Lochhausen Syndicate fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 663
5 303
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Hát erre aztán szerintem tényleg senki nem számított ? Nagyon szépen összeírtátok a frakció lényegét. Kíváncsian várom :)
(Remélem az étteremben lehet majd civilként is RPzni.. Megennék egy jó fazék húslevest meg töltött káposztát :p )
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 691
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
btw ha engedélyzett a magyar név a frakciónak, akkor a szerveren is az lesz, vagy hogy fognak hozzátok a tgfesek közeledni?
 
  • Tetszik
Reactions: boti és Arthur

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
721
1 412
17
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Emerson_Taylor
V2 karakter
Chester_Binder
Na erre kíváncsi leszek,sokk sikert.
 
  • Imádom
Reactions: sippin on spotchka

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
btw ha engedélyzett a magyar név a frakciónak, akkor a szerveren is az lesz, vagy hogy fognak hozzátok a tgfesek közeledni?
Csatlakozni külföldi (Más nemzetiségű, nem magyar) karakterekkel lehet majd. Viszont, ha valaki bekerül, akkor kötelező magyar karakterre váltson, aminek kell legyen egy story-ja. Például, hogy segítünk a tgf-esnek átszökni a határon és így karoljuk fel (Ez csak egy példa, felvetés), vagy valami kreatív történet. Igazából, mikor IC közeledsz tök alap az, hogy mik az elvárások, igazából az RP tudás a lényeg. Ilyen, hogy játszott perc meg ilyenek nem nagyon számít. Visszatérve, igazából nagyon sok az ötlet, többek között olyan is, amit pl. én sehol nem láttam eddig még. Hiába kezdenénk el IG előre, most megvalósítani a dolgokat, nem tudjuk, mert kellene hozzá a mapolás. (A tagfelvételt azért így oldanánk meg, mert ha a szerveren is bejönne a magyar név, nem csak a frakciónak akkor abból hatalmas fun-ok sülnének ki szerintem.) - Lesznek nálunk szlovák, osztrák, akár lengyel karakterek is, viszont csak pár darab. (maximum 2-3) Erre azért van szükség, mert van egy olyan ötletünk, amihez elengedhetetlen pár másfajta nemzetiségű karakter is. Röviden ennyi, a többit hamarosan mindenki olvashatja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.