Luciano Vito jelentkezése az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
19
LV karakter
Lucas Warner
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 15 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 1.5 éve kb. 35.000 percem van >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< már egy ideje nem volt jailem https://imgur.com/l5FskPC >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< nem https://imgur.com/l5FskPC >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< 4 Óra fixen amennyit fennt vagyok, annyit fordítok a frakcióra amennyit kell, mert más dolgom annyira nincs a szerveren. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< ORFK(2x) Elsőre nem emlékszem másodiknál meg meguntam nem volt semmi különösebb RP.(Zászlós rangon voltam),SCCS Inaktív voltam,Yakuza Leader váltás volt még sokba voltam, csak annyira nem emlékszem. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Mivel sok RP Lehetőség van és ez az egyetlen frakció ahol jártas vagyok. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Sok tapasztalatom van rendvédelmi téren, könnyen szót tudok érteni másokkal. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/RrHYfQb >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Tóth Patrik vagyok 15 Éves egy kis faluban élek Somogy megyében. Rendészetibe megyek továbbtanulni, ezért is jelentkezem ide. Sok tapasztalatom van a szerveren rég regisztráltam, voltak mostanában kissebb/nagyobb kihagyásaim. Többször is voltam itt a PD-be, és újra megjött hozzá a kedvem, szóval úgy gondoltam hogy írok egy lapot. Általában 2 óra körül jövök meg az iskolából, ezután SeeMta-zni szoktam. Hétköznap 4 órát tudnák a frakcióra szánni, hétvégén akár 5-6 órát is. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Luciano Vito >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1980.05.21 Los Santos >

[#3] Telefonszáma:
< 238800 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Közlekedési hatósági és rendészeti feladatokat lát el. Ellátja a közterület rendjének fenntartásával kapcsolatos rendészeti feladatokat. Büntetés-végrehajtási feladatokat lát el. Más rendvédelmi szervek segítése. Megakadályozza, hogy magánszemélyek, csoportok, szervezetek terrorszervezet működését anyagi források biztosításával vagy más módon elősegítsék. Felderíti a terrorszervezeteket. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< A Lőfegyvert akkor, amikor a rendőr veszélyben érzi magát, esetleg más civil életveszélybe kerül. Sokkolót akkor, amikor a célszemély menekülni próbál, esetleg fizikailag próbál felülkerekedni. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1.:Felszólítom a megaphone-al a kiszemeltet, hogy álljon félre ott, ahol nem akadályozza a forgalmat. Lerádiózom az igazoltatást, ezután bemutatkozok neki illedelmesen, majd elmondom a közúti igazoltatás okát. Elkérem az iratait(Személyi igazolvány, jogosítvány), majd leellenőrzöm az MDC-be. Átnézem a csomagteret, ha esetleg terrorkészültség van akkor átvizsgálom a ruházatát. 2.:Mindenképpen félbe kell szakítanom az igazoltatást, visszaadom az iratokat az úrnak/hölgynek majd kiindulok a helyszínre. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Hogy gyakorlatban is tudja mi legyen a teendő, odafigyelni, és kitanulni mindent alaposan. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 15 Perc, közepes nehézségű volt nekem. >

Aláírást igénylő terület: Luciano Vito
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Emlékszem rád, akkor is én voltam a leader amikor itt voltál. Rendszeresen AFK-oltál, kiderül most mi lesz. Utolsó esélyedet most megadom, amennyiben elszúrod feketelista és nem jössz vissza többet. Elfogadva.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Holnapi nap folyamán 2019.02.20 (18:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.
Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában! Ha időben nem lesz ott és nem jelezte akkor nem vagyok hajlandó felvenni magát!
 
Utoljára szerkesztve: