Layla Stone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PhantomC

Újonc
2021. 02. 03.
7
9
V4 karakter
Patrick Stone
LV karakter
Layla Stone
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM
,,PARTNERS WITH THE COMMUNITY''


Tisztelt jelentkező,
A formanyomtatvány kitöltésénél ügyeljen a pontos és valós adatok megadására!



ELSŐ SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
Ebben a szakaszban a személyes, adataira vagyunk kíváncsiak, törekedjen a pontos adatkitöltésre.

SZEMÉLYES ADATOK
I/A Keresztnév: Layla​
I/B Vezetéknév: Stone​
I/C Középső név: N/A​
I/D Születési idő: 06/05/1994​
I/E Születési hely: San Fierro, San Andreas, Amerikai Egyesült Államok​
I/F Nem:
[-] Férfi​
[X] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
I/G Telefonszám: +38-76-823-9692​
I/H Lakhely: 18 Simonds Street, Las Venturas, San Andreas​
I/I E-mail cím: Layla.Stone@seemail.com

MEGJELENÉS
I/J Magasság: 5 láb és 9 hüvelyk (láb, hüvelyk)​
I/K Testtömeg: 154.32 (lbs)​
I/L Hajszín: Barna​
I/M Szem: Kék​
I/N Etnikum:
[X] Europid​
[-] Afroamerikai​
[-] Hispán​
[-] Ázsiai​
[-] Indián​
[-] Egyéb​

I/O Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. N/A​
2. N/A​

NEMZETISÉG
I/P Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgársággal rendelkezem.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
I/Q Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni:​
1. Angol​
2. Magyar​
3.
MÁSODIK SZAKASZ - TANULMÁNYOK
Ebben a szakaszban a tanulmányaira vagyunk kíváncsiak, kérjük itt adjon meg minden oktatással kapcsolatos információt.

II/A Kérjük, jelölje be a legmagasabb iskolai végzettségét!
[-] U.S. High School diploma​
[-] GED teszt​
[X] Egyetemi diploma​

II/B Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Államtudomány​
[-] Közgazdaságtan​
[-] Mérnök​
[-] Számítástechnika​
[-] Szociológia​
[-] Kriminálpszichológia​
[-] Egészségügy​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
II/C Az intézmény neve: University Of San Andreas​
II/D A látogatás intervalluma: 2012/09/01 - 2016/06/14​

II/E Függesztették fel vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
II/E1 Amennyiben igen, részletezze: Válasz​
HARMADIK SZAKASZ - MUNKATAPASZTALAT
Ebben a szakaszban a munkatapasztalataira, előző munkahelyeire valamint munkaképességeire vagyunk kíváncsiak.

ELŐZŐ MUNKAVISZONY
III/ACég/Ügynökség neve: San Fierro Police Department​
‎ ‎ ‎ ‎Betöltött pozíció: Police Officer III​
‎ ‎ ‎ ‎Feladatköre: Járőr, Kiképző tiszt​
‎ ‎ ‎ ‎Alkalmazás intervalluma:07/12/2016 — 04/26/2024​
‎ ‎ ‎ ‎Szerződésbontás indoka: Felmondás​

III/B Részletezze, ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N/A​
III/C Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről.​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

III/D Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] U.S. Army​
[-] U.S. Navy​
[-] U.S. Air Force​
[-] U.S. Marine Corps​
[-] U.S. Coast Guard​
[-] U.S. National Guard​
NEGYEDIK SZAKASZ - ÁLTALÁNOS ÉS SPECIALIZÁLT ENGEDÉLY

IV/A Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államán belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

IV/B Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/B1 Amennyiben igen, adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: Válasz​

IV/C Az elmúlt nyolc hónapban kapott bármiféle közigazgatási bírságot?
[-] Igen​
[X] Nem​

IV/D Az elmúlt tizenkét hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/D1 Amennyiben igen, részletezze: N/A​
ÖTÖDIK SZAKASZ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

V/A Indult-e már Ön ellen bűntetőeljárás, illetve ítélték-e már el bűncselekmény elkövetéséért?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/B Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületének, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/C Jelenleg zajlik-e Ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/D Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
V/D1 Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? N/A​

V/E A közelmúltban volt-e már bármilyen problémája alkohol és tudatmódosítószer használatával?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​
HATODIK SZAKASZ - ELISMERVÉNY

A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a kérvényben megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy elégtelen válasz vagy állítás elegendő ok lehet a jelentkezési folyamatból történő kizáráshoz. Beleegyezem abba is, hogy a Recruit Training Academy programot bármikor indokolás nélkül megszakíthatják. Felvállalom, hogy amennyiben nem teljesítem a képzést, megtérítem a képzési díjat. Továbbá, nem tiltakozom az ellen, ha a későbbiekben ujjlenyomatot vagy DNS-mintát vesznek tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársai.​
OUT OF CHARACTER

A Neved vagy beceneved: Jackson​
B Életkorod: 20​
C Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Egy átlagos 20 éves srác vagyok. Több mint 10 éve kezdtem a Szerepjátékot a GTA viéágában. Ez idő alatt sok tapasztalatom szereztem különböző szervereken, de sajnos a SeeMTA kimaradt ezek közül. Nagyon sok frakciót megjártam és néhány helyen adminisztrátor is voltam. Főként rendvédelmi szervezetek, amerikai rendőrségi frakciók érdekelnek. Nem nagyon szeretek frakció nélkül játszani egy szerveren, de ha valahol frakció tag vagyok, ott akár hónapokig aktív tudok lenni.​

D Rendelkezel amerikai rendvédelmi szerepjáték tapasztalattal? (Más szervereken szerzett tapasztalataidra is kíváncsiak vagyunk) Igen​
D1 Ha igen, milyen frakcióban és pozíción voltál? LSPD, SASD, LVMPD, LSCSD, NYPD, stb. Police Officer, Sergeant, Lieutenant, Captain, Commander, Deputy Chief of Police, Assistant Chief of Police, Chief of Police, Undersheriff, Sheriff. Megjegyzés: Nagyon sok helyen voltam, kisebb illetve magasabb beosztáson is​

E Mióta játszol a SeeMTA Las Venturas szerverén, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 2022. 10. 23.-án kezdtem a szervert. Nem voltam még frakcióban​
F Milyen különbségeket tudnál említeni egy amerikai és egy magyar rendvédelmi szervezet között? Az amerikai rendvédelmi szervezetekből jelentősen több van és mivel nem egy azonos rendszert követnek, így sokszínűek. Ellenben a magyar rendvédelmi szervezetek országosan azonos szervezéssel rendelkeznek. Az Amerikai rendvédelmi szervezetek veszélyesebb helyzetekkel találkoznak a minden nap során, ezért a legtöbb intézkedés úgy van előírva, ahogyan a jelenlegi tudásunk szerint a legbiztonságosabban lehet végrehajtani ezt, ezzel megőrizve a rendőrök testi épségét. Az amerikai rendőrök hivatalosan is résztvesznek üldözésben és PIT manővert alkalmaznak, ellenben a magyar rendőrség csak követés-t alkalmaz és kerülik a veszélyes, vagy nehezen kivitelezhető manővereket.​
G Milyen karaktert alkotnál a frakció tagjaként? Egy kötelességtudó rendőrt szeretnék alakítani, aki hisz abban, hogy a közösség és a közrend védelme az egyik legfontosabb célja a frakció tagjaként. Mindig igyekeszik tisztességesen és megfontoltan cselekedni, és mindig a törvényesség és az igazságosság elveit tartja szem előtt. Az értékei között szerepel a tisztelet, a felelősségvállalás és a szakmai integritás. Minden helyzetben arra törekszik, hogy megőrizze a nyugalmat és a hiaggadtságát, még a stressszes vagy veszélyes helyzetekben is. Az emberek bizalmának és tiszteletének megszerzése és megőrzése érdekében mindig az empatikus és megértő hozzáállásra törekszik. Célja hogy a közösség biztonságát és jólétét szolgálja, és hogy hozzájáruljon a bűnözés visszaszorításához és a törvények betartásához. Az általa képviselt frakcióban szeretné, ha a tisztelet és a szakmai elkötleezettség uralkodna, és hogy minden tag a tőle elvárható legmagassabb szinten teljesítése a feladatait a közösség szolgálatában.​
H Mit tennél hozzá a frakció közösségéhez a jelenléteddel? A több éves tapasztalaim miatt kevésbbé terhelném a feleteseimet a betanulásommal, hiszen csak a jelenlegi elvárásokhoz kell alkalmazkodnom. Ha ez sikeres akkor egy kötelességtudó, tisztességes rendőrként egyese lehettek azoknak, akik a frakció megitélését pozitív irányba sodorják.​


H Csatolj egy UCP felületen készített képet a névváltásaidról (link):
I Csatolj egy UCP felületlen készített képet az adminjaileidről és kitiltásaidról (link):
 
Utoljára szerkesztve:

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Ms Stone,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 168 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt, a jelentkezési ciklus végeztével.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel,
64d8ea3d2637d09b0dda92a8a10bae11.png


Lieutenant Nicholas Gill,
Employment Supervisor, Recruit Training Academy
Las Venturas Metropolitan Police
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Ms Stone,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png


‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.