Matthew Washington

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marky7

Újonc
2022. 10. 13.
15
18
V4 karakter
Crish Washington
LV karakter
Matthew Washington
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM
,,PARTNERS WITH THE COMMUNITY''


Tisztelt jelentkező,
A formanyomtatvány kitöltésénél ügyeljen a pontos és valós adatok megadására!



ELSŐ SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
Ebben a szakaszban a személyes, adataira vagyunk kíváncsiak, törekedjen a pontos adatkitöltésre.

SZEMÉLYES ADATOK
I/A Keresztnév: Matthew​
I/B Vezetéknév: Washington​
I/C Középső név: -​
I/D Születési idő: 06/26/1996​
I/E Születési hely: Las Venturas Központi kórház​
I/F Nem:
[x] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
I/G Telefonszám: +38-76-923-4188​
I/H Lakhely: Las Venturas​
I/I E-mail cím: Matthew_07@gmail.com

MEGJELENÉS
I/J Magasság: 6'10 (láb, hüvelyk)​
I/K Testtömeg: 180.7lb (lbs)​
I/L Hajszín: Barna​
I/M Szem: Kék​
I/N Etnikum:
[x] Europid​
[-] Afroamerikai​
[-] Hispán​
[-] Ázsiai​
[-] Indián​
[-] Egyéb​

I/O Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. -​
2. -​

NEMZETISÉG
I/P Állampolgárság:
[x] U.S. állampolgársággal rendelkezem.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
I/Q Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni:​
1. Angol​
2. Spanyol​
3. -​
MÁSODIK SZAKASZ - TANULMÁNYOK
Ebben a szakaszban a tanulmányaira vagyunk kíváncsiak, kérjük itt adjon meg minden oktatással kapcsolatos információt.

II/A Kérjük, jelölje be a legmagasabb iskolai végzettségét!
[-] U.S. High School diploma​
[-] GED teszt​
[x] Egyetemi diploma​

II/B Egyetemi szaktárgy típusa:
[x] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Államtudomány​
[-] Közgazdaságtan​
[-] Mérnök​
[-] Számítástechnika​
[-] Szociológia​
[-] Kriminálpszichológia​
[-] Egészségügy​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
II/C Az intézmény neve: University Of San Andreas​
II/D A látogatás intervalluma: 2014/09/01 - 2018/06/14​

II/E Függesztették fel vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[x] Nem​
II/E1 Amennyiben igen, részletezze: -​
HARMADIK SZAKASZ - MUNKATAPASZTALAT
Ebben a szakaszban a munkatapasztalataira, előző munkahelyeire valamint munkaképességeire vagyunk kíváncsiak.

ELŐZŐ MUNKAVISZONY
III/ACég/Ügynökség neve: San Fierro Sheriff Department​
‎ ‎ ‎ ‎Betöltött pozíció: Senior Deputy Sheriff​
‎ ‎ ‎ ‎Feladatköre: Járőr, kiképzőtiszt, SEB operator, AB Staff.​
‎ ‎ ‎ ‎Alkalmazás intervalluma: 02/03/2024 — 05/21/2024​
‎ ‎ ‎ ‎Szerződésbontás indoka: Kilépés​

III/B Részletezze, ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​
III/C Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről.​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

III/D Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] U.S. Army​
[-] U.S. Navy​
[-] U.S. Air Force​
[-] U.S. Marine Corps​
[-] U.S. Coast Guard​
[-] U.S. National Guard​
NEGYEDIK SZAKASZ - ÁLTALÁNOS ÉS SPECIALIZÁLT ENGEDÉLY

IV/A Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államán belül?
[x] Igen​
[-] Nem​

IV/B Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[x] Nem​
IV/B1 Amennyiben igen, adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: -​

IV/C Az elmúlt nyolc hónapban kapott bármiféle közigazgatási bírságot?
[-] Igen​
[x] Nem​

IV/D Az elmúlt tizenkét hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[x] Nem​
IV/D1 Amennyiben igen, részletezze: -​
ÖTÖDIK SZAKASZ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

V/A Indult-e már Ön ellen bűntetőeljárás, illetve ítélték-e már el bűncselekmény elkövetéséért?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/B Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületének, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/C Jelenleg zajlik-e Ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[x] Nem​

V/D Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[x] Nem​
V/D1 Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? -​

