Matteo M Velazquez jelentkezése az állományba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 02. 05.
11
9
V4 karakter
Adam Breff
V2 karakter
Alfons D Fernandes
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Matteo M Velazquez
Születési hely, idő: Los Santos 1996 február 8
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 178061
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santosban vagyok elszállásolva egy hotelban
Legmagasabb végzettsége: Középiskola
Eddigi munkahelyei: Katasztrófa védelem ( OKF)

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
-Matteo M Velazquez a becses nevem 26 éves vagyok egyedül élek szinte a város utcáin.
Az országos katasztrófa védelemnél dolgoztam de sajnos nem éreztem hogy nekem való ez a munka szóval Hadnagyi rangomat leraktam és inkább húzótt a szivem a rendvédelemhez! Édesanyám nemrég halt meg édesapámat nem ismertem testvéreimmel meg nem nagyon tartom a kapcsolatot így nemtudom mi van velük.egy új és tiszta életet szeretnék kezdeni és ennél a munkahelynél bizonyítani hogy képes vagyok mindenre. Kitartó és szorgos egyéniség vagyok erős fizikummal rendelkezem és nem ismerem a lehetetlent a végsőkig küzdök bármiről is legyen szó!

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Gyuri
Mennyi idős vagy: 15év
Legmagasabb iskolai végzettséged: középiskolába járok 9. osztályba
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 8785 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: igen, Daniel Matteo - Kray N Matteo ra
Kray N Matteo - Matteo M Velazquez re
Milyen karaktert RP-znél nálunk?
Egy magabiztos fiatal srácot aki a nagy életbe nem rég vágódott bele és mindig is tisztelte a jó és a "rend" mellet álló embereket és szeretne a nyomaikba lépni és harcolni a rosz ellen és hisz a változában,hallgat a felettesei szavára és megértő!Végre hajtja kapott parancsait és szeret csapatban dolgozni
Miért pont rád essen a választásunk?
Tudok csapatban dolgozni megértő és meggyőző vagyok és kiállok az igazam mellet
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam!

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Endrész György-nek hívank 15 éves vagyok Ózdra a József Attila gimnáziumba járok 9.osztályba Testnevelés tagozatos emelt szintű osztályba,súlytemelek 5 éve versenyszerűen,e mellet minden sportot nagyon szivesen kipróbálok.Vannak időszakok amikor kevesebb időt tudok a játékra fordítani de próbálnám kihozni a kötelezőt,de amikor játékra kerül a sor akkor a szerveren játszok szigorúan! segítőkész meggyőző személyiség vagyok és megértő hatalmas nagy a csapat szellemem és mindenből a legjobbat akarom kihozni nagyon bele élem magam mindenbe!
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Matteo M Valezquez!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.05.02 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.05.02 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.