mbencelevente jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Ingame neved:
Brian Styles

Előző fórum neveid:
Mióta a fórumot használom mbencelevente a profilnevem.

Mióta játszol a szerveren?
2022.01.01 óta játszom a V2 szerveren.

Mióta használod a fórumot?
2022.01.07-én regisztráltam fel a fórumra, azóta aktívan használom.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Napi 3-4 órát körülbelül vagyok a fórumon.

Miért válasszunk be téged a csapatba?
Úgy gondolom, hogy nagyon jól tudok segíteni játékosoknak, és jól tudok csapatban dolgozni. 8 hónapon keresztül voltam SGH a szerveren, ez idő alatt sok alkalommal segítettem a Globális Moderátorok munkáját is.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
Szeretném a fórumközösségi normákat betartatni, valamint segíteni a játékosoknak.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását?
Bemutatom a fórum használatát segítő videókkal, amiket magam csinálnék a játékosoknak, illetve azokat a topicokat is megmutatom amik részletes útmutatást adnak a játékosoknak.

Ismeretség a teamen belül?
Bazsit ismerem a teamen belül.

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban!

Marosi Bencének hívnak 20 éves vagyok. Egy kis faluban élek a szüleimmel Budapesttől nem messze. Jelenleg a Mozgásjavító gimnáziumban tanulok 11. osztályos tanuló és kollégistaként is. Iskolaidőben hétköznapokon kollégista vagyok, hétvégén otthon vagyok. Szabadidőmben szeretek olvasni, beszélgetni és a See Mta szerverein játszani. Szeretem a színházat és a különféle kulturális helyszíneket. Máséve elkezdtem parasportolni egy labdajátékot ebben az évben versenyezni is fogok.

Kérdések:

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a fórumot?
Elmagyaráznám neki részletesen, hogy mi az a fórum és a fentebb megemlített módon segíteném a játékos eligazodását.

A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?
Előszőr is megbeszélném vele, hogy szabályszegtél légy őszinte a vezetőség felé és mondd el mi történt. Nagyon fontos, hogy ha hibát követünk el és igenis vállalnunk kell a felelőséget érte. Sokkal rosszabb az ha valamit eltitkolunk mert evvel az emberi becsületünket is elveszíthetjük.

Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés?
Úgy gondolom nagyon fontos a megfelelő visszajelzés a moderátorok számára, hogy milyen kisebb hibákat csináltak mire kell jobban odafigyelni a jövőben. Ha a moderátor elfogadja ezeket a visszajelzéseket a teljesítményén is meg fog látszani.

Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?
A Globális Moderátorok feladata a fórum szabályzat betartatása, témák helyezése és zárása a megfelelő helyre, fórum közösségi normák betartatása ( Figyelni kell arra hogy játékosok ne bántsák meg egymást, és az adott topic tényleg arról szóljon amiről kell). Új felhasználó regisztrációk elfogadása.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 285
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Üdvözlet, heló. A lapodat én kifejezetten összecsapottnak gondolom a formázás tekintetében. Ez az egy az egyben lila szín szerintem felesleges és átláthatatlan. Pontatlan a fogalmazás és a helyesírás. Vesszők hiányoznak, vagy feleslegesek, több leütött enter, stb stb. Olvasd át a lapodat és gondold újra az egész kivitelezését!
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Üdvözlet, heló. A lapodat én kifejezetten összecsapottnak gondolom a formázás tekintetében. Ez az egy az egyben lila szín szerintem felesleges és átláthatatlan. Pontatlan a fogalmazás és a helyesírás. Vesszők hiányoznak, vagy feleslegesek, több leütött enter, stb stb. Olvasd át a lapodat és gondold újra az egész kivitelezését!
Helló.

Előszőr is szeretném megköszönni a kritikát, teljes mértékben elfogadom a véleményed. Túl sok volt a lila illetve tényleg rengeteg volt a bekezdés kihagyás. A vesszőket pótoltam és ahol kelett töröltem. A kisebb hibákat még átfogom nézni.
 
  • Tetszik
Reactions: Alax

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
A lapod nem ütötte meg a kívánt mércét, elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.