Legendák Ligája

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
későn készült a kép, pár ezer pont összejött lvl7 óta

lol15.png


lol17.png

lol18.png

lol19.png


ja meg mostanság lobbyba közlöm ezekkel a majmokkal, hogy lvl6 elött ne is várjanak ganket, van aki 3 perc után pingel, azok mute, meg vannak az ilyenek is.

lol16.png


@ese korsi gyere fiam
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: amar1ka

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
kurva unalmas már a jg, de ha nem shyvanázok biztos valami visszamaradott lesz a jg
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
780
2 367
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
a mostani jg amúgy is egy nagy rakat szar, régen jobb volt
Amúgy a mostaninak is megvan a "szépsége", viszont ez hogy a nullára nerfelték a laninget junglerrel és konkrétan nem lehet normálisan early gankelni mert annyit buksz hogy végig behind vagy, siralmas
 

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Ezert kell shyvana jg. 15 percig nem gankelsz, jg clear, 2 item es mid - late game 1 tower 1q
 

réééé

do me some hardstyle
2019. 01. 12.
106
509
V4 karakter
nuray polat
Amúgy a mostaninak is megvan a "szépsége", viszont ez hogy a nullára nerfelték a laninget junglerrel és konkrétan nem lehet normálisan early gankelni mert annyit buksz hogy végig behind vagy, siralmas
nem tudom, lehet nem egy játékot játszunk. early gank mindig is létezett, és létezik is. ha botsideon kezdesz wardold le a topsideod és megvan oldva, nem leszel invadelve
 

TFeri123

Barangoló
2019. 03. 05.
92
251
20
Kisújszállás
V4 karakter
Chahid Fadel Mizrahi
Amúgy a mostaninak is megvan a "szépsége", viszont ez hogy a nullára nerfelték a laninget junglerrel és konkrétan nem lehet normálisan early gankelni mert annyit buksz hogy végig behind vagy, siralmas
Nekem a 2018-as tetszett a legjobban, akkor jungeleztem sokat, amikor AP, AD, tank, meg attack speedes jg itemek voltak. 350-be került az alap és úgy lehetett tovább vásárolni egy teljes itemmé, mint például a Krakenölőt. Az szerintem az egyik legjobb volt.
 
  • Imádom
Reactions: aDaw