[Mathias Sierra] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

matejakker

Újonc
2023. 02. 10.
24
38
Székelyföld, Erdély
V4 karakter
Matthew Jack Sierra
LV karakter
-
V2 karakter
Mathias Sierra
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Mathias Sierra
Születési hely, idő: San Fierro, 1996. Január 12
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36228065804
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos
Legmagasabb végzettsége: 12. Osztály, Érettségi
Eddigi munkahelyei: Kamionsofőr

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Mathias Sierra vagyok, 28 éves. 1996 Január 12.-én San Fierro-ban születtem.
Végzettségeim: 12. középiskolai osztály, Érettségi.
B és CE típusú jogositványokkal rendelkezem.
Szorgalmas, erős személyiségnek tartom magam. Jól tudok csapatban dolgozni. Értek az informatikához, 4 nyelven beszélek. 2018-ban sikeres felvételt nyertem a Los Santos-i egyetemre, viszont 2 év után ott hagytam azt, és kamionsofőrként kezdtem dolgozni egy helyi cégnél. Érdekel a rendvédelem, hiszen Spanyol származású édesapám is rendőrtisztként dolgozott. Kiskoromban sokszor magával vitt munkahelyére, ezzel megszerettette velem a rendőrségi életet. Sok-sok minden érdekel, szeretek új dolgokat tanulni. Nyilván mindenkinek vannak gyengeségei, mint ahogy nekem is, hisz néha türelmetlen vagyok. De tudom, hogy az a legjobb, hogyha legyőzzük ezeket az érzéseket.
Összességében úgy gondolom, egy magabiztos és fegyelmes egyéniség vagyok, aki készen áll a kihívásokra.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté
Mennyi idős vagy: 16
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános, jelenleg középiskolás vagyok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 455
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem rendelkezem
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Amint írtam, egy 28 éves Spanyol származású fiatalembert, Mathias Sierrát. Ő egy erős, nagy férfi, aki megfontoltan dönt. Tiszteletteljes a feletteseivel, és készen áll minden feladatra. Ha alakját, vagy spanyol családi hátterét szidják az emberek, akkor azt sose hagyja szó nélkül. Nem tűri a törvénysértő embereket, és a flegma magatartást, viszont mindenkinek megadja a tiszteletet. Van neki is bőven, miben fejlődni, de ő áll elébe.
Miért pont rád essen a választásunk?
Szerintem tisztelettudó, és aktív vagyok. Tisztában vagyok a szabályzattal és a rendőrségi anyagokkal. Többször voltam ezelőtt rendvédelmi frakciókban különböző szervereken, de pl. V3-on is voltam rendőrségnél. Szeretem, ha másoktól tanulni tudok valami újat. Szeretném segíteni a rendőrség munkáját és részt szeretnék venni a különböző RP-kben. Általában mindig elérhető vagyok, hétköznaponta akár 3 órát is fent tudnák lenni a szerveren. Hétvégén ez a szám lényegesen nőhet.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 
  • Tetszik
Reactions: DezsőLV és Mars

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
LV karakter
Robinson John
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Mathias Sierra!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2024.03.06 17:30 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2024.03.06 17:30 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
-
 
  • Fire
Reactions: matejakker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.