macska0404 - Muurayi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
97
146
V4 karakter
Terry R Davis

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
macska0404

Panaszra tett moderátor neve:
Muurayi

Panasz oka:
Hibássan kiosztott figyelmeztető pont.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):

Egyéb megjegyzés:
Át olvastam a fórum szabályzatát, és nem találtam ilyen szabályt. Lehet csak én nem tudok erről a szabályzatról,de többször is át olvastam, és bárhogy nézem nincs ilyen szabály. Ha még is létezik ilyen, akkor érdemes lenne frissíteni a szabályzatot, de ameddig nincs ilyen szabály addig jogtalannak érzem a hiba pontokat.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 107
14 041
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hali.

Az eredeti hozzászólást nem sikerült befotóznod, de megtettem, és utánajártam a dolognak. A tisztánlátás végett, érdemes megfigyelni az időpontokat, mikor és hogyan történtek a műveletek.

image.png

2024.03.25. 22:22 perckor szerkesztetted át a hozzászólásod arra, amit most is látunk, viszont előtte, a szerkesztést megelőzően az alábbi hozzászólást fűzted hozzá mind a kettő témához.

image.png

A jelen esetben meghatározott összeg, pedig látszólag is kevesebb mint a hirdető által feltűntetett kezdőár. (jelen esetben 15 millió $)
Egyéb gondolat részedről @macska0404 ?

Ui:
A figyelmeztetés pedig 22:19kor került rád kiosztásra

image.png
 

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
97
146
V4 karakter
Terry R Davis
Igen, ezt elfelejtettem hozzá írni, hogy szerkeztettem miután kaptam a hiba pontokat. De továbbra is kitartok amellett, hogy ameddig nincs leírva ez a szabály, addig nem érzem jogosnak.
 
  • Vicces
Reactions: aDaw

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 107
14 041
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez

Ezen topicban feltűntetésre került ez a szabályont, pontosan így találod meg:
1.4) Tilos kezdőár/a feltűntetett ár alá licitálni!
Büntetés: 15 büntetőpont.
 

Muurayi

just the two of us.
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
695
2 947
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Lazrim Bajraktari
LV karakter
Keantay Gilbert
V2 karakter
Tominaga Kiyohisa
Szia!
Véleményem szerint jogosan osztottam neked szankciót, nem hiába kaptad meg. Azzal, hogy átediteled a figyelmeztetés után a hozzászólásodat az semmilyen problémát nem old meg, a büntetés rajtad marad. Mielőtt büntetést osztok mindig megnézem az adott téma szabályzatát, hogy hibát ne kövessek el.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 107
14 041
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
@Muurayi helyesen járt el a figyelmeztetés kiosztását illetően. Téged pedig arra kérlek legközelebb a panaszban minden részletre térj ki, akár gondolok itt a hozzászólás szerkesztésére, mert ténylegesen fontos tényként kezelendő ha egy hozzászólást akár utólag is de szerkeszt az ember.
Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.