Mark Shelby Jelentkezèse.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacee

Barangoló
2021. 11. 08.
147
119
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png


ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

J E L E N T K E Z É S

| IC |
Teljes név:Mark Shelby
Születési hely, idő: 1996.12.18 See City
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 427092
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: See City
Legmagasabb végzettsége: Èrettsègi
Eddigi munkahelyei: See City Taxi,See City Car Service
Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Mark Shelby-nek hívnak,26 èves èrett,egyben magabiztos fèrfi vagyok.Apám neve Alexander Shelby,anyám neve Evelin Shelby, húgom neve Zoey Shelby.Apám katona volt,anyám takarítókènt dolgozott.Mi amikor megszülettünk testvèrek akkor laktunk See City-ben.Majd kiköltöztünk Angliába.Mi testvèrek visszaköltöztünk See City-be.Jelenleg nincs munkám,ezèrt szeretnèk egy munkába csatlakozni ahol egy kiválló közösség tagja lehetek.Szeretem a rendvèdelem bármifèle cselekvèseit,ès èrzem magamban a kellő ambíciót ahoz hogy egy intelligens közösségben tudjam vègezni a kiosztott munkafeladatom.Igyhát azt gondolom tudnám vègezni a munkám itt az Országos Rendőr-Főkapitányságban.Tanulèkony vagyok,ha megèrtem az adott tudni valót.Dolgoztam itt See City-ben Taxi fuvarozókènt,ès dolgoztam jármű szerelőkènt is.Nem voltam mèg rendvèdelmi tag sehol,ezèrt ugy tervezem,jelentkezem ide hogy kipróbálhassam magam.Remèlhetőleg sikerül bejutnom,ès dolgozhatok a rendvèdelmi munkakörben,ORFK-ban.


| OOC |

Hogy szólíthatunk: László a nevem,Lacinak szólíthattok.
Mennyi idős vagy: 14 èves vagyok
Legmagasabb iskolai végzettséged: Általános,jelenleg ballagós vagyok 8.-ból
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 36581
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: https://imgur.com/a/V0xZWRz
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: https://imgur.com/a/oKYmtD1 https://imgur.com/a/SKHMS9Y

Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy Èrett magabiztos ferfi lennèk,aki figyel az apró szabálytalanságokra,átgondolt döntèseket hozó biztos úr lennèk.Szókimondó,ki megmondja az igazat,ugyanakkor kedves ès határozott.Tisztelettudó, és illemtannal tisztába lévő személy lennék.Figyelnèk a városban törtènő cselekvèsekre,ès eltöltenè a napjait a munkában,szolgálatban amiben jól èrzi magát.Remèli hogy sikerül bejutnia,ès kèpviselheti a munkáját,a hivatását.

Miért pont rád essen a választásunk?
Ugy gondolom hogy tudnám kezelni az ORFK munkát.Helyet állnèk a Frakcióban,ès egy remek közösség tagja lehetnèk,újkènt,majd egy remek ORFK tagkènt.kiváló csapatmunkát tudok lètrehozni.Szeretném szolgálni az ORFK munkát,és hosszútávra tervezem a jövőm a frakcióba.Szolgálati időmben jelen tudok lenni,ha minden úgy alakul.Megpróbálom összefűzni a frakciót a magánéletemmel.

Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
nem voltam mèg tag,TS meghallgatáson vettem rèszt,azaz az elmèleti teszten,amin sajnos pont nem tudtam át menni rajta,elkapkodtam,majd elég gyenge lett,kevés pontot szereztem,ezért újra próbálkozom,újra megírom a lapom,esélyt adva magamnak,hogy másodjára sikerülni fog.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Lászlónak hívnak,14 èves vagyok.Szeretek Focizni,kosárlabdázni.Fociztam 4 èvet egy focicsapatban,de sok kihagyásom volt,ezèrt ott hagytam a csapatot.Voltam meccseken ahol eredmènyes pontokat èrtem el.Kèt testvèrem van,akikkel nagyon jóba vagyok.Mind a kèt testvèrem kisebb nálam korban,ezèrt sokat foglalkozom velük,játszom velük szabadban vagy bent a lakásban.Mikor otthon vagyok,vagy suli után hazaèrek,egy házi írás után felmegyek a szerverre ès tolok egy jó kis RP-t.Sokat vagyok fent a szerveren,mikor van elfoglaltságom.Sok egyèb dolgot teszek a szerveren,pèldául horgászom,motorozom általában,ha van munkám a szerveren akkor szolgálatozom.Szerveren kívűl Bèkès megyèben èlek,mèg pedig Tótkomlóson.8 osztályos tanuló vagyok,ezèrt ballagós is vagyok.Egy új iskola,új közössèggel,mint az ORFK.Megeshet az a szituáció hogy egyszer kètszer nem fogok ráèrni,mivel ballagom,sok egyèb dolog van az osztályban amit intèzni kell.Való èletben is szeretem a rendőrök munkáját,ezèrt megtetszett a szerveren is ès ezèrt gondoltam hogy jelentkezem a frakcióba.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 266
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Cső! A lapod fele hiányzik a tetejéből! Pótold a hiányosságot a megfelelő mintával, amennyiben nem sikerült el lesz utasítva a lapod.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacee

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Mark Shelby!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.03.28 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.03.28 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.