Lubomir Petrova - Batyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Heble

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
230
213
Békéscsaba
V4 karakter
Obreten Kostov
LV karakter
Ognyan Spasov
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Lubomir Petrova >

Panaszra tett Admin neve:
<
Batyu >

Panasz oka:
<
Helytelen jail indok, valótlan jail indok >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://postimg.cc/jChDtdFf
Valamint a fórumon "RK"szerepel benne, ami szintén nem történt meg.
>

Megjegyzés:
<
Az előRP részébe nem akarok belemenni, szerintem mindenre IS kitértünk hogy mit/hogy/merre csinálunk, de Admin válogatja hogy elég-e vagy sem, a RevengeKillel nemtudok érvényesülni mivel senkit se öltem meg, és teljesen más szituáció bontakozott ki akkor, a "PG"indok jóeséllyel elírás volt, de mégiscsak ha már ilyenre vetemedünk legyen normálisan feltüntetve. Az egész előRP a területünkön kezdődött, ahol a nem elesett emberek vezettek bele minket a történésekbe, előtte pedig az Emerald parkolóházban folytak a történések, a kettő nem függ egybe mivel két külön szál volt.
Véleményem szerint, hogyha mások visszajöhetnek hozzánk lőni, úgy hogy mások beavatják őket, akkor ne mi legyünk azok akiknek ezt nem szabad,kettő példát tudnék felhozni erre,ezeket tapasztaltam de nem akarok senkinek rosszat csak egy átvizsgálást, és a nézetek átbeszélését.
-RK - RevengeKill - Halál utáni bosszú.

↳ Példa: megölnek, halálod után korházba kerülsz, ilyenkor a gyilkosod nem keresheted fel és ölheted meg, tűzharc esetén az esemény lezajlásáig nem térhetsz vissza a helyszínre.

Erre reflektálva, a világon se kerestem fel azt aki megölt engem, valamint az esemény helyére se mentem / mentünk vissza. Két külön helyszín volt, két külön szálon végigvezetve.
>
 

Parker

Pötyögtető
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
418
785
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
Felesleges kettő PK-t nyitni ugyan azon ügyre. A másik Panaszkönyvben mindenki látni fogja a fejleményeket.

Helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: rajna és olbaP
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.