Lada 2107 Backfire.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Támogatom - De szerintem legalább 4 venom + Matrica kellene rá, hogy durrogjon, egy utcai lada nem durrog IRL sem, egy VFTS már talán.
 

zotya_v3

☠️
2021. 04. 10.
425
3 099
Kecskemét
V4 karakter
viggo elkjaer
Van egy pár durrogos maszek kocsi a szerveren, elég illúzió romboló lenne sok embernek, ha megjelenik a Lada és lángokat okád.
 

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
Nem látom sok értelmét, meg nem is áll jól, ha lángol egy Lada kipufogója... az maradjon a turbós autók csodája.. szóljon, durrogjon, de ne lángoljon..
 
  • Vicces
Reactions: Csaszar00
2019. 12. 29.
19
12
Sziasztok! Teljesen egyet értek, támogatom az ötletet. Van rá rally variáns, és paintjob is, illetve van rá drift variáns, és paintjob is. Szerintem lenne helye, egy kis szolid visszapofázásnak a szerón is.
 
  • Imádom
Reactions: Marcee220

Dabe

⁉️
2021. 06. 27.
92
180
22
Gyöngyös
V4 karakter
nael_moreau
Ha azt a teóriát nézzük, hogy IRL is bármilyen autót lehet addig fejlesztgetni, még nem lángol avagy durrog (ha sehogy, motorcsere csodákra képes..)... igen abszolút nem vészes a ladára. Viszont továbbra is megvan a lehetőség, hogy nem kell megvenni a tuningot. V3 továbbra sem LV, ergó szabadon választhatod hogy akarod-e bele vagy sem. Én személy szerint inkább hanyagolom, de kinek mi.
Az ötlet egyébként nem rossz, a kivitelezés szerintem nem lehetetlen. A szükségességét viszont már inkább nem boncolgatnám.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: flakon és Vajas

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
167
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
A jó öreg ladik. Szerintem illene az autóhoz egy kis láng. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Marcee220

pest control

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
390
1 289
LV karakter
Chavaun Roberson
A hundred loeros lada durrog csattog extra size bbs felniken pink colorban tok realis
 

flakon

Újonc
Támogató
2021. 12. 31.
22
31
V4 karakter
Ayden Velazquez
Mert valószínűleg egy ugyan kinéző subaru aztán nagyon reális, egyébként aki ilyenre csinál egy autót az nem erre a szerverre való, az menjen valami fun szerverre.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.