Legendák Ligája

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
lol40.png
 

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
ornn/illaoi? :unsure:
Ornn passzivja miatt nagyon bejon
Illaoi pedig ulti tomegbe
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: kbazsy

samat

Barangoló
2019. 01. 13.
130
365
V4 karakter
Lisa G Escobar
az a baj ornnal sztem h sokszor kihasznalatlan a passzivja mert altalaban dia elo alatt nagyon rovidek a gamek es mire elerned azt h tudj fejlesztgetni itemeket a csapatodnak addigra mar vagy leendelnek titeket vagy ti endeltek le. de amugy ettol fuggetlenul eleg jo champ, mondjuk szamomra kicsit boring. illaoi szerintem soloqra jobb lehet, sokkal konnyebb vele solocarryzni(még akkor is ha egy toplanerrol beszelunk) mondjuk neki meg topon van par hardcountere amiben a matchup jatszhatatlan(pl mordekaiser). szerintem overall illaoi most jobb, de abszolut playstyle kerdese
 
  • Tetszik
Reactions: Cukro és kbazsy

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
2/2 full nyertem a lanemet topon. Elso sett - yasuo yas 20 percnel jart 20 farmnal, semmit nem engedtem neki, ki se mozdult tower alol, tobbi lane feed. Fizz - yone, E-vel dodgeolok mindent, szetfeedel, a gp mainunk pedig (aki elvitte elolem) szet trollkodta az egesz gamet.
FE68E5C4-07E1-4D50-BBFA-61CE5A15B6B9.jpeg
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy és samat

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
lol43.png

lol44.png

lol45.png


Jó champ illaoi, yasou main incoming.
Btw nevetséges ami rankeden megy, B1-ből lebuktam egészen B4-ig, majd most visszaküzdöttem magam B3 és egyszerűen képtelenség winelni, úgy érzem ebben a seasonbe itt is hagyom inkább a rankedet. Vicc tárgya, hogy all time idiótákat kapok, semmi csapatmunka, mindenki kys, trollkodnak és élvezhetetlen a játék. (Ez Flex :D) soloba kritikus a helyzet. I4-be buktam le magam, és néha napján elérem az I3-at, de az itt lévő játékosok nevetségesek. És az a durva, hogy tisztában vagyok a játéktudásommal és nagyon nem ide illik. Silver volt a cél, de hagyom az egészet, marad a draft.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
765
3 904
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
YPRjlB0.png

Normális ADC-vel végre.
Szerintem azzal a Lux supportal menj a pokol legmelyebb bugyraba ahol a hasonló e-girlek és simpek nyomják ezt a champet. Ne is nézz vissza a normális világra mert én foglak újra bedobni a pokolba.
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
soloq demonjai @samat
image.png

Egyébként csak a jó statokat látom itt 90%-ba, ideje megmutatni azt, hogy én sem vagyok egy masterpiece ebben a játékban
 
  • Tetszik
Reactions: miss chin