[Malachi Trevor] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rajmi234

Újonc
2023. 02. 17.
13
8
V4 karakter
Lars Kiefer
LV karakter
Brock Kennedy
V2 karakter
Malachi Trevor
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Malachi Trevor
Születési hely, idő: los Santos medical Center
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: malachi.trevor2@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: michel street 92
Legmagasabb végzettsége: Egyetem
Eddigi munkahelyei: Buszvezető, kamionos

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Név: Malachi Trevor
Kor: 32
Külső: Magas, izmos testalkat. Barna haj, sűrű szakáll. Hivatásos és határozott megjelenésű.

Háttér: Malachi Trevor évek óta a rendőrség soraiban szeretne szolgálni . Az erőszakmentesség híve, a nyugodt és megfontolt megközelítés híve. Mindig azt vallja, hogy a kommunikáció és a diplomácia a legjobb módja a problémák megoldásának. A város biztonságát mindig elsődlegesnek tartja, és elkötelezett az igazság keresése iránt.

Jellem: Trevor megbízható és elkötelezett a munkájában. Bátran kezel nehéz helyzeteket, és mindig higgadt marad stresszes helyzetekben. Őszinte és egyenes beszédű, sosem retten vissza a szembesítéstől, még a legnehezebb igazságot is elmondja. Szereti segíteni az embereket, és örömmel teszi, amit csak tud a város biztonságáért.

Cél: Trevor fő célja az, hogy a várost biztonságossá tegye, és szembenézzen a kihívásokkal. Szeretné elérni a ranglétrán való előrehaladást a rendőrségnél, hogy még hatékonyabb legyen a munkájában. Mindemellett célja a közösség fejlesztése és a bűnözés visszaszorítása a városban.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Rajmi
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 osztály most megyek kilenc
Mennyi játszott perccel rendelkezel: Válasz 304
Csatolj egy képet az UCP-ről: ,
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezek​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem tiltottak ki egyszerese
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: ezek elvileg én voltam de nem mert látható a képen most regisztráltam úgy hogy nem tudom mika azok a névváltások!​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Trevor elkötelezett, lelkes és elszánt. Az empátia vezérli cselekedeteit, és mindig azon dolgozik, hogy a várost jobb hellyé tegye. Kiválóan kezeli a stresszt, és gyorsan hoz döntéseket a nehéz helyzetekben. Bár határozott és elszánt, mindig nyitott a dialógusra és a megoldások keresésére.Fő célja a közösség védelme és a bűnözés visszaszorítása. Az igazságosság és a törvény betartása mellett a közösségkel való aktív kapcsolattartás és együttműködés kiemelten fontos számára. Szeretne hozzájárulni egy olyan városi környezethez, ahol mindenki biztonságban érezheti magát.
Miért pont rád essen a választásunk?
Rendőrségi szereplőként kiemelkedően jó választás lennék a következő okok miatt. Elsősorban elkötelezett vagyok a közösség és a város biztonságának megőrzése iránt. Az etikus munkavégzés, az emberi jogok tiszteletben tartása és az erőszakmentes megközelítés alapelvei vezérelnek.

Kitűnő problémamegoldó képességekkel és józan ítélőképességgel rendelkezem, ami segít hatékonyan reagálni váratlan helyzetekre. Az empátia és az összetartás fontos számomra, és az emberekkel való kapcsolat építése segít az információk hatékonyabb megosztásában és a közösség támogatásában.

Részletes ismeretekkel rendelkezem a rendőrségi munka folyamatairól és protokollokról, ami hozzájárulhat a szervezet hatékony működéséhez. Kiemelkedően fontosnak tartom az igazságosságot és a törvények betartását, és mindig készen állok a város polgáraival való együttműködésre és kommunikációra.

Az erőszak elkerülésére törekszem, és a bűnözés visszaszorítását tekintem fő célomnak. Az én jelenlétem és elkötelezettségem hozzájárulhat a közösség biztonságához és nyugalmához, miközben pozitív példát mutatok a többi rendőrségi szereplő és a városlakók számára.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még​

Fórum ingame név hiánya. Keress fel egy gmodot fórumon vagy discordon [v2] @antoon
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 266
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Tisztelt Malachi Trevor!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.15. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.15. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Sok sikert kívánunk az eljárás alatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.