Laura Brown jeletkezése See Game Helpdesk-nek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Andrásnak hívnak,néhány napon belül töltöm be a 15. életévemet.Jelenleg általános iskolába járok. A Mátrában élek egy kis faluban,itt is végzem az általános iskolát. Kedvenc tantárgyaim a kémia,illetve a történelem. A kémiával a későbbiekben is szeretnék foglalkozni. Hobbiból néha napján horgászok.Nem szeretem az iskolai tanulást. Biatlonozok. Sok időt töltök el a gépen történő játékkal. Szívesen segítek a szüleimnek a ház körüli munkákban. Sok típusú téma felé is érdeklődök,példának okáért szeretek rendőrséggel kapcsolatos dolgokat nézni/olvasni legyen az IRL vagy akár SeeMTA fórum. Egy másik kedvelt hobbim nézegetni,olvasgatni a fórumot.]

Mióta játszol a szerveren?

[2019-08-15-én regiszráltam a szerverre,azóta játszok kisebb kihagyásokkal.]

Eddigi elért dolgok:

[IRL: Közepesen jó sporteredmények, Curie Természetvédelmi versenyen országos hetedik helyezést értem el két másik iskolatársammal.]
Szerver: Sok új barátom lett. Volt szerencsém sok frakció tagja lenni. 34369 szerveren eltöltött perc.
Ezek melett immáron lassan három hete töltök be TeamSpeak moderátori szerepkört a SeeMTA V2 hivatlos TS szerverén.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Volt szerencsém jó párszor hallgatni SGH,valamint Adminisztrátor ismerőseimet miközben végezték a feladatukat. Ez okán úgy gondoltam,hogy én is szívesen kipróbálnám én is magam ebben a munkában,e melett szívesen segíteném így a kezdő játékosok eligazodását a szerveren,illetve szeretném segíteni azokat a játékosokat is,akik éppen valamilyen proglémába ütközik.]

Miért téged válasszunk?

[Úgy gondolom,hogy kellő szervertapasztalattal és komolysággal rendelkezek ahhoz,hogy kifogástalanul el tudjam végezni ezt feladatot.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Napi 5 órát is eltudok körübelül tölteni a szerveren,ennek a nagy részét rá tudnám áldozni a See Game Helpdesk-i feladataimra.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Ebben az időszakban akár napi 5 órát is el tudok tölteni a szerveren.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Türelmesen megpróbálom elmagyarázni neki,amennyiszer csak lehet,hogy járművet csak administrátor tud megjavítani és ő is csak bizonyíték ellenében javíthatja meg.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először is elmagyaráznám neki,hogy a szerveren két szerelőtelep található meg. Az egyik Los Santos szívében,míg a másik San Fierro keleti részén (Los Santos-ban a See City Car Servis,míg San Fierro-ban a Fix&Drive található). Ezt követően elmagyaráznám számára,hogy mindkettő ikonja az F11-es térképen egy fekete alapon fekvő fehér csavarkulcs. Ezek után elmodanám neki,hogy amennyiben a járműve totálkáros lesz (tehát nem tudja beindítani) vontatót kell hogy kihívjon,amit a /call 222-222,illetve a /call 444-444-es számon tehet meg. Hozzátenném,hogy 222-es a Los Santos-i SCCS-é,a 444-es pedig a San Fierro-i,Fix&Drive-é. Azt javasolnám számára,hogy amennyiben a járműve Los Santos-ban,vagy annak a környékén robbant le ( például a Los Santos-zól Északra fekvő Gazdag Negyedben,vagy a szintén LS-től Északra lévő kis falvakban robbant le,azesetben Los Santos-i SCCS-t hívja ki,mivel ők innen olcsóbban vontatják,mint a Fix&Drive-osok. Viszont ha, San Fierro-ban,vagy annak a közelében robbant le,akkor azt javasolnám számára,hogy Fix&Drive szolgáltatásait vegye igénybe. Ezek után következzen msot a szerelőműhelyek bemutatása. A szerelőtelepeken két darab sáv található. Ezeknek egyike a lassú (tehát normál) sáv,a másik pedig a gyors sáv. A normál sávnál a sortól függ,hogy mikor tudunk bejutni,itt érkezési sorrend szerint engedik az embereket. Viszont ott van a gyors sáv,aminek fix ára 700 ezer forint, és it nem számolják az alkatrészeket (az alkatrészekről később olvashatsz),illetve elsőbbséget elvéznek az itt állók a normál sváosokkal szemben. Itt hajthatnak be a külömböző szervezetek is,akiknek van kötve Casco szerződése az adott szerelőteleppel. A normál sáv az SCCS-nél a jobb oldali,míg Fix&Drive-nál ez az sáv,ami az úttal párhuzamosan helyezkedik el és így halad be a telepre. És most maga a rendszer. Korábban említettem,hogy a normál sávnál a szerelők az elemek alapján számolják ki a szereltetés összegét. Minden járművön vannak elemek,amik meg tudnak törni( vannak olyan járművek,amiknek nem tud összetörni,hanem csak füstölni tud a motorjuk,illetve lámpájuk tud kitörni). A szereltetés melett nem elhanyagolható dolog,hogy itt tud a járművére műszaki adatlapot csináltatni,amit később a városházán válthat majd ki. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első hely úgy gondolom,hogy nem is lehetne más,mint a városháza,amit ez az icon jelöl a térképen.
jBgohu1.jpg
.Ez a helyszín két szempontból is nagyon fontos lehet a játékosnak. 1. itt tudja kiváltani az iratait (ezen belül a személyit,ADR vizsga bizonyítványt,illetve horgászengedélyt is itt igényelhet),e melett a már meglévő iratait is itt tudja megújítani,illetve a járműve forgalmi engedélyét is itt tudja kiváltani,ha megcsináltatta egy szerelővel. 2. Ez az helyszín,ahol munkát vehet fel,ami a pénzkeresésének alapajait fogja adni. A második helyszín úgy gondolom,hogy pláza,mivel itt minden szügséges eszközt megtalál a munkájához,esetlegesen akár a horgászathoz is,illetve ételt is tud itt vásárolni. Ez itt az icoja.
oZv4vn0.jpg
. A harmadik helyszín úgy gondolom,hogy nem is lehetne más,mint az autósiskola. Ez egy kezdő játékosnak azért nagyon fontos,mivel itt tudja letenni a járművezetéshez szügséges KRESZ vizsgát,illetve az ezután elvégzett gyakorlati teszt sikeressége után megkapja a jogosítványát. Iconja:
9G7kpao.jpg

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Mindenképpen megpróbálnám elmagyarázni a másik félnek,akivel épp RP szituációban vagyok,hogy egy kezdő játékosnak segítség kell és megkérném rá,hogy ha szintuáció megengedi,akkor folytassuk később a a cselekvést.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Azonnal jelenteném az esetet az Adminisztrátorok felé az Adminsegédi chat-en.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos egy évvel ezelőtt volt egy OOC stílus indokú 90 perces adminjail-em ( ez a tűz óta nem látszik UCP-n),ezen kívül nem kaptam más jailt.]
PqQTlvM.jpg

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem rendelkezek kitiltással a szerverről még.]
6YPl8Ts.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Ismerlek és tudom hogy elég gyorsan felkapod a vizet és akkor semmi nem érdekel téged. Ezen felül a helyesírást nézd át szerintem. Véleményem szerint te ts moderátorsághoz értesz jobban viszont S.G.H nak szerintem nem felelnél meg. Meg elég sok mindenbe vagy bizonytalan és vannak olyan dolgok amikben még segíteni se nagyon lehet mert azt hiszed neked van iagazd. Meg nem is nagyon vagy elég aktív ( Szoktam látni illetve mondani is szoktad ) NEM TÁMOGATOM! Ettől függetlenül a legjobbakat!
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Ismerlek egész régóta, szerintem tudnád csinálni. Kelley, neked pedig csak annyit, hogy mindenkinek jár egy esély. :)
Hajrá!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: crose és Browniee

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Csáó, az elgépelésekre figyelj, gondolok itt az ,,ezne" és társaikra, valamint a szóismétlések sem a legszerencsésebbek, viszont ettől függetlenül jól megírtad a lapot, sok sikert!

Kelley, részedre pedig annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy te hat-hét mondatot sem tudtál szóismétlés, illetve helyesírási hibák nélkül megfogalmazni. (Nem beefelésnek szántam, szimplán véleményt alkottam.)
 
Utoljára szerkesztve:

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Csáó, az elgépelésekre figyelj, gondolok itt az ,,ezne" és társaikon, valamint a szóismétlések sem a legszerencsésebbek, viszont ettől függetlenül jól megírtad a lapot, sok sikert!

Kelley, részedre pedig annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy te hat-hét mondatot sem tudtál szóismétlés, illetve helyesírási hibák nélkül megfogalmazni. (Nem beefelésnek szántam, szimplán véleményt alkottam.)
Szia! Nagyon köszönöm szépen a kritikát,ileltve a támogatást és ezek tudatában fogom újra átolvasni lapomat,illetvee szerkeszteni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: moonrise és crose

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szia! Ismerlek egész régóta, szerintem tudnád csinálni. Kelley, neked pedig csak annyit, hogy mindenkinek jár egy esély. :)
Hajrá!
Természetesen csak IRL is ismerem már 10 éve és tudom milyen és mikre képes és az MTA-ban is én segítettem ez alatt azt értem hogy tudom miket tud mik a képességei
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Akkor sem kell egyből ilyen elutasítónak lenni.
Mindenki megérdemel egy esélyt.
Illetve, mi köze van a TS-nek a szerverhez? Ha moderátort jól csinálja, akkor SGH-ba nem adna bele mindent szerinted?
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: crose és Browniee

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Akkor sem kell egyből ilyen elutasítónak lenni.
Mindenki megérdemel egy esélyt.
Illetve, mi köze van a TS-nek a szerverhez? Ha moderátort jól csinálja, akkor SGH-ba nem adna bele mindent szerinted?
Nem tud egyszere 2 mindent csinálni ezt ő maga is mondta nekem de igazából nem szeretnék vitatkozni leírtam azt ahogyan ismerem több mint 10 éve. Ettűl függelenül leírtam de most is leírom a legjobbakat.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.