Magomed Ruslan --> John Ferrito [Espinoza]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zachary

Zöldfülű
2021. 01. 13.
160
70
V4 karakter
Antony Walker
LV karakter
Magomed Ruslan
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Magomed Ruslan >

Panaszra tett játékos neve:
<
John Ferrito >

Panasz oka:
<
Farmmal való átverés. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Discord beszélgetés (IG visszanézhető log) >

Megjegyzés:
<
2 hete várok az illetőre, azt említi folyton, hogy dolgozik és sosincs ideje rá, nem kevés pénzről van szó. 640.000$-az említett összeg, normális voltam vele, hittem neki, ő csak ignorált de amint feljött az, hogy akkor adminnal beszélem meg ,mindig reagál viszont ugyan oda jutunk, hogy ő dolgozik és én nem értem meg az ő helyzetét.. 14-nap alatt ,összesen 5-perce nincs az illetőnek. Az OOC stílus is mellékes, tekintve arra, hogy itt ő volt a hibás. >
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
278
522
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Erick Clay
Hali, várom a bizonyítékokat (log, beszélgetés, esetlegesen IG készített kép), illetve az érintett válaszat is 24 órán belől.
 

Delta017

Újonc
2024. 04. 03.
1
2
V4 karakter
-----
LV karakter
John Ferrito
V2 karakter
-----
heló, sziasztok. Első dolog már nem akkor irtam neki vissza mikor adminnal "fenyegetőzött". És ott folytatnám hogy leirtam neki hogy nem leszek magyarországon így gép közelbe se. Elhiszem hogy neki a játék fontos meg minden, de attól hogy valaki dolgozik tekintsük ezt bármilyen munkának (2 helyen dolgozok), és azért dolgozok hogy egy élhető jövőt tudjak teremteni magamnak és a késöbbi családomnak az azért sok. Mikor nem válaszoltam neki mivel vagy aludtam mert éjszakás vagyok vagy valami akkor már egyből neki áll feljebb hogy én miért nem válaszolok. Szerintem ha valaki 8-12 órázik örül annak hogy hazaér tud kajáni és végre tud pihenni. Én ezt értem hogy neki ez rossz meg minden de akkor is az embernek van magánélete legyen szó bármiről. Mielött jönne az hogy mielőtt elutaztam M.o-ról miért is nem mentem fel a szeróra azért mert az nap reggel hazaértem melóbol, volt dolgom 12-kor az ágybakerültem és hajnali 1 ig aludtam el kellett vezetnek a barátaimért onnan pedig mentünk repülőre. Tehát itt arra akarok kijukadni hogy szerintem a magánélet fontosabb mint a játék sok embernek, de az hogy folyamatosan bármi van 0-24 irogat és nem válaszolok mert dolgom van attól ezt szerintem meg lehet érteni. Többször is leirtam neki az se tetszett, én ezzel nem tudok mit kezdeni, hogy nem értette meg többszöri esetben sem. Köszönöm hogy elolvastad, szívesen mehet egy TS megbeszélés. :D Illetve az adott adminnak küldök PM-ben egy DC logot
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
278
522
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Erick Clay
Azt tudom javasolni @Delta017, hogy kártérítést beszéljetek meg egymás között.
Hiába ez csak egy játék, de a tetteidnek vannak következményei. Ha tudod, hogy nem biztos, hogy megtudod hosszabbítani a farmot akkor nem adod ki bérbe és akkor nem történnek ilyen esetek. Az, hogy dolgoztál nem ment fel attól, hogy neked ne kelljen esetlegesen visszafizetned a pénzt a bérlőnek vagy, hogy ne tartozz felelőséggel.

Amennyiben nem sikerül rendezni szerda (2024.05.01) 20.00-ig, így sajnos kénytelen leszek erre szankciót osztani neked. Amennyiben sikerül megbeszélni, azt jelezzétek itt egy hozzászólás formájában.
 
  • Menő
  • Imádom
Reactions: Snoopi és Salfi

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
278
522
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Erick Clay
Mivel a panasztevő félnek aznapról nincs meg a napi log-ja, így elkértem a panaszra tett féltől, ám ő nem küldte el ezt nekem.
Bizonyíték hiányában erre a panaszkönyvre nem tudok szankciót, sem pedig pénz visszaigénylést ítélni.
Legközelebb mielőtt újra rakod a géped @Zachary mentsd le a fontosabb dolgokat valamilyen külső tároló és akkor nem fogsz így járni, mint most.
Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.