Louis Margel jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NATAZ

Por ahora, ¡Vamos Argentina! 🇦🇷
2019. 11. 07.
537
1 253
Miskolc
V4 karakter
Louis Margel 🇮🇹

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 19 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019 óta játszok.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Nem voltam se adminjailben, se kitiltva az UCP szerint. (Még anno volt talán 2 adminjailem, de azok rég törlődtek).
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Frakcióba be- illetve kilépés végett voltak a névváltások, kivéve a Mikulás, az értelemszerűen a karácsonyi event miatt.

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 182 075 percem van jelenleg.

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első, szóval 1-et mindössze.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 228291



2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Louis Margel néven csak legális frakciókban tevékenykedtem, ezzel voltam az Országos Mentőszolgálatnál (itt 2 hónapot voltam nagyjából, mentőszakápoló rangon azért léptem ki mert másik frakcióba mentem), a SeeCity Honvédségnél (itt egy hónapot voltam, időhiány miatt távoztam), kisebb-nagyobb kihagyás után Rendőrség (itt 4 hónapot voltam, Főtörzsőrmester rangom azért léptem ki, mert admin lettem), valamint a Terrorelhárítási központnál (itt 1 évet töltöttem el, főtörzszászlós rangon időhiány miatt léptem ki). Juanito Ramundo néven a már azóta nem létező illegális 18th Street Gangben voltam (itt pár hónapot töltöttem adminként, de a duty percek miatt kiléptem).
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- SGH adminsegéd voltam 1 hónapig, majd ebből adódóan adminisztrátor 22 hónapon keresztül (közel két év). Ezen belül 5-ös admin több mint 1 évig.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Az NNI-ben mindig is akartam rp-zni kezdetektől fogva, hiszen ide talán a legnehezebb bekerülni. Szeretem a rendvédelmet nagyon, a nyomozást meg pláne. Bármilyen szituációban is láttam, hogy az NNI mit csinál, mi a feladata, mindig jobban tudatosult bennem, hogy szeretnék tagja lenni. Igazából mióta admin voltam nem nagyon volt lehetőségem a játék karakter felőli részét kiélvezni, most ezt pótolnám be.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétközben napi 2-3 órát minimum játszani tudnék, hétvégente elvétve, de ezt értelemszerűen hétközben kárpótolnám. Minden fent töltött időt erre szánnék.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszok egyik másikon sem, csak a V4-en.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Élményképeim nagy része sajnos a teamspeak szobámmal együtt odaveszett :( .


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Louis Margel.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Santa Maria Drive 46, Los Santos. - 38761120171, - Louispappito@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Szolgáltam a hazát a katonaság kötelékeiben 1 hónapot honvéd rangon, egy súlyosabb lábsérülés miatt kellett leszerelnem. Továbbá tartoztam a Rendőrség kötelékéhez is, 4 hónapon keresztül Főtörzsőrmester rangot elérve. A nyugalomvágy és egy jobb munkalehetőség érdekében távoztam. Végül de nem utolsó sorban pedig a Terrorelhárítási központ tagja is voltam, 1 évig szolgáltam miután több lőtt seb és az egészségügyi biztonságom miatt le kellett mondanom átmenetileg a karrieremről.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Az előző szekcióból következtethetően a rendvédelem iránti szenvedélyem mindig ott volt, és most jött el a pillanat, hogy a kis őrláng újra belobbanjon, nagyobb tüzet generálva. Egy szó mint száz vissza szeretnék térni a szenvedélyemhez, de ugyanakkor valamivel biztonságosabb és adott értelemben nyugodtabb körülmények között, magasabb szellemi, illetve fizikai formában. Itt szeretném folytatni, illetve befejezni is a rendvédelmi karrieremet.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozó munkája kimondottan verszatilis, mind szellemi és fizikai feladat is egyszerre. A hatáskörébe tartozik nagyvonalakban, a kivizsgálás, bizonyíték, valamint tanúvallomás gyűjtés, kérdésfeltevés-kihallgatás, az adatgyűjtés és annak elemzése, terepfelmérés-megfigyelés, riportálás-dokumentálás, képzés-tanácsadás, illetve a törvényi előírások betartása. Ez értelemszerűen egy bűnüldözési-bűnmegelőzési munka.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitívumok:
Tapasztalat - mint említettem több éven át dolgoztam a bűnüldözés szekciójában, rendvédelemben, nagyobb tapasztalatot felszedve minden téren.
Analitikus gondolkodás - Jól fejlett analitikus készségekkel rendelkezem, és szeretem a bonyolult problémákat logikusan megközelíteni. Így hatékonyan tudom elemezni az információkat és következtetéseket levonni
Önállóság - Jól tudok dolgozni önállóan, és hatékonyan kezelni az időmet és erőforrásaimat. Rugalmas vagyok és gyorsan tudok alkalmazkodni a változó helyzetekhez.

Negatívumok:
Munkamániás hajlam - Néha hajlamos vagyok túlzottan belemerülni a munkába, ami időnként negatívan befolyásolhatja az egyensúlyt a személyes élet és a munka között.
Túlzott perfekcionizmus - Néha túl sokat várok el magamtól, és ezáltal stresszes helyzeteket teremthetek saját magam számára.
Bizalmatlanság - Néha hajlamos vagyok túlzottan gyanakvó lenni másokkal szemben, nem a legegyszerűbb elérni a bizalmamat.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Az elrabolt személy biztonsága a prioritás, ennek megfelelően kell minden helyzetben cselekedni. Értesítenünk kell a társszerveket, illetékes hatóságokat a helyzetről, tisztázni minden körülményt. Titkos megfigyelést kell végezni, meghúzódni amíg nincs döntés az akció mivoltáról. Gondoskodni a terület biztonságáról, privátságáról. Majd a döntés megszületése után végrehajtani az akciót, legyen az tárgyalás az elrablókkal (túsztárgyaló bevonásával) vagy rajtaütés és leszámolás velük. Az akció végeztével a túsz biztonságáról, egészségügyi állapotáról meggyőződni, gondoskodni.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Louis Margel.
 

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
 
  • Tetszik
Reactions: NATAZ
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.