Lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guztav19

Újonc
Támogató
2020. 11. 21.
49
22
Komló
V4 karakter
Migo Feldmann
LV karakter
Migo Gustavius
V2 karakter
Migo Gustavius
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Migo Gustavius
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 11877 perc
IC SZINT: 16

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF,NNI,SCCS,PF,TEK,TAXI
TÁVOZÁSAID OKA: Kilépés.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Tavaly
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ugyan ez
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Kilépés.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! Krisztiának hívnak, de általában Guztavnak szoktak becézni, 16 éves vagyok. Magyarországon Születtem és jelenleg itt is élek, Baranya megyében egy kis városban. Jelenleg Szakközépbe járok CnC és Forgácsoló szakon tanulok/dolgozok, A jövőben ha úgy alakul majd talán ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni is. Ha esetleg nem iskolában vagyok akkor több mint valószínű hogy edzésen vagyok mivel már 9 éve magas szinten kézilabdázom, ha esetleg úgy alakul és minden rendben lesz akkor szeretném folytatni a lehető legtovább. A SeeMTA Szerverein kb 2 éve kezdtem el játszani barátaimmal addigra már sajnos nem maradtunk sokan, Volt jópár kihagyásom de a szivem mindig is visszahúzott. Most amikor időm engedi akkor is ha nem fent vagyok a szerveren. Szeretek csapőatban dolgozni és szerintem tudok is, kedves megértő és segítőkész vagyok ott segítek ahol tudok. Szeretek új embereket megismerni barátságokat kialakítani, illetve érzem magamon hogy jó helyet tudnék állni a csapatban!
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert szeretnék vissza jönni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszi.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2024.06.30. 20:00! Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

((Megjegyzés: - ))
See City Car Service - Ügyvezető
Sora Miura​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.