapját az OMSZ Vezetősége megkapta, feldolgozta, valamint döntését is meghozta ezzel kapcsolatban.
Mindezek alapján a következő döntés született: Jelentkezési lapja elfogadásra került.
Gratulálunk a sikeres felvételhez, keresse fel vezetőségi munkatársunkat a felvételi eljárás lebonyolítása érdekében.
((Privát üzenetben egyeztessünk az időpontról))


Bruno Kreutzwald - Igazgató
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.