Lexus IS-300

Api

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 19.
375
213
LV karakter
Felix Schneider

Régebben volt bent egy Lexus IS-350 F-sport, volt pár játékosnak, színesítette a játékot, hogy már viszonylag civilesebb, mégis szép és elérhető autók voltak a szerveren ezek.
Na most én többek között ezért gondoltam egy Lexus IS-300-ra, mivel ezeknek megvan a maga rajongói tábora amerikában, a Lexus magában a Toyota eredetileg amerikai cége... Na de pár szót a kocsiról, hogy miért gondoltam erre: Alapjában véve viszonylagosan elérhető árú, valamilyen szinten sportos, de mégis inkább utcai civil autó, én személy szerint szívesen látnék ilyen kategóriájú kocsit a szerveren, amit egy kezdő is egy kis gyűjtögetés után meg tud fizetni, szerintem páran együtt éreznek velem e tekintetben.
Egy mod, amit találtam:
 
Utoljára szerkesztve:

Körte

Pletykafészek
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
964
5 725
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny huckleberry
LV karakter
dale bowman
V2 karakter
bruce iacocca
A szerver elején egy nagyon jó gondolat volt szerintem a Lexus bentléte.. Azóta sajnos kikerült, hogy helyette a Dodge Charger került be, egyenesen 2014-ből.

Ha szerverre visszatérne a Lexus, semmiképp se az IS-300-al, kiindulva abból, hogy v3-n sem volt egy nagy siker az ajtó.
Szerintem ha Lexus, akkor vagy jöjjön vissza a Lexus IS350 FSPORT, ami bent volt régen, vagy esetleg egy újabb típus, esetleg egy sportosabb kivitelü.
 

Api

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 19.
375
213
LV karakter
Felix Schneider
Én személy szerint nem tudtam a V3-as részéről ennek, talán azért tartanám jobbnak a 350F-Sportnál, mert ez valószínűleg testreszabhatóbb, megtalálná benne az ízlését tuner Jóska is, de az is, aki egy visszafogott polgári kocsit szeretne, de már a 350-es se lenne rossz szerintem se, mivel illett a szerverhez.
 

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 548
10 225
25
Budapest
armin.kim
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség