[LCN] Terror és félelem - A rendvédelem nevében - /megrázó!

tenki

Barangoló
2019. 01. 20.
113
673
V4 karakter
Lucio Cona
LNSA.png

Terror és félelem - A rendvédelem nevében - megrázó
image.png

Dátum: 2023.10.06. | Közzétette: Joey Durden |


See City lakosai aggódnak és félelemmel telnek meg, miután tegnap este két rendőrtiszt, Isaac Diego őrmester és Brayden Hughes törzsőrmester, valamint két ismeretlen civil személy áldozattá váltak egy ismeretlen terrorszervezet kegyetlen támadásában. Az elkövetők megkényszerítették a rendőröket, hogy kamera előtt hajtsanak végre brutális gyilkosságokat, azonban a kérdéses cselekedet előtt kötelező volt elmondaniuk, hogy a "rendvédelem nevében" cselekednek. A négy túszból sajnos három nem érte túl az incidenst egynek hogyléte kérdéses.

A fent leírt események az internetre a tegnapi nap késő esti óráiban kerültek fel, és vírusvideóként mentek körbe az interneten. Több platformon már nem elérhető, viszont az alábbi linkre kattintva megtekintheti. Szeretném felhívni kedves olvasó figyelmét, hogy megrázóak lehetnek a linken található képkockák.[LINK]
Az eseménysorozatok nem mindennaposak, és több kérdést is felvetnek az átlagos nézőben, ahogy bennem is. Még is miért tenne ilyen egy őrmester? Mégis hogy keveredhettek ilyen helyzetbe? Mi történhetett Hughes törzsőrmesterrel pontosan?


Mai nap folyamán a rendőrségre igyekeztem ahol próbáltam a főhadiszálláson tevékenykedő rendőröket interjúra bírni. Körül-belül 2 óra szorgos kérdezgetés után még semmilyen informatív választ kaptam. Feltehetőleg alacsonyabb és magasabb rangbeli személyekkel is tudtam beszélni a főhadiszállás bejárata előtt, a kérdéseimre a legkielégítőbb válasz azt egy hölgy tiszt adta meg aki épp szolgálaton kívűl rohant ki nagyon gyorsan a bejárati ajtón, miszerint:
SAJNOS NEM TEHETEM
Nos, hát ez a válasz három dolgot vet fel:
1. Mélyen tisztelt kollega egyszerűen nem rendelkezik a joggal, hogy bármilyen nyilatkozatot tegyen szolgálaton kívül.
2. A jelenlegi szituációról tudnak globális szinten és tilalom van arról, hogy a történtekről nyilatkozzanak külsősök számára.
3. Az őskorban él és nem tud róla.

1c25803f58ab971584e09391ef89c020.png


A kapott válaszok továbbra se segítik előre azt hogy a lakosság kellőképpen informálva legyen, ezért vettem a bátorságot és befáradtam a rendőrség recepciójára és az ott dolgozó fiatalembernek mondtam el a problémáimat és milyen ügyben is vagyok itt. A fiatalember készségesen segített a problémám megoldásában és pillanatokon belül jelentette az egy ő felettesének. Nagyjából húsz perc várakozás után jelzett nekem, hogy fáradjak oda az asztalához, és közölte velem, hogy elutasították a kérelmemet és fáradjak vissza egy másik napon, hátha akkor tudnak velem foglalkozni.

Habár választ nem kaptam, illetve az internetes forrásokon kívül se lehet információt találni az ügyről, úgy érzem nekünk a város lakóinak kell kezükbe vennie az ügyet, hogy megelelően informálódjunk az ilyen ügyekben. Sajnos akár én, vagy maga is kedves olvasó lehettünk volna az a két személy akikkel Diego őrmester és Hughues törzsőrmester végez. Az ember érezheti a feszültséget a levegőben, és ezek után azt, hogy nincs is biztonságban. Az információ hiányában hamarosan az internetet álhírek fogják elárasztani az eseménnyel kapcsolatosan, és az csak rosszabb útra vezeti a lakókat. Amennyiben ezt olvassa egy olyan személy akinek megbízható információja van, kérem jelentkezzen, és ossza meg azokat amiket tud az eseményről. Mindenkinek tudnia kell, hogy biztonságban van-e amikor leteszi a fejét este, egy új és jobb nap reményében.





Kód:
[FONT=courier][COLOR=#cfb35b][B][SIZE=5]Felhasználónév
[SIZE=4][/color]Üzeneted
((Hozzászólás minta))
 

sajtos

Zöldfülű
2019. 01. 10.
222
289
24
V4 karakter
Szegedi Richard
Ricsike81
Hihetetlen számomra, hogy a rendőrség egy ilyen fontos esemény után nem hajlandó nyilatkozni! Ártatlan emberek vesztették életüket és ez ezekszerint bárkivel megtörténhet. Hamarosan teljes bizalmát fogja elveszíteni a fent említett elvileg rendfenntartó szervezet, ha nem tesz az ügy végére pontot. Mindannyian tudjuk, hogy az álhírek jóval gyorsabban terjednek, így nagyon reménykedek benne, hogy egyszer, valaha, az igazság is meg fogja látni a napvilágot.
 

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
529
1 901
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Firpo2000
Mert, a Luchese kormány jobb vót?! Könyörgöm uraim, nem gondolhatja senki hogy ezek a rendőrök ártatlan áldozatok voltak. Ugyanolyan korruptak voltak mint a főkapitányuk. Érdekes, nem jelentettek be hősi halottakat akkor most ez hogy is van? Lehet hogy kamu az egész...
 

Reila

Barangoló
2022. 12. 23.
78
700
Palermo
V4 karakter
Reila Cortez 🦊
Maneater
Mint ahogy régebben is, a rendőrök csak trafizni tudnak állandóan! Csak a helyszíni bírságra mennek, meg a szegény állampolgárokat csesztetik! Korábbi cikket olvasva, amikor régebben volt valami nagyobb probléma a városban, akkor is csak csajozott a főkapitány, mint hogy megoldotta volna az állampolgárok szubjektív biztonságérzetét. Mindig a farka után megy, csoda, hogy még nem tripperes!

Be is teszem a linket, hogy ne felejtsék el az emberek:
National news hírek
 
Utoljára szerkesztve:

uncut gem

Lelkes fórumhasználó
2022. 11. 20.
402
2 207
V4 karakter
Valentino Joko
LV karakter
Avon Carver
ACAB - all criminals are black
Hát szerintem jól tették, jól belepuffogtattak a tömegbe, igazándiból, minek mentek arrafele a civilek ?!
Az meg hab a tortán, hogy most petíciókat indítanak a fekete lakosok a rendőrgárda ellen, mintha mindegyik tehetne arról, hogy neki meghalt a nénikéje. Én azt mondom minden pénteken lehetne ilyen purgálásokat csinálni, ahol kijelölünk 2 ilyen derék fiatal zsarut aztán mehetnek a hátrányosabb helyzetű tömbökre tisztogatni kedvükre. 🤟👌
 

Maximoff

Barangoló
2022. 10. 22.
149
1 307
V4 karakter
Cesare Andresano
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nem is volt
ilovethepolice5258
Hihetetlen, hogy nem képesek megvédeni bennünket! Addig amíg hagyjuk ezeket a férgeket szabadon azt tenni amit akarnak, nem lesz jobb! Teljesen feleslegesen viselem Claybrooks kedvenc zoknijának a márkáját, CSALÓDÁS AZ EGÉSZ!!!
 

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
180
898
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
anonymus6969
Teljesen lehangoló és borzasztó hogy, már mit meg nem engednek maguknak! Eddig se bíztam bennük, mert ahányszor kellett a segítségük, mindig szartak az ember fejére. Legyen mindegyik meleg és emos egyszerre! Legalább nem szaporodnak tovább!


Mondanom sem kell hogy, mindenre képesek! Engem is majdnem halálba víz ágyúztak, annak ellenére hogy, csak ott álltam és videóztam! Most is az ágyat nyomom tiszta kék lila folt vagyok!
Kepernyokep_2023-10-08_184558.png
 
Utoljára szerkesztve:

emgye3600

3️⃣6️⃣0️⃣0️⃣
2019. 05. 19.
42
190
22
V4 karakter
Azzurra Costa
LV karakter
-
V2 karakter
-
DrugQueen
Ez egy rendőrállam, nincs is kérdés. Le a vezetőkkel! Tüntetőkre kijön a katonaság, meg oszlató kocsikkal jönnek civil emberekre? Mi ez? Mi szükség volt erre egyébként? Várnánk egy sajtótájékoztatást..