V/E A közelmúltban volt-e már bármilyen problémája alkohol és tudatmódosítószer használatával?
[x] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​
HATODIK SZAKASZ - ELISMERVÉNY

A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a kérvényben megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy elégtelen válasz vagy állítás elegendő ok lehet a jelentkezési folyamatból történő kizáráshoz. Beleegyezem abba is, hogy a Recruit Training Academy programot bármikor indokolás nélkül megszakíthatják. Felvállalom, hogy amennyiben nem teljesítem a képzést, megtérítem a képzési díjat. Továbbá, nem tiltakozom az ellen, ha a későbbiekben ujjlenyomatot vagy DNS-mintát vesznek tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársai.​
OUT OF CHARACTER

A Neved vagy beceneved: Márk /Crish/​
B Életkorod: 16.​
C Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Sziasztok Márk vagyok 16 évemben járok. Jelenleg középiskolába járok Logisztika szakon, ez melett hobbym a fotózás, de elég gyakran RP-zek is! Lassan 3 éve Rp-zek, tudok azért ezt azt, 3 hónapot Húztam le Hl SFSD-ben tehát amerikai rendvédelmi RP bennem van! Voltam Las Venturas Taxiban csak sajna ott kaptam egy FK jumpot és egy Bann-t is de nem azert mert én hűde vissza akartam élni egy taxit kitűzővel csak nem értem rá mivel beteg is voltam meg fontos dolgokat kellet intéznem ezért inkább ezt kértem, hála istennek már annyi időm lett mint a tenger, mindez azért írom le, hogy ne ezért esetleg ne fogadják el a lapomat!​

D Rendelkezel amerikai rendvédelmi szerepjáték tapasztalattal? (Más szervereken szerzett tapasztalataidra is kíváncsiak vagyunk) voltam 4 hónapig​
D1 Ha igen, milyen frakcióban és pozíción voltál? HL SFSD (San Fierro Sheriff Department) Senior Deputy Sheriff, SEB operator, AB Staff.​

E Mióta játszol a SeeMTA Las Venturas szerverén, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 1,5 éve, Las Venturas Taxi​
F Milyen különbségeket tudnál említeni egy amerikai és egy magyar rendvédelmi szervezet között? Az USA rendvédelme és a Magyarországi rendvédelem ég és föld a külömbség. Míg Magyarországon szigorúbban és fegyelmezetebben veszik, addig az USA-ban kicsit lazább a helyzet. A magyar rendőröknek sokkal kevesebb alkalommal kell, hogy éles fegyvert használjanak, mint az amerikai rendőröknek. Amerikában nagyobb eséllyel ránthat elő egy civil egy lőfegyvert, mint Magyarországon így sokkal jobban ki vannak élezve az amerikai rendőrök az ilyen esetekre. Az USA rendvédelme államonként változik, legtöbb államban az állami rendőrség tevékenykedik, de egyes államokban pedig a sheriff hivatal is.Taktikában,beosztásban is lelhetünk különbséget.​
G Milyen karaktert alkotnál a frakció tagjaként? Egy fiatal de teljesen a munkára feladataira koncentráló férfi, jó társaság járőrözés közben egy jó tagja lenne a csapatban. Számára a civilek és a közvédelem lenne a legfontosabb. Célja hogy a közösség biztonságát és jólétét szolgálja, és hogy hozzájáruljon a bűnözés visszaszorításához és a törvények Törvényes betartásához.​
H Mit tennél hozzá a frakció közösségéhez a jelenléteddel? "Nagyobb" Rendvédelmi tapasztalatom miatt könyebben tudnék tanulni, maximum az átszokás lenne a nehezebb és az itt szokásos rádiózások és hasonló dolgok elsajátítása. Ha mindez sikerül akkor egy jo csapat tagjaként tudhatom magam ahol hosszú időt töltenék el!​


H Csatolj egy UCP felületen készített képet a névváltásaidról (link):
Sajna nem tudok csatolni mivel folyton kilépeget az UCP és ezért nem nagyon tudom megnézni (1 NV-m volt)
I Csatolj egy UCP felületlen készített képet az adminjaileidről és kitiltásaidról (link):
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Mr Washington,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 168 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt, a jelentkezési ciklus végeztével.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel,
64d8ea3d2637d09b0dda92a8a10bae11.png



Lieutenant Nicholas Gill,
Employment Supervisor, Recruit Training Academy
Las Venturas Metropolitan Police
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Mr Washington,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png


‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.