Las Venturas Times | Job openings

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
job-openings.png


A Las Venturas Times dinamikus csapata új újságírót keres, aki szenvedélyesen ír és elkötelezett a minőségi tartalom iránt. Ha érdekel a média világa, és szeretnél részt venni egy elismert újság szerkesztőségének munkájában, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

  • cikkek, riportok, interjúk készítése különféle témákban;
  • hírek gyűjtése, kutatása és elemzése;
  • szerkesztőségi értekezleteken való aktív részvétel;
  • online kiadvány számára történő tartalomkészítés;
  • kapcsolatépítés és interjúkészítés szakértőkkel és a közösség tagjaival.
Követelmények:
  • minimum 21 éves életkor;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek;
  • jártasság különféle újságírói műfajokban (hírek, riportok, interjúk, véleménycikkek);
  • jó csapatjátékos, aki képes önállóan is dolgozni;
  • rugalmasság és gyors alkalmazkodóképesség a változó helyzetekhez;
  • előnyt jelent a korábbi újságírói tapasztalat és a helyi közösség ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés;
  • fiatalos és inspiráló munkakörnyezet;
  • karrierlehetőségek egy dinamikusan fejlődő médiavállalatnál;
  • lehetőség részvételre különféle eseményeken és rendezvényeken;
  • céges autó ((ezt neked kell megvenned, viszont a matricázást csinálom én, ha hosszú távon gondolkodsz, és nem unod meg 2 hét után a dolgot)).
Jelentkezés:
Kérjük, küldje el önéletrajzát és egy hosszabb cikkét a hr@lvtimes.com e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Újságírói pozíció – [Saját név]”.

Csatlakozz hozzánk, és légy részese a Las Venturas Times sikerének!

hsz-elv.png


jobopenings-ooc.png

Remélhetőleg lesz, akit érdekelni fog a dolog, úgyhogy ha érdekel az újságírás világa, vagy szeretnél néha-néha írni egy-két cikket, akkor nyugodtan jelentkezz. Nincsenek nagyon nagy követelmények, sőt, nem várok el túl sok dolgot:
  1. tudj valamilyen szinten írni, és helyesen írni; néhány stilisztikai hiba nem probléma, de ha pl. leírod a hülyét j-vel, akkor vannak bajok, de ezen lehet változtatni;
  2. kéthetente 1-2 cikk, nem sok, ezek lehetnek valós IC információk, de lehet kitalált dolgok is, vagy éppen IRL dolgokat átültetni valamilyen csavarral, hogy illeszkedjen a szerverhez, lásd, Trumppal kapcsolatos cikkem;
  3. politika oké, de maradjunk a realitás talaján;
  4. nem elvárás, de jó lenne, ha konyítanál valamennyire a Photoshophoz, arra való tekintettel, hogy a cikkek fő képei, kiscímek, satöbbi ott készülnek el;
  5. lehetőleg vagy vigyél egy karaktert huzamosabb ideig, vagy hozz létre egy "alt karaktert" az újsághoz.
Utóbbi elég fontos, tekintettel arra, hogy ha "felvételt nyersz", ha fogalmazhatok így, akkor ne az legyen, hogy mindig át kell írogatnom az újságos dolgaidat. Ha alt karaktert hozol létre, azzal nincsen semmi probléma, úgy nem feltétlen köteleződsz el a topikhoz sem, nyugodtan csinálhatod ügyes-bajos dolgaidat továbbra is.

Ha már eltöltöttünk egy huzamosabb időt együtt, akkor vehetsz egy tök random autót, amit aztán én felmatricázok saját pénzből, és azzal fogsz tudni menni a városban interjúzni, ha arra szükséged van.

A képek, mint írtam, Photoshopban készülnek, így ahhoz, hogy tudj önállóan dolgozni, mindenképpen kell Photoshop. A PSD fileok nagyon egyértelműek, de az abban való eligazodásban tudok segíteni. Ha nem konyítasz a Photoshophoz, akkor sincsen probléma, az esetek 99%-ban délutánonként elérhető vagyok, a szükséges dolgokat meg tudom csinálni én is, ha neked nem jó, vagy nem megy, ez ne tartson vissza.
footer.gif
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.