Kulcsmasolo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HuoTheOne

Barangoló
2019. 01. 10.
82
278
29
Cyprus
V4 karakter
Jurgen Vans
LV karakter
Hugo Cabret
V2 karakter
Nincs
Sziasztok. Lehet volt mar felhozva regebben.. Igazabol egyszeru de nagyszeru. Kulcsmasolas. Rengeteg extra lehetoseget tudna adni RP korben a dolog.. Akar autoberloknek, esetleg ingatlan befektetoknek lakas kiadas celjabol, vagy szimplan szeretnel csinaltatni egy extra kulcsot mondjuk a baratodnak a lakashoz vagy garazshoz. Tudom lehet igenyelni kulcsot forumon de szerintem teljesen felesleges ilyenekkel zavarni foadminokat es extra munkat adni nekik amikor biztosan van dolguk. Termeszetesