Lars Kiefer jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rajmi234

Újonc
2023. 02. 17.
13
8
V4 karakter
Lars Kiefer
LV karakter
Brock Kennedy
V2 karakter
Malachi Trevor
omszlogo.png

Az Országos Mentőszolgálat hivatalos jelentkezési lapja.
Tisztelt Jelentkezők! A lap kitöltése csak és kizárólag saját tudásból valósulhat meg, más lapból átmásolni, lemásolni bármit (kivételt képeznek a szakmai kérdések, ám ezekben is tilos a "teljes plágium". Ezen szabály megszegése a lap azonnali elutasítását vonja maga után, melyhez a leadereknek minden joga megvan.

oocreszomsz.png

Ebben a részben az OOC információkra vagyunk kíváncsiak.



Mi a neved?

• Szabó Rajmi

Hány éves vagy?

• 13.5

Mióta játszol különböző MTA/SA:MP RolePlay szervereken?

•2022 óta

Mióta játszol SeeMTA V3-on?

•202ben regisztráltam ide de átmentem LV-re és ott játszottam ott van 8000percem.

Mellékeld a jelenlegi játszott perceidet szinteddel együtt!

• 3492perc. 8-as szintü

Milyen frakció(k)ban voltál eddig? Mi volt a távozásod indoka/oka?

• Nem voltam még frakcióba

Voltál már adminjailba helyezve, illetve banolva? (Csatolj egy képet UCP-ről)


Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?(Min 5 mondat)

• Apum mentős és én is mentősnek jelentkezek középsuliba. Már nagyjából tudom a vérzéseket ellátásokat. Amikor hazajön a munkából folyton elmeséli mi történt és én mindig nagyon figyelek és abból tanulok. A tesóm meg ápolónőnek ment és ezért van meg a mentősemberek felé a szeretetem. Nagyon szeretek az embereknek segíteni bármibe és látni az arcukon ,hogy örülnek.

Naponta mennyi időt tudnál a szerveren a frakcióra fordítani?

• hétköznap:2-3 órát Hétvégén:3-4 órát

Mutatkozz be pár mondatban! (Min 10 mondat)

• Sziasztok Rajmi vagyok. Augusztus 15.-én születtem . Magyarországon élek amióta megszülettem de nagyon szeretek itt lakni. Székesfehérváron lakok és szeretek itt lakni. Ide járok általános iskolába is. Szerintem középiskolába is Székesfehérváron fogok járni. Mentős ápolónak fogok jelentkezni mert nagyon szeretem a mentősöket.Nevelőapummal,Anyummal, Tesómmal és a kutyámmal élek együtt. Hobbim az olvasás tanulás nagyon szeretek új dolgokat megtudni. Egyszer voltam mentős kocsiba ilyen kiránduláson és már akkor tudtam hogy mentős leszek.

Rendelkezel TeamSpeak illetve mikrofonnal?

• Igen



icreszomsz.png


Ebben a részben a karaktered információira vagyunk kíváncsiak.


Teljes neve:

• Lars Kiefer

Édesanyja leánykori neve:

•Sophie Bella

Születési helye,ideje:

• Los Santos 1999.05.18

Bejelentett lakcím:

• Seecity

Legmagasabb iskolai végzettsége,szakképesítése:

• Egyetem

Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal? Ha igen milyen típusúval?

• Igen rendelkezem Bkategóriással.

Önéletrajz: (Min 5-10 összefüggő mondat)

•Los Santos-ba születtem és jelenleg ott is lakom. Legnagyobb végzetségem az az egyetem SeeCIty Medical School-ba jertám.Nagyon szerettem ezt a sulit viszont amikor elvégeztem elváltak a szüleim ami miatt én nagyon letört voltam. Sokáig nem tudtam mit kezdjek magammal. Nagyon szerettem volna mentős lenni de a lelki állapotom miatt még nem akartam. Ezért elmentem villanyszerelőnek mivel nagyon jó voltam Fizikából ezért nem volt nagy baj. Eltelt egy két év és már rájöttem hogy már beletörődtem hogy elváltak. Ezért jelentkeztem mentősnek és remélem sikerülni fog.



egeszsegugyitesztomsz.png


Ebben a részben a te IC tudásodra vagyunk kíváncsiak így pár szituációs kérdést fel is tettünk neked.

Minden szituációra pontról-pontra kell levezetni az adott szituáció megoldását.

Próbálj meg szakszavakat is alkalmazni.



Sorolja fel a vérzések típusait illetve ezeknek az ellátási menetét!


1. Értípus szerint (hajszáleres,vénás,Artériás) Ellátásának kulcseleme a direkt nyomás, illetve a nyomókötés alkalmazása.
2. Intenzitás szerint ( gyenge, erős vérzés) Ellátás kulcseleme a fertőtlenítés és fedőkötés
3. A sérülés helye szerint (orr, fül, szájüregi) vérzés helyének függvényében határoz meg ellátási javaslatokat.
4. Külső vagy belső (
Belső vérzés)

Az utcán egy fekvő beteget pillant meg. Megközelíti, majd arra lesz figyelmes hogy az úr látszólag nincs magánál. Mit tesz, hogyan cselekszik?


1, Sérült állapotának felmérése,ekkor hangosan szólítjuk meg.(nem reagál)
2, Megragadjuk a sérültet a két vállánál majd óvatosan megrázzuk ekkor hangosan megszólítjuk.
3, Pupilla reflex vizsgálata,légzés vizsgálata,szemünkkel a mellkas mozgását figyeljük.
4, Stabil oldalfekvésbe helyezzük a beteget majd a légút biztosítást megkezdjük.
4.a, Amennyiben a sérültnek komolyabb sérülése van azt stabilizáljuk.
4.b, A sérült kórházba szállítása, állpotának figyelése.
4.c, Sérülések ellátása.
5, A sérült bal/jobb kezén keresünk egy biztos vénát.
6, Ha a biztos vénát megtaláltuk elkészítjük az Adrenalinos injekciót melyet óvatosan beadunk a sérült vénájába.
7, Ezeket elvégezve várunk pár percet míg az oldat a szervezetben felszívódik.


Szemtanúja egy autóbalesetnek, melyben egy autó egy oszlopnak ütközik. Ön a kocsihoz rohan, majd azt látja hogy a kocsiban csak a sofőr tartózkodik, akinek a feje a kormányra van hajtva, látszólag eszméletlen. Tudása alapján határozza meg, milyen sérüléseket szenvedhetett az autó sofőrje. (Soroljon fel annyit, amennyit tud)

• Fej sérülés. Koponya sérülés, Belső vérzés, Artériás vérzés, Gerinc sérülés, Mellkas sérülés,

A konyhában a konzervdoboz tetejével megvágja az ujját, amelyből intenzíven folyni kezd a vér. Mit tesz, hogyan cselekszik?


1) Seb behatárolása.
2) Seb fertőtlenítése Betadines oldattal.
3) Steril vattával felitatjuk a Betadines oldatot.
4) Seb tisztítása Hidrogén-Peroxisod oldattal.
5) Sebet fedőkötéssel fedni míg kórházban nem tudjuk folytatni a beavatkozást.
6) Kórházban steril környezet között megvizsgáljuk,hogy a vágás/szúrás okozott-e belső szervi problémát.
7) Fogunk egy tűt és egy cérnát majd elkezdjük átlósan összehúzni a vágott/szúrt testrészt.
8) Betadines oldattal külsőleg fertőtlenítjük a sebet a varrás mentén.
9) Végeztéül végleges fedőkötést helyezünk fel a varrott testrészre mely nyugalmi állapotot ad a sebfelületnek.
 
Utoljára szerkesztve:

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
659
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
omsz-new-10.png
Tisztelt Lars Kiefer!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((A más weboldalakról, ellátási segédletből és/vagy régebbi jelentkezési lapokból való másolás automatikus elutasítást von maga után.))
Üdvözlettel:
Liko.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.