[LCN] Terror és félelem - A rendvédelem nevében - /megrázó!

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
783
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
RebelianGurlIT
A rendőrállamot fel kell számolni és tényleges, normális, parlamentáris demokráciát kell kialakítani... Nincs más választás. Nekünk nem RSZSZ elnök, meg rendőrség főkapitány kell See City kormányzójának, hanem egy tényleges parlamenti vezetés. Ha kell, én kimegyek minden nap akár órákat tüntetni... Véleményünket Clyde nem tudja kezelni, szóval teljesen felfegyverkezett bevetésieket, helikoptereket (számszerint három helikoptert láttam), és vízágyúkat küld ki. A vízágyúzott civilekre pedig sokkolnak. Hihetetlen!
 

ANémeth

Zöldfülű
2019. 02. 03.
158
746
25
Tatabánya
V4 karakter
Casto Camozzi
LV karakter
-
V2 karakter
Maxim Karamzin
ilovethepolice5258


Korrupt rendvédelem! Beszüntették az igazságról szóló posztot!!! Szerencsére ügyesen sikerült még idő előtt kimenteni. Alább elérhető:

pngtree-sad-emoticon-icon-trendy-style-isolated-background-png-image_1543686.jpg
Sajnáljuk, hiba történt!
image.png


A kért tartalom nem elérhető!

Szerkesztve ekkor: 2023.10.08 22:26 || általa: rendszer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
180
898
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
Anonymus6969
Itt már nem létezik igazság! mindegyik a maga malmára hajtja a vizet és ha valami nem úgy történik ahogy ők akarják, csak simán át rendezik maguknak hogy jó legyen! Savanyú és szomorú jövő elé nézünk!
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
783
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
RebelianGurlIT
Valaki állítsa vissza vagy küldje be újra a 23-as poszt videóját. Az embereknek jogukban van látnia ezt a terrort!!!!
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
562
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
BetterCallAndrew
Felháborító, ami most megy a rendőrség, meg az úgynevezett jogállamban. Amennyiben az internetezők közül valakit jogsérelem ért a tüntetés során, az alábbi emaileken díjmentesen kérhetnek jogi tanácsadást: tuntetes1008styles@protonform.see, andrewstyles@styleslaw.see
 
Utoljára szerkesztve:

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
180
177
V4 karakter
Çeltar Kuteli
ny.ati
Felháborító! Szörszálhasogató, bicskanyitogató az amit a kormány és a rendőrség megenged magának! Hol élünk emberek? A középkorban? NYISSÁTOK MÁR KI A SZEMETEKET!! Egy normális kormányban nem merne ilyet tenni a rendőrség, de valamiért itt ezt mégis engedjük nekik? Végignézzük azt hogy ártalmatlan embereket ölnek? Akár a saját anyánk, apánk, gyerekünk, sőt még akár mi is lehetnének a videón! Ez így nem mehet tovább! Valamit lépnünk kell, nekünk civileknek is. Engem most nagyon megbotránkoztatott ez az ügy, Magyarországról jöttem ami See cityhez képest egy visszamaradottab hely, de még ott sem engedte meg az ilyet magának a rendőrség. LE A RENDŐRSÉGGEL, LE A TERORRIZMUSSAL, LE A KORMÁNNYAL MEG MINDEN!
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
783
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
RebelianGurlIT
@ny.ati, itt pont az a probléma, hogy nincs kormány. Az RSZSZ nevezhető "kormánynak"... pont ezzel van a baj.... Azt csinálnak, amit akarnak, csak mert a nagyfőnök megengedi, hogy terrort használjanak ellenünk. Léphetünk jogi szintre ezzel, de hiába. Rám kentek még ez előtt egy gyilkossági ügyet, amihez nekem semmi közöm nem volt! Tényleg azt csinálnak, amit akarnak...
 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
180
177
V4 karakter
Çeltar Kuteli
ny.ati
@RebelianGurlIT sajnálom a történteket, remélem sikerült felépülnöd szellemileg/anyagilag a történtekből, rossz lehet ha úgy állítanak be hibásnak hogy ártatlan vagy. Ahogy te is mondtad, a jogi útra lépés valószínűleg sehova sem vezetne ezért kell lázadni, tüntetni, úgy gondolom hogy mi See city lakosai elhozhatjuk a változást, és talán csak mi tudjuk elhozni. Ha minden nap feldúlja a nép a várost akkor úgyis meg fogja unni az RSZSZ és változtatni fognak, kiválasztanak egy új vezetőt/kormányzót, vagy tudom is én, mert biztos vagyok benne hogy a város rendvédelmi állománya véges, és ha elfogy a kellő rendvédelmi erő a tüntetések hatására akkor el fog szabadulni a pokol és tényleg nem lesz más választása az RSZSZ-nek.