Marcel Plum jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

David Hostron

Újonc
2019. 01. 17.
12
2
V4 karakter
Layton Moretti
LV karakter
David Hostron
V2 karakter
nincs

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 17
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2018 óta
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 214766


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Voltam a taxi frakcióban, David Hallison néven. Sofőr rangig jutottam, mivel csak 3 hónapot voltam ott. Kevés idő végett hagytam ott. Fix&Drive szerelője is voltam, 2 hónapon keresztül Layton Moretti néven. Iskola végett hagytam ott. Majd voltam rendőr is 2 alkalommal, úgyszint Layton Moretti és David Hallison néven. 4 hónapig szolgáltam mindkét alkalommal. Egyszer leadtam, mivel elkezdtem egy új életet élni, második alkalommal viszont nézeteltérésem volt a vezetőséggel.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem volt ilyen.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- A csapatmunka végett, és hogy új kapcsolatokra tegyek szert. A V4 adta lehetőség végett kiszeretném újra próbálni, mégis milyen lehetőségeket tár rendvédelmisnek lenni. A frakciótörténeteimből is látszik, hogy leginkább rendvédelmis voltam, az NNI pedig mindig is érdekelt, és nem titok, hogy a frakció népszerű a minőségi és színvonalas RP-jéről.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznap a minimum 3 órát tudom teljesíteni. Ebből a végig fenttöltött időm a frakcióra tudnám szentelni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Marcel Plum
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, San Andreas - Los Santos, Bright Avenue Hostel 10/3, - Telefonszám, +38-76-502-0464 - Email cím MarcelPlum99@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Az NNI-be való csatlakozásommal nem csak egy munkát vállalok, hanem egy elkötelezettséget vállalok az igazság és a biztonság szolgálatában. Az intézmény küldetése, az értékei és a szakmai lehetőségek mind olyan tényezők, amelyek vonzanak és motiválnak a részvételre. A felelősség összhangja az, amelyet az NNI munkakörében való részvétel képvisel, és amiért lelkesen vállalnám ezt a kihívást.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó feladata röviden-tömören az, hogy bűncselekményeket vizsgáljon, bizonyítékokat gyűjtsön, gyanúsítottakat hallgasson ki, bűnözőket azonosítson és segítse az igazságszolgáltatást.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitív: Magabiztos vagyok, és céltudatos. Határozottan lépek fel akár nyomás alatt is. Segítőkész és csapatjátékos vagyok. Ezt a képességet kitulajdonítottam a magammódján a képzéseim alatt. Képes vagyok önként fejlődni, és másoktól tanulni egész rövid időn belül. Negatív: Általában türelmetlen vagyok. Ha valamire elszánom magam, azt nem szeretem halogatni, hanem minél hamarabb megpróbálom elintézni. Úgyszint rossz tulajdonságom a forrófejűség. Eléggé tudok ingerlékeny lenni, főleg ha nem úgy haladnak a dolgok, de nyilván tudom ezt kezelni.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Kommunikálni kell a helyzetet a megfelelő személynek, és annak az utasításai szerint kell eljárni.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Marcel PluM
 
  • Tetszik
Reactions: HugoBoss2

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.