Las Venturas Medical Services frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dmp

Brutal50
2019. 03. 31.
724
2 608
V4 karakter
Malo Bokeo
LV karakter
Mavuto Katota
A hármas pont véleményem szerint nem egy piszkálandó téma a jelenlegi tényállások szerint.
Mióta újra a rendvédelem tagját alkotom(péntek óta), összesen hatszor nem volt elérhető egység a rádiózás szerint, vagy még válasz sem érkezett.
Ha ilyenkor nincs elérhető egység, akkor hogyan látja el valaki az ominózus játékost? Mind az öt egység lehet esetnél, nincs kevés hívásotok, csupán vannak időintervallumok, amikor pangás van.
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Nekem egy csomó dolog tetszik nagyából mind.Csak egyel van a gond hogy nekem legalábbis a Skinek nem tetszenek de ez az én véleményem és úgy írok ide mint Frakció tag ezen kivűl nekem minden tetszik.
 

Ryu

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
274
1 450
27
V4 karakter
Barkev Marjanian
LV karakter
Mizuki Shimada
Nagyon szép a mappolás @Terry -kém csak a szokásost hozod. ☺ A 2 mentősre csökkentésről meg annyi, hogy szimplán tartsatok több tagot, mivel fentebb mondta @PENCZ is kell azért erőforrás hívásokra is, meg jó ha van ember aki kitud állni a sorból és fogadni a játékost rp-zni. Meg az elmúlt pár napba ugyanazt az egy két embert láttam aktívkodni csak.
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Helloka jó lenne a az NPC dolog be jönne mert mikor naponta jön 25hivás durván át számolva óránként. Egy és mikor áll 1-2 mentő szolgálatba van és a sorba várja a hívásokat akkor be jönnek NPC gyorsan fell szed. 10másodperc alat és fut tovább a dolgára akkor ez normális? Rpzni szeretnék egy rp szerveren és nem csak AFKolni leggszivesebben le ticketelném 5ezere. De nem fogom mert nem vagyok ennyire rossz ember de szerindtem ha az rpt rontja akkor semmi értelme hogy bent legyen lehet jönni hogy kereskedők vagyunk. Ha a heti fizumbol tudok venni egy gyári 750et akkor annak sok értelme van ennyi lenne a véleményem.
 

BraidyLV

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 15.
183
62
V4 karakter
Braidy Castillo
LV karakter
Bruno Hannes
Hasonlóan tudok viszonyulni ehhez a 3. ponthoz, mint @AtisHUN, ha valaki nem a frakció tagja, nem tudja átélni ezt a helyzetet, ha problémája van ezzel a kérelemmel, lépjen be a frakcióba, töltsön el itt egy hetet és kíváncsi leszek, mi lesz a véleménye, miután megéli azon szemet gyönyörködtető pillanatok egyikét, amikor a nagyker. futár a Sprinterrel bedriftel kórház elé, épp, hogy nem üt el minket, odafut az NPC-hez egy kartöréssel, nulla RP-vel felszedeti magát 10 másodperc alatt, utánna OOC Chat-en leír néhány xD-t/:p-t/stb. és továbbáll. És ilyen pillanatokból nagyjából 4-5, néha 6-7 is van egy nap.
U. I.: Tárt karokkal várom a "haha" emoji-kat és egyéb hasonló véleményeket.
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Hasonlóan tudok viszonyulni ehhez a 3. ponthoz, mint @AtisHUN, ha valaki nem a frakció tagja, nem tudja átélni ezt a helyzetet, ha problémája van ezzel a kérelemmel, lépjen be a frakcióba, töltsön el itt egy hetet és kíváncsi leszek, mi lesz a véleménye, miután megéli azon szemet gyönyörködtető pillanatok egyikét, amikor a nagyker. futár a Sprinterrel bedriftel kórház elé, épp, hogy nem üt el minket, odafut az NPC-hez egy kartöréssel, nulla RP-vel felszedeti magát 10 másodperc alatt, utánna OOC Chat-en leír néhány :ROFLMAO:-t/:p-t/stb. és továbbáll. És ilyen pillanatokból nagyjából 4-5, néha 6-7 is van egy nap.
U. I.: Tárt karokkal várom a "haha" emoji-kat és egyéb hasonló véleményeket.
Ilyen esetekre van az a fogalom, hogy "Game-admin". Arra van az admin, hogy az RP-zni kívánó játékosoknak segítsen, amennyire csak tud. Ha ott áll egy mentős CP előtt viszont afkol már 30 perce akkor nehogy már elvárja a vérző játékostól akinek van 5 perce hátra kb. Hogy várja meg, amíg kiafkol. Bevallom, szégyen vagy nem szégyen nekem is volt ilyen ügyem, amikor mentem oda és ott ált egy mentős. Rámteleportált valamelyik adminisztrátor és megtudtuk beszélni felnőtt emberek módjára :) Ezt a pontot törölhetitek is szerintem, mert ahogyan említette @adamkavbro sokszor nincsenek elérhető mentős egységek, így ha vérzik egy játékos, akkor hiába próbálja tárcsázni a kilenc-tizeneggyet, mivel nem jönnek ki egyszerűen.

