Melody Metzger -CS4BA

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Melody Metzger

Barangoló
2019. 01. 10.
147
77
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Melody Metzger


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
cs4ba


Panasz oka, leírása, kifejtése:
helytelen börtön jogtalanak érzem mert ha rám fogja a fegyvert akkor az látszik már a kocsiból és rendőr rá mehet de minden a logba benne van mert ha fegyvert fog rám és eldugja akkor nem látszik. PG hősködést jelent követtem az utasitást. ha elfutottam volna az pg lett volna az tény de nem érzem jogtalanak a jailt, Az admin nem a mostani dolgot birálta hanem egy régi dolgot amiért figyelmeztetést kaptunk és meg lett beszélve 2 adminal is 2024.05.06. 8:45


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/a39bgHDd https://pastebin.com/Aq7w6ZSD


Megjegyzés:
köszönöm hogy megnézted és lesz eredménye
 
Utoljára szerkesztve:

cs4ba

Ain't twenty-v-one, it's one-v-twenty
SzerverAdmin
v4
2019. 08. 01.
61
175
V4 karakter
Mayumi Kyoko
LV karakter
Ylli Hassan
Szia
nem értem azt, hogy miért csak az lenne PowerGaming, ha elfutsz.
Ugyan úgy saját helyzetedet rontottad azzal, hogy kiordibálsz lelassítasz a rendőrök mellett, szinte már megállsz,

Ez már nem az első ilyen eseted, az elsőben sikerült SMS-ben szétkürtölni, hogy téged rabolnak (kordinátával mellékelve),
mikor már réges régen rád van tartva a fegyver, akkor lehetőséged nyilt folytatni az RP-t.
Logodban is szerepel, hogy az előző esetet sikerült megbeszélni és folytatni, de azóta nem tanulva az esetből ugyan úgy PG-zve próbálod menteni a bőröd.

A rendőrök leírták, hogy félre lettél volna húzva igazoltatás végett, akkor reális keretek között tudtad volna értesíteni őket a rablóról, szabályt nem szegve.

Várom a bíráló Adminisztrátor válaszát.​
 

Melody Metzger

Barangoló
2019. 01. 10.
147
77
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
Én a mostani esettről beszélek tudtommal real rp szerver szóval hogyha fejemhez van tartva a fegyver és szerver is úgy van megcsinálva hogy látható legyen akkor az miatt is megállithatott volna. szerintem és mind a 2 ügyet te intézted. akkor ha fegyver van tartva a fejemhez meg se szólalhatok? kérdem én. plusz az utasitást követtem folyamat mert amit bejelőlt gps-en úgy mentem. Rablás ellen semmit se tehetek csak hagyom magam hogy kiraboljanak.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 581
4 322
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
De te kiabáltál hogy segítség, persze hogy megállítanak.
Az oldaladhoz volt fogva a fegyver, nem fogsz üvöltözni hogy segítség.
nem?
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky

Melody Metzger

Barangoló
2019. 01. 10.
147
77
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
Szia
nem értem azt, hogy miért csak az lenne PowerGaming, ha elfutsz.
Ugyan úgy saját helyzetedet rontottad azzal, hogy kiordibálsz lelassítasz a rendőrök mellett, szinte már megállsz,

Ez már nem az első ilyen eseted, az elsőben sikerült SMS-ben szétkürtölni, hogy téged rabolnak (kordinátával mellékelve),
mikor már réges régen rád van tartva a fegyver, akkor lehetőséged nyilt folytatni az RP-t.
Logodban is szerepel, hogy az előző esetet sikerült megbeszélni és folytatni, de azóta nem tanulva az esetből ugyan úgy PG-zve próbálod menteni a bőröd.

A rendőrök leírták, hogy félre lettél volna húzva igazoltatás végett, akkor reális keretek között tudtad volna értesíteni őket a rablóról, szabályt nem szegve.

Várom a bíráló Adminisztrátor válaszát.​
PG arról is szól ha fegyvert tartanak rám és hősködök leütőm elfutok rp szituációtól is függ. elfogadtam az előző ügyemnél hibáztam de ennél nem tudom. mert logon is látszott nem irtál nem kérdeztél csak beraktál
 
  • Vicces
Reactions: Razzan

cs4ba

Ain't twenty-v-one, it's one-v-twenty
SzerverAdmin
v4
2019. 08. 01.
61
175
V4 karakter
Mayumi Kyoko
LV karakter
Ylli Hassan
PG arról is szól ha fegyvert tartanak rám és hősködök leütőm elfutok rp szituációtól is függ. elfogadtam az előző ügyemnél hibáztam de ennél nem tudom. mert logon is látszott nem irtál nem kérdeztél csak beraktál
Elég egyértelmű a dolog, "helytelen börtön jogtalanak érzem" a panaszodban inkább a miértjét kifogásoltad.
 
  • Tetszik
Reactions: Melody Metzger

Melody Metzger

Barangoló
2019. 01. 10.
147
77
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
De te kiabáltál hogy segítség, persze hogy megállítanak.
Az oldaladhoz volt fogva a fegyver, nem fogsz üvöltözni hogy segítség.
nem?
ez karaktertől függő van aki merész bátor lesz ami lesz alapon de alapvetően ebbe igazad van és szerintem karakter vállogatja elfogadom akkor hibáztam máskor nem fordul elő csak engedem magam hogy kiraboljanak tárt karokal várom. és köszönöm hogy meg tudtuk beszélni .
 

Melody Metzger

Barangoló
2019. 01. 10.
147
77
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
Olyan bátor voltál, hogy akár egy golyót is elbírtál volna nem?
Az életeted tetted ezzel kockára. Együtt kell működni sajnos. Veszíteni is tudni kell, vannak ilyen helyzetek, és még lesznek is párszor.
ez már megint egy más kérdés ezzekhez karaktertörtének illendő. hidd el való életbe is van olyan maffia vagy olyan ember aki nem fél a golyótól de ahhoz más karakter kell
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
754
25
Makó
V4 karakter
Mathieu Paquet
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! | Büntetés: 95 pont ~ DreeN
Én a mostani esettről beszélek tudtommal real rp szerver szóval hogyha fejemhez van tartva a fegyver és szerver is úgy van megcsinálva hogy látható legyen akkor az miatt is megállithatott volna. szerintem és mind a 2 ügyet te intézted. akkor ha fegyver van tartva a fejemhez meg se szólalhatok? kérdem én. plusz az utasitást követtem folyamat mert amit bejelőlt gps-en úgy mentem. Rablás ellen semmit se tehetek csak hagyom magam hogy kiraboljanak.
Nem a fejedhez volt tartva a fegyver hanem a bordádhoz volt nyomva, de ez ott van a logba is.
 
  • Tetszik
Reactions: kfer és Paulittvan

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 581
4 322
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Jogtalan egyértelműen, fentebb leírtam..
legközelebb ne hősködj.
De ahogy látom be is láttad, mivel törölted a pk-t.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.