Kuniyoshi Kubota jelentkezése a NNI köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Redes

Újonc
2019. 05. 02.
73
58
V4 karakter
Kuniyoshi Kubota

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg 16 éves vagyok, nyáron töltöm a 17. életévemet!
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 6 éve játszom a SGS szerverein, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Jelenleg ennyi Admin Jail látszódik, nyilván volt több is ami elmúlt de arra már pontosan nem emlékszem..
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Szerettem volna névváltást kérni a mostani jelentkezési lapra, de sajnos nem fogadták el emiatt ezzel a névvel kell írnom, de kérlek benneteket, hogy vegyétek úgy mintha Cameron Tremblay néven írtam volna a jelentkezési lapomat.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Órába átszámítva ez, 1823 órát jelent.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Még nagyon régen írtam egyet, szóval ez a második..
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 214612.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- A frakciók szempontjából én az OMSZ-ben kezdtem, Hoffmann Lorin néven, körülbelül három éve. 4 hónapot voltam bent a frakcióban, úgy emlékszem és egy eléggé magas rangba eljutottam mivel egy nagyon aktív játékos voltam. Utána következett, egy illegális frakció. Körülbelül fél évre rá, egy motoros klub ami nem igazán jött be valamint a vezetőséggel is volt nézeteltérésem ezért azt inkább hanyagoltam. Azután beléptem egy legális frakcióba, ami a Rendőrség volt. Ott Törzsőrmester vagy Főtörzsőrmesterig jutottam, Cameron Tremblay néven. 2-3 hónapot voltam bent, mivel a számítógépem elromlott, valamint az időm is fogytán volt mivel a kollégium mellett nem tudtam megoldani a játékot is. Viszont utána a barátaimmal karöltve elmentünk egy illegális frakcióba az 'Ndrangheta-ba, ahol egy egész komoly karaktert hoztam össze, valamint 3-as szintre juttotam el ott mindössze 3 avagy 4 hónap alatt, Fino Castagna néven futottam a frakcióban. A társaságom kilépett, vezetőség csere lett valamint akkor jött be a V4 és nekem akkoriban még nem tetszett az új update amiatt is hagytam ott a frakciót. Azóta nem léptem be semmilyen frakcióba, csak szimplán szerepjátékoztam civilként. .
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Ebből a részből nézve, elért eredményt sajnos nem tudok felmutatni.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Régóta szemeztem már a frakcióval, csak sosem vettem rá magamat, hogy írjak egy jelentkezési lapot. Én úgy gondolom, hogy ez egy eléggé komoly színvonalú frakció, ahol egy közösség része lehetek. Új embereket ismerhetek meg, valamint új dolgokat tanulhatok, nem csak a játékban talán még a való életben is hasznosíthatom azokat. Mindig is érdekelt a szerveren az NNI, mivel ennek egy része titkosított és beszeretnék látni a színfalak mögé. Nagyon "rég" voltam már frakció része ezért is csatlakoznák az NNI köreibe.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Mivel én kollégista vagyok, hétközben sajnos nem tudok a szerveren időt tölteni. Hétvégén, körülbelül az összes szabadidőmet a frakcióra fordítanám, ahogy csak tudom..
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszom más SGS szerveren..
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Jelen pillanatban nincs karaktertörténetem, de viszont az előző karakteremnek volt egy nagyon-nagyon kezdetleges változata. https://forum.see-game.com/threads/problemas-gyerek-fino.368907/.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Kuniyoshi Kubota.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, Los Santos, Temple St. 21 - Telefonszám, +38-76-605-1583 - Email cím, kunikubota@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- A rendőrségnél szolgáltam 3 hónapot. Leszerelésem oka, egy lövöldözésnél kapott golyók rossz helyen behatolása volt, ami nagyon nagy gondot jelentett a munkám elvégzésében..
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném a tudásomat egy nagyobb szintre emelni. Emelett bebizonyítani magamnak, hogy eléggé érett vagyok a feladatra, és betudom teljesíteni ezt a munkakört is. .
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozás és vizsgálatok végzése, információk gyűjtése, bűnügyi elemzések végzése.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitív tulajdonságok: Céltudatos, dinamikus, segítőkész, csapatember.
Negatív tulajdonságok: makacs, egoista,nárcisztikus, manipuláló.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Fontos, hogy észrevehetetlenek maradjunk és biztonságban tudjuk figyelni a helyszínt. Rádión értesítem a rangidőst, beszámolok a jelenlegi dolgokról. Amiután ez megtörtént, értesítem a társszervezetek. Az autóban lévő kollégáimmal felmérjük a terepet, egy tervet eszelünk ki amit tudatunk a rádión, hogyan és miként kellene eljárni. Amint megérkeznek a társszervezetek, lezárják a helyszínt a TEK pedig megtervezi a behatolást és karöltve a BO-s kollégákkal megkezdik a behatolást.. Amennyiben túsz tartózkodik, a túsztárgyaló megy kimenteni a fontos személyt és a túszokat. Amiután ez megtörtént a fennálló helyzetet kell megoldani, ami a bűnözők kéréseitől is függhet.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Kuniyoshi Kubota.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
  • Imádom
Reactions: Redes
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.