Linda hétköznapjai

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
115
393
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
2024.08.25. - "Esküvőre kéne menni"

mta-screen-2024-08-25-19-50-12.png
Vasárnap az a megtiszteltetés ért, hogy részt vehettem fotósként Kyle és Rosalia nagy napján, mely a TCM jóvoltából került lebonyolításra.
A szervezésben nem csalódtam, ismét kitett magáért a Management csapat. Gördülékenyen leszervezett programok, népes násznép, gyönyörű ifjú pár, PaloLake, lagzi.
Bevallom, nagyon izgultam, ugyanis ez volt az első esemény, ahol felkértek fotósnak, így igyekeztem kitenni magamért. Hogy mennyire sikerült, azt a közönségre bízom.

Ünnepi alkalomhoz illő öltözéket húztam, előszedtem a szekrény mélyéről a cilinderem. Ugyan kicsit poros volt, de még mindig olyan volt, mint újkorában.
mta-screen-2024-08-25-20-41-55.png
Ékszerek terén több lánc között filóztam, végül anyukámtól az érettségimre kapott láncát választottam.
Kis keresés után ráakadtam erre a szürke retikülre, amit talán valamikor még a követségi munka kezdete körül vehettem, de elfeledkeztem róla és a szekrény alján landolt. A napokban lezajlott költözés során találtam rá.
Szerencsére az esemény minden zavaró közjáték nélkül zajlott le, mondjuk ehhez köze lehetett a rendvédelem jelentős számú résztvevőjének is.
A lagziról természetesen nem hiányozhatott a megfelelő talpalávaló sem, igazán jó hangulatban telt az este.


Folytatása következik...