Edit: Jöhetnek a nevető emojik, ezzel magatokat mutatjátok be.
 

Atis

i have achieved my goals
2019. 03. 17.
215
271
Las Vegas
LV karakter
Felipe Owens
afkol már 30 perce

Nem igazán hinném hogy ilyen bármikor is elő fordult volna! Ha jött volna az admin akkor az adott illető "aki afkolt" az járt volna rosszabbul mivel TILOS 5 percnél tovább afk-olni szolgálatban! Nagyon rosszul fogod fel a jelenlegi helyzetünket! Neked is azt tudom mondani mint ORI-nak!
 

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Nem igazán hinném hogy ilyen bármikor is elő fordult volna! Ha jött volna az admin akkor az adott illető "aki afkolt" az járt volna rosszabbul mivel TILOS 5 percnél tovább afk-olni szolgálatban! Nagyon rosszul fogod fel a jelenlegi helyzetünket! Neked is azt tudom mondani mint ORI-nak!
Nem-nem, az én esetemben nem afkolt, viszont láttam példát, miközben havert vártam korháznál, hogy ott ált egy mentős CP előtt és afkolt kb. 20 perce.
 

Atis

i have achieved my goals
2019. 03. 17.
215
271
Las Vegas
LV karakter
Felipe Owens
Nem-nem, az én esetemben nem afkolt, viszont láttam példát, miközben havert vártam kórháznál, hogy ott ált egy mentős CP előtt és afkolt kb. 20 perce.
Ez így már teljesen más téma. Lehet hogy ez már elő fordult de akkor is... Ha ott áll egy mentős és még meg is kérdezi hogy "segíthetek-e valamiben?" akkor kérdem én.. Miért kell ooc chat-ben XD-t írni? :/
 

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Ez így már teljesen más téma. Lehet hogy ez már elő fordult de akkor is... Ha ott áll egy mentős és még meg is kérdezi hogy "segíthetek-e valamiben?" akkor kérdem én.. Miért kell ooc chat-ben XD-t írni? :confused:
Én teljesen átérzem a helyzetet srácok, tudom, hogy irritáló, viszont az admin segít ebben, szerintem ez simán elmegye egy NON RP-nek ;)
 

BraidyLV

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 15.
183
62
V4 karakter
Braidy Castillo
LV karakter
Bruno Hannes
Hello-hello, szerinted nem próbáltuk ki ezt a lehetőséget? - A legtöbb admin ugyanúgy nem érzi át a helyzetet, így sok esetben még annyit se mondott a játékosnak, hogy RP-zen velünk. (Tisztelet a kivételnek!)
 

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Hello-hello, szerinted nem próbáltuk ki ezt a lehetőséget? - A legtöbb admin ugyanúgy nem érzi át a helyzetet, így sok esetben még annyit se mondott a játékosnak, hogy RP-zen velünk. (Tisztelet a kivételnek!)
Hát, ezt viszont nem tudtam. Nekem azt mondta az a bizonyos admin, hogy egyáltalán nem akar szankciót osztogatni, csak azt, hogy rpzzünk egy jót. Én csak tapasztalatból beszélek.
 
  • Tetszik
Reactions: Atis
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.