Las Venturas Medical Services frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
N E V E D:

< Zakhar Vasilievich // Azure >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Las Venturas Medical Services >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1. Mappolás, modell
Teljes mappolás és modell kivétele, új modell és mappolás berakása.
Ezzel együtt a duty cp új helye ez lenne :
1606.9000244141 1759.6999511719 20000.19921875
Az interior modell a 4002-es objectre került rá!
Az új modellt külön köszönjük @Terry -nek.
uqKaHPf.png

qFHpACo.png

980U4LX.png

jlU9mNB.png

ZEtLgLi.png

Új modell


2. Ticket rendszer
Szeretnénk a rendvédelem által használt ticketrendszert(ez az előző kérelemben már el lett fogadva, csak egyeztetés volt szükséges). Limit maradhat 5000$-on, és szeretnénk továbbra is a ticket 100%-át megkapni.


3. NPC
Edit: Szeretnénk ha 3 dutyban lévő mentős után már ne működne. Kora reggeli és késő esti órákban az esetek 90%-ban kivitelezhetetlen az 5 dutyzó mentős, még a 3 is húzós, és általában ilyen esetekben mindig a CP-t használják, ha a cp körül áll a mentős is, ami tagok számára elég elszomorító, sokak ettől ki is "égnek".

4.Gate-ek
Ha bekerül az új modell, akkor ezekre a gate-ekre már nincs szükségünk : ID 998 ; 1000

5. Járművek
Szeretnénk 11 db mentőautót lecserélni 7 db Ford Explorer-re, 3 db Dodge Charger-re, és 1 Utility van-re. Így marad 20 db mentőnk, ami eddig is bőségesen elég volt, ezt a 11-et 9 hónapja biztosan nem használtuk, most se nagyon tudnánk kihasználni, az új autókkal pedig lenne tervünk.


>

M E G J E G Y Z É S:

<
Linket mellékeljük az illetékeseknek!
Topic bővítése még lehetséges, ha belefér az időbe.
Köszönjük mindenkinek aki segített a fejlesztésben! @Terry @TuTu @Dzoli @Doc >
 
Utoljára szerkesztve:

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
A harmadik pontot átgondolnám a helyetekben.
Szerintem a most pont jól van megoldva az öt szolgálatban lévő emberrel.
Sok hívást kaptok és két mentős hamar kimegy a hívásokra.
Utána akiknek szüksége lenne segítségre az nem fog ellátásban részesülni és várhatnak 10 percet.
@Terry te pedig ügyi vagy. ;)
 

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
Válasz @PENCZ és @Bandó részére. Továbbá is irritáló mikor esetlegesen délután csak 2-en tudnak fent lenni, majd szegény tag már a 6. embert látja meg, hogy 100-al bedriftel korházhoz, kipattan majd fut az NPC-be és vissza.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Some leak

ede2e69e136a1b30a8d616f86a368dec.png


d2e3b10194070189e1db54be5688ca15.png

a8106fb5cae5a45f57c781106c0a06a9.png

cbfdc7847013253ae6348d4ba51cfcc5.png


2fc0b0454a0074c0c31c43cf3b03a337.png
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Nincs ez feltüntetve sehol viszont, ha ilyen történik nyugodtan szólj egy adminnak és figyelmeztetjük, hogy legközelebb kicsit bővebbre fogja a szituációt. (Nekem például nem szándékom állandóan jaileket osztogatni, egy értelmes beszélgetéssel sokkal előrébb juthatunk.)
Elbeszélgetünk az ilyen játékossal. Nem helyénvaló az, hogy 10 másodperc alatt elláttatja valaki akár a vágott sebét. (Elvégre a script megengedi, de pár sor RP-t illene tolni ilyenkor, hogy mi is történik éppen az adott karakterrel.)

@Dzoli ha esetleg fűznél ehhez a témához valamit, akkor kérlek pü-ben folytassuk.
 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Akkor csak hogy tisztába tegyük hogy miért is kérjük a 3. pontot.
Rengeteg játékosnak szóltam, hogy ott a mentős, rp-zzen vele, főleg úgy, hogy direkt a cp elé szoktak mostanába állni, nem sokat változik a helyzet.
Ha hívás jön és nem megy ki senki, akkor valószínűleg dutyba se lesz, ergo NPC működik.
Így is nagyon kevés hívás jön, nemtudom honnan jön ez, hogy sok a hívás.
5 mentős egyszerre nagyon ritkán van fent / nincs dutyba, mert értelmetlen, van hogy így is valaki órákat vár.
Nemtudom hogy múlthéten hogy történt hogy nem működött az NPC, amikor összesen 7 tagunk volt, abból 1 inaktív, leaderek nélkül számlálva.
Minden esetre sokan jelzik számunkra hogy nagyon elkeserítő hogy folyton használják az NPC-t, és elmegy a kedvük ettől, folyamatosan meg nem akarnak admint hívni. Én továbbra is indokoltnak tartom nagyon ennek a számnak a csökkentését.
 

delulu king

top suicide
2019. 01. 12.
2 084
6 767
V4 karakter
John Stanczak
LV karakter
Quantavious Luttrell
3. NPC
Az NPC ugye 5 dutyban lévő mentősnél kapcsol ki. Szeretnénk ha 2 dutyban lévő mentős után már ne működne. Ezen a héten is minden egyes nap 2-3 mentős állt a CP előtt direkt, és még ennek ellenére is odafutnak, és ellátják magukat.


Így jó ahogy van, nem kell változtatni, csak probléma lenne belőle, hogy nincs NPC - de mentős sincs.
 

barack1

Újonc
2019. 01. 10.
19
50
LV karakter
Keith B Davidson
Sziasztok! A 3. ponttal kapcsolatban.

Sokak azért az NPC-t használják, mert gyorsabb és talán nincs kedvük RP-zni (?), (bár, akkor minek jön fel egy RP szerverre)... Vagy csak lehet azért, mert nem mindenki milliomos. Minden sérülésért 2500$-t szabnak ki. (Legalábbis én ezt tapasztaltam). Nem akarok sóhernek tűnni és tudom, hogy 2500$ a szerveren már elenyésző is tud lenni, de azért az kicsit furcsa, hogy odamegyek RP-zni és akkor is 2500$-ral ticketelnek meg. Ha el van törve valamim, 2500$. Ha csak RP-zni szeretnék egy mentőssel vagy orvossal úgy, hogy nincs semmi bajom, mert mondjuk karamboloztam valakivel és elmegyek a Kórházhoz, hogy RP-zzünk egyet és ne csak egy /do Beveri a fejét, de jól vannal intézzük el.


Én szerintem a megoldás.

- NPC általi ellátásért kiszabott összeg megnövelése (mert az sem túl reális, hogy 4 csonttörésért 500$-t szab ki az NPC), amit a frakciót illet (ha esetleg jelenleg nem kapná meg a frakció az NPC általi ticketeket).
- Változatosabb és reálisabb ticket összeg (pl.: egy csonttörés és egy vágás között legyen pénzbeli különbség).


További szép napot mindenkinek ♥ !
 

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
(pl.: egy csonttörés és egy vágás között legyen pénzbeli különbség).
Nagyon jó amit mondasz csak egy gond van vele, ha az NPC ilyen elven működne akkor ezt az alap ellátásba is be kéne vezetni, aminek mi lenne a következménye? --> A játékosbázis nagy része (tisztelet a kivételnek) a legalapabb sérülést kreálná a szituációban, amivel a legolcsóbban úszhatja meg. Nézhetjük azt, hogy oké, bízzunk a játékosokban, egy ideig lehet működne, de az általam említett helyzet fölállna ismételten, ÉS nem arról van szó, hogy nagyon kell a pénz, de rengeteg módon ki lehetne használna azt a helyzetet, példát fölösleges is mondanom.
 

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
talán nincs kedvük RP-zni
Pontosan ez a legnagyobb baj vele.
A halál is az RP része,nem egy tragédia ha 10 percet kell várnod.
Az viszont,hogy órákat várunk a sorban és 6 ember odafut az NPC-hez,hogy 10 másodperc alatt lerendezzék,az egyrészt nem RP-s,másrészt eléggé elveszi a kedvét az embernek.
NPC általi ellátásért kiszabott összeg megnövelése
Elöző fejlesztésbe benne volt,de sokalta mindenki,így nem valósulhatott meg...
 

1saac

Geráppá
Globális Moderátor
LV
2019. 12. 28.
148
301
20
Jesse telep
LV karakter
Isaac M Toledo
https://imgur.com/a/mEhbODU Igaz ez még Májusi kép (nem tudom azóta mennyire változott a helyzet az NPC-vel kapcsolatban.) de azért vannak olyan helyzetek amikor nem műkszik az NPC és hívhatunk mi mentőst, hogyha 4-en akarnak el vérezni a kaszinós lövöldözések után. Spoiler alert, nem ért ki egy mentős se.
 

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
De azt is vegyük figyelembe,hogy ez mennyire ritka eset.És ahogy említettem a halál is az RP része,valószínüleg,ha történik egy ilyen lövöldözés akkor annak bizony sok áldozata lesz.

Edit:Ráadásul nem is lett volna reális,hogy odafuttok az NPC-hez és 1 perc alatt 4 emberből eltünnek a golyók...
 

Angel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
641
V4 karakter
Asa Yasumu
LV karakter
Sokratis Hoplita
Nem látom értelmét, hogy korlátozzátok azokat az embereket akik NPC-t akarnak használni, a legnagyobb probléma az, hogy ti sokat ticketeltek egy ellátásért (igen USA-ban is elég sok de nem 5k) és mikor kaptok egy hívást az beleér egy máv vonatkésével, ja és nagyon lassan roleplayezitek le és az illető meghal. Senki sem gazdag, hogy fél milliókkal járjon és tudjon állni egy ticket maniókát, vannak akik inkább rpznek mint kereskednek. Maradjon úgy ahogy van.
 

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
Hát ebből a kommentedből elég könnyen leszűrhető,hogy nem igazán van érdekeltséged a témában.:) ?
Sose volt ennyi.
nagyon lassan roleplayezitek le
Nyílván,ha 2 perc alatt meg lenne,az nem lenne reális és hívnák az admint,hogy hanyag rp.

Nem tudom honnan vetted ezeket a hülyeségeket amiket írtál,de probálj tapasztalatot szerezni mielött ilyen hozzászólásokat teszel közé.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzoli

Angel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
641
V4 karakter
Asa Yasumu
LV karakter
Sokratis Hoplita
Az a gond, hogy ez nem hülyeség kedveském, hanem az igazság. De látom tévedtem 2500 amivel megcsapnak mikor úgymond "kimütik a golyót az utca kellős közepén" Nem tudom milyen hanyag rpről van szó, de ha mondjuk a tagok leírnának egy mondatba a fontos dolgokat nem pedig 10-be akkor jó, ha pedig gyanúsítgatnak hanyag rp-vel akkor megmondod nekik, hogy nem 2012 van.
Volt tapasztalatom az LVMS mikor még aktívkodtam, onnét tudom ezeket. De ahogy látom a 2-1 év alatt nem változott semmit se, csak a leaderek.
Ja és a nevetős emoji eléggé gyerekes nem gondolod?
 
Utoljára szerkesztve:

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
Lehet így gondolod,de ettől függetlenül nem így van :)
De látom tévedtem 2500 amivel megcsapnak mikor úgymond "kimütik a golyót az utca kellős közepén"
Ezt a mondatot nem tudom mire vélni.
2500at ténleg sokall valaki?
Bármekkora nagy anti kereskedő,hatalmas RP-s ember vagy,ennyid kell hogy legyen.
megmondod nekik, hogy nem 2012 van.
Megmondhatom,ettől függetlenül pont az az elvárás,hogy ne 1 mondatba rendezzük le,hanem minnél több /me,/do,stb-be.
mikor még aktívkodtam
Akkor talán így volt,de most nem ez a helyzet...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.