Luciano Matteo jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Patrik vagyok, 23 éves. Dél Magyarországon élek jelenleg még anyukámmal, de 2024-es tervem, hogy elköltözzek és teljes mértékben önellátó legyek. Szabad időmben gyakran játszok a számítógépen, de a barátimmal és a családommal is megpróbálok minél több időt eltölteni. Amikor a barátaimmal vagyok akkor leginkább kocsikázni szoktunk a városban vagy épp beülünk egy helyre ahol beszélgetni szoktunk. Jelenleg főállásban dolgozok a Készenléti Rendőrségnél. Hobbijaim közé tartozik az autó szerelés, amit eléggé amatőr módon űzök, hisze sosem tanultam autószerelést, de szerencsére vannak barátaim akik jobban értenek az autókhoz ezen a téren és ők sokat segítenek nekem. 2024 elején el akarunk kezdeni átépíteni egy autót, terepautóvá. Horgászni valamint mágnes horgászni is szoktam szoktam a környező várósok/települések vizein.
Mióta játszol a szerveren?

2020 eleje óta

Eddig elért eredményeid a szerveren:
Tagja voltam ez ORFK-nak, majd az SCCS-nek, most viszont az LCN-nél tevénykedem.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen, voltam legális frakció tagja, most pedig illegális frakcióhoz tartozom.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?
nem

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

szeretném segíteni a játékos közösséget

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Szeretek segíteni az embereknek

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Szabadnapjaimon akár 4-5 órát is, de ha találok olyan rp szituációt amiben rész tudok venni akkor ennél többet is szoktam játszani.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Felhívom a figyelmét a szabálysértésre és jelzem egy adminnak.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Értesítek egy admint.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Közlöm a játékosnak, hogy ehhez admin szükséges és ha igényli a játékos értesítek egy admint.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Azonnal jelzem egy adminnak.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Írok egy adminnak, esetleg kép vagy videó formájában dokumentálom az eseményt.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Jelzem ezt a szuperadminnak,

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megpróbálom megtudakolni a választ, de ha nem sikerül akkor segítséget kérek egy admintól vagy adminsegldtől.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nem adok pénzt, de ajánlom neki a szerveren található pénzszerzési lehetőségeket.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
1.Jelzem az adminnak, hogy jelenleg egy rp szituációban vagyok. Megpróbálnám minél rövidebbre az rp-t hogy minél hamarabb tudjak segíteni a társamnak.
2.Amennyiben a szituáció engedi akkor abbahagyom az rp-t, vagy a többi játékossal megbeszélve későbbre toljuk az rp-t.


Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, pláza, kórház, rendőrség, horgásztó, autókereskedés,bank,farmok,méhészet

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Én a horgászatot választom. Elmondanám neki, hogy mi szükséges a tevékenységhez. Segítenék megmutatni és elmagyarázni neki hogyan kell horgászni és utána a halakat hol tudja eladni. Mondanám neki azt is, hogy ez egy nagyon jó pénzkeresési lehetőség, valamit változatos halfajakkal is találkozhat. A plázában található horgászboltban tudja megvásárolni a szükséges felszerelést. Ott különféle halcsalit tud vásárolni, amikkel különböző halakat foghat. A száraz etető segítségével a halak gyorsabban rákapnak a csalijára.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

A szemétszállítást mutatnám be. Elmondanám, hogy a városházán kell felvenni a munkát, majd utána a telephelyen lehet felvenni a kukásautót. Megmutatnám neki, hogy a térképen jelölt kukákat, hogy tudja kiüríteni és ezzel pénzt szerezni. Majd, ha megtelik a kukásautó raktere megtelik a telephelyen lehet üríteni.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farmot mutatnám be. Itt lehet termelni különféle zöldségeket, növényeket. A földet gondozni kell, locsolni majd elvetni a magokat. Ezek után figyelemmel kell követni a termés növekedését és szükség esetén locsolni. Miután a növények teljesen megértek ezek után le lehet őket szedni, ládákba tenni majd el adni őket. Felhívnám a figyelmét, hogy a farm bérlés költségekkel jár és ha nem tudja kifizetni a következő bérlést akkor elveszik a farm.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]
Csak frakis kulcsok véget

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem


Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Suba
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
  • Imádom
Reactions: spanglii. és Mars

spanglii.

Újonc
Támogató
2022. 03. 06.
32
7
Szeged
V4 karakter
Myra Cailyn
V2 karakter
Lucia Mendoza


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Patrik vagyok, 23 éves. Dél Magyarországon élek jelenleg még anyukámmal, de 2024-es tervem, hogy elköltözzek és teljes mértékben önellátó legyek. Szabad időmben gyakran játszok a számítógépen, de a barátimmal és a családommal is megpróbálok minél több időt eltölteni. Amikor a barátaimmal vagyok akkor leginkább kocsikázni szoktunk a városban vagy épp beülünk egy helyre ahol beszélgetni szoktunk. Jelenleg főállásban dolgozok a Készenléti Rendőrségnél. Hobbijaim közé tartozik az autó szerelés, amit eléggé amatőr módon űzök, hisze sosem tanultam autószerelést, de szerencsére vannak barátaim akik jobban értenek az autókhoz ezen a téren és ők sokat segítenek nekem. 2024 elején el akarunk kezdeni átépíteni egy autót, terepautóvá. Horgászni valamint mágnes horgászni is szoktam szoktam a környező várósok/települések vizein.
Mióta játszol a szerveren?

2020 eleje óta

Eddig elért eredményeid a szerveren:
Tagja voltam ez ORFK-nak, majd az SCCS-nek, most viszont az LCN-nél tevénykedem.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen, voltam legális frakció tagja, most pedig illegális frakcióhoz tartozom.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?
nem

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

szeretném segíteni a játékos közösséget

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Szeretek segíteni az embereknek

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Szabadnapjaimon akár 4-5 órát is, de ha találok olyan rp szituációt amiben rész tudok venni akkor ennél többet is szoktam játszani.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Felhívom a figyelmét a szabálysértésre és jelzem egy adminnak.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Értesítek egy admint.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Közlöm a játékosnak, hogy ehhez admin szükséges és ha igényli a játékos értesítek egy admint.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Azonnal jelzem egy adminnak.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Írok egy adminnak, esetleg kép vagy videó formájában dokumentálom az eseményt.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Jelzem ezt a szuperadminnak,

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megpróbálom megtudakolni a választ, de ha nem sikerül akkor segítséget kérek egy admintól vagy adminsegldtől.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nem adok pénzt, de ajánlom neki a szerveren található pénzszerzési lehetőségeket.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
1.Jelzem az adminnak, hogy jelenleg egy rp szituációban vagyok. Megpróbálnám minél rövidebbre az rp-t hogy minél hamarabb tudjak segíteni a társamnak.
2.Amennyiben a szituáció engedi akkor abbahagyom az rp-t, vagy a többi játékossal megbeszélve későbbre toljuk az rp-t.


Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, pláza, kórház, rendőrség, horgásztó, autókereskedés,bank,farmok,méhészet

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Én a horgászatot választom. Elmondanám neki, hogy mi szükséges a tevékenységhez. Segítenék megmutatni és elmagyarázni neki hogyan kell horgászni és utána a halakat hol tudja eladni. Mondanám neki azt is, hogy ez egy nagyon jó pénzkeresési lehetőség, valamit változatos halfajakkal is találkozhat. A plázában található horgászboltban tudja megvásárolni a szükséges felszerelést. Ott különféle halcsalit tud vásárolni, amikkel különböző halakat foghat. A száraz etető segítségével a halak gyorsabban rákapnak a csalijára.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

A szemétszállítást mutatnám be. Elmondanám, hogy a városházán kell felvenni a munkát, majd utána a telephelyen lehet felvenni a kukásautót. Megmutatnám neki, hogy a térképen jelölt kukákat, hogy tudja kiüríteni és ezzel pénzt szerezni. Majd, ha megtelik a kukásautó raktere megtelik a telephelyen lehet üríteni.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farmot mutatnám be. Itt lehet termelni különféle zöldségeket, növényeket. A földet gondozni kell, locsolni majd elvetni a magokat. Ezek után figyelemmel kell követni a termés növekedését és szükség esetén locsolni. Miután a növények teljesen megértek ezek után le lehet őket szedni, ládákba tenni majd el adni őket. Felhívnám a figyelmét, hogy a farm bérlés költségekkel jár és ha nem tudja kifizetni a következő bérlést akkor elveszik a farm.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]
Csak frakis kulcsok véget

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem
Támogatom a jelentkezést és sok sikert kívánok :D Ismerem több ideje a srácot és jól kezeli az ügyeket, korrektül jár el!
 
  • Imádom
Reactions: Dias99

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Többi lap erősebbre sikeredett, így sajnos most nem tudunk téged felvenni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.