Kulcstartó, irattartó

benoo

Újonc
Támogató
2024. 02. 27.
44
32
Miskolc city
V4 karakter
Don Rosso Diamor
LV karakter
Bobby Royal
Sziasztok, nem tudom van-e hasonló a szerveren, de én még nem láttam ezért gondoltam írok erre is egy ötletet.

Kulcstartó:

Nem személyes tapasztalat, viszont ismerek pár olyan embert akinek sok autója, széfe van, és ez miatt sokszor bonyolult lehet ennek a tárolása, és ha jönne be kulcsatartó, akkor sokkal könnyebb lenne, nem lenne az hogy sokáig kell keresgélni 1 adott kulcs után, ami akár kellhet neked 2 percig és teszed is vissza.

Irattartó:


Minden egyes szereltetésnél kapsz számlát, minden egyes fuvarnál kapsz egy számlát, meg akármilyen iratokhoz kapcsolódó dologból, akár 1 nap alatt is nagyon sok összegyűlik, és értem én hogy "dobd ki", "feleslegesen tartogatod" de ha valaki akár fölöslegesen, de megakarja tartani ezeket annak jó lenne, meg ha pl. sok kocsid van, akkor sok forgalmit kell tárolnod, az is sok helyet elfoglal, és tök jó lenne ha el tudnád tenni ezeket.

Mindenféle kritikát elfogadok, és minden kérdésre válaszolok (legalábbis megpróbálok😂)
Köszi hogy végig olvastad💖
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
370
839
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
Erre van kitalálva a széf, hogy a felsorolt dolgokat tárolja benne. Ha pedig túl drága lenne valakinek, akkor tud venni magának az illető egy legalja autót, amiben tartja a cuccokat. Akinek ilyen gondja volt az megoldotta eddig is.
 

benoo

Újonc
Támogató
2024. 02. 27.
44
32
Miskolc city
V4 karakter
Don Rosso Diamor
LV karakter
Bobby Royal
erre is azt tudom mondani, nem lenne nehéz megírni hozzá a scriptet, illetve sok erőforrást sem használna, illetve sokkal könnyebb lenne, autó slotok meg pp-be kerülnek és van olyan aki nem akar pénzt költeni egy játékra.
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
370
839
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
erre is azt tudom mondani, nem lenne nehéz megírni hozzá a scriptet, illetve sok erőforrást sem használna, illetve sokkal könnyebb lenne, autó slotok meg pp-be kerülnek és van olyan aki nem akar pénzt költeni egy játékra.
Lehet vásárolni InGame pénzért névreszólóan pp-t, tehát tudsz magadnak vásárolni autó slotot RL költekezés nélkül (y)
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Erre van kitalálva a széf, hogy a felsorolt dolgokat tárolja benne. Ha pedig túl drága lenne valakinek, akkor tud venni magának az illető egy legalja autót, amiben tartja a cuccokat. Akinek ilyen gondja volt az megoldotta eddig is.
Azért komoly hogy széfbe rakom a horgász jegyem, vagy egy autó kulcsát. Arról nem is beszélve hogy az egyik kocsim kulcsát egy másikba a rakom. Nem fura ez?
 
Utoljára szerkesztve:

benoo

Újonc
Támogató
2024. 02. 27.
44
32
Miskolc city
V4 karakter
Don Rosso Diamor
LV karakter
Bobby Royal
Én is ezt gondoltam, de az a gond (és itt nem személyeskedni akarok) hogy akinek már olyan vagyona van hogy mit tom én 20 kocsi, 4 széf, full sok fegyverek az nem arról fog törődni már, ezzel nem azt akarom mondani hogy csak a kezdőknek lenne jó, hanem hogy akinek mindene megvan lehet nem ezen fog felakadni
 

Bugeye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 11.
377
1 765
22
Los Santos
V4 karakter
Niko Sheffield
Igazából szerintem ezek megvannak most is. Iratoknak is meg a kulcsoknak is külön helyük van az inventoryban. Régen nem így nézett ki egy inventory, hogy tudtad váltogatni. V2 idején megvolt 1 hely, ahova ment a kaja, kulcs, minden.