Lada 2107 Backfire.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzseremi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 02. 01.
383
856
V4 karakter
𝙅𝙚𝙧𝙚𝙢𝙮 𝙌𝙪𝙞𝙣𝙘𝙚
LV karakter
𝙅𝙚𝙧𝙚𝙢𝙮 𝙍𝙚𝙙𝙬𝙤𝙤𝙙
V2 karakter
❌
Sziasztok!
Nem húzom senkinek az idejét, röviden összeszedve: Egyik este egy ismerősömmel azon ötleteltünk, hogy ha már más hírhedt Rally autókban(Ford Focus, Mitsubishi Lancer Evo X, Subaru Impreza WRX STI, FWD kategóriában Volkswagen Golf II , stb...) van backfire a szerveren, a Lada 2107-esre is jöhetne mivel az is egy Rally ikon, illetve egy kis újítást is adna az autónak.

Köszönjük hogy végig olvastad, hozzászólásban várjuk a visszajelzéseket.
 
Utoljára szerkesztve:

MONSTER

Pötyögtető
2019. 01. 10.
412
1 642
19
Erdőkertes, Pest, Hungary
youtube.com
V4 karakter
𝘤𝘩𝘳𝘪𝘴𝘵𝘰𝘱𝘩𝘦𝘳 𝘱𝘢𝘭𝘮𝘴𝘵𝘰𝘯𝘦
LV karakter
𝘶𝘻𝘻𝘪𝘢 𝘤𝘢𝘺
A szerveren szerintem tekintheto a lada tomegautonak, sok kezdonek van.. Nem hiaba nem lehet felszerelni backfireval szerintem. Tobb mint valoszinu csak nonrp lenne belole mint a ronda rozsaszin CRX-ekbol. Nem mondom azt, hogy nem lenne jo de szerintem ez atmenne funolasba.
 

Dropmeister

Pletykafészek
2019. 02. 23.
921
91
21
V4 karakter
Niko Dwane
A szerveren szerintem tekintheto a lada tomegautonak, sok kezdonek van.. Nem hiaba nem lehet felszerelni backfireval szerintem. Tobb mint valoszinu csak nonrp lenne belole mint a ronda rozsaszin CRX-ekbol. Nem mondom azt, hogy nem lenne jo de szerintem ez atmenne funolasba.
Most figyelj szerintem nem mindegyik kezdőnek van kapásból 2-3 milliója, hogy belerakjon 4 venomot és a backfire-t. Viszont a golf 2 is kezdő autónak mondható és mégis van rá backfire.
 

MONSTER

Pötyögtető
2019. 01. 10.
412
1 642
19
Erdőkertes, Pest, Hungary
youtube.com
V4 karakter
𝘤𝘩𝘳𝘪𝘴𝘵𝘰𝘱𝘩𝘦𝘳 𝘱𝘢𝘭𝘮𝘴𝘵𝘰𝘯𝘦
LV karakter
𝘶𝘻𝘻𝘪𝘢 𝘤𝘢𝘺
Amikor vortyék csinálták a rendszert gondoltak mindenre, ahogy minden fejlestésnél is nem véletlenül nem lehet felszerelni rá.

De egy példát felhozva volt egy szerver anno ahol lehetett két keréken közlekedni az összes autóval, és milyen b@szott menő voltál, hogy funolásra használtad aztán úgy mentél a ladával. De értelmetlen elkezdenem vitatkozni róla.
 
  • Tetszik
Reactions: Ricsaard és ezadam

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
A szerveren szerintem tekintheto a lada tomegautonak, sok kezdonek van.. Nem hiaba nem lehet felszerelni backfireval szerintem. Tobb mint valoszinu csak nonrp lenne belole mint a ronda rozsaszin CRX-ekbol. Nem mondom azt, hogy nem lenne jo de szerintem ez atmenne funolasba.
Ezt az érvet sosem értettem meg és valószínűleg nem is fogom soha, hogy funolás lenne belőle. Egyrészt nem értem miért gondolod rögtön ezt, másrészt abba nem gondolsz bele, hogy akármiből lehet fun, csak büntetnek érte az adminok?
 
  • Tetszik
Reactions: csontih

Legacy

Zöldfülű
Támogató
2020. 04. 26.
161
599
21
V4 karakter
Nico Walker
LV karakter
Bobby McBride
V2 karakter
Ryan Evans
Támogatom az ötletet. Egy rally autóról beszélünk, szóval illene is durrognia ha fel van tuningolva.
 

Dzseremi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 02. 01.
383
856
V4 karakter
𝙅𝙚𝙧𝙚𝙢𝙮 𝙌𝙪𝙞𝙣𝙘𝙚
LV karakter
𝙅𝙚𝙧𝙚𝙢𝙮 𝙍𝙚𝙙𝙬𝙤𝙤𝙙
V2 karakter
❌
Minden Lada rally autó és egy rally autó csak akkor rally autó ha durrog?
Érdekes logika.
Nem minden Lada Rally autó, de a legtöbben arra használják...
 
  • Tetszik
Reactions: Oszkár

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
70
148
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
Az én ladás backfires topicom lezárták sajna, de csak ennyit tudok mondani hogy támogatom! egy rally+utcára jól használható autóról beszélünk, megérdemelné a backfiret, én mind lada imádó számomra elkeserítő hogy pont egy ilyen ikonikus autóra nem lehet, nem egy ladát láttam már durrogni.
 

Muurayi

wild one
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
722
3 058
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
Kevés esély, hogy bekerüljön. Már minden durrog szinte. Szerintem nem lenne nagy jelentősége ha be is kerülne.
 
  • Tetszik
Reactions: Matex15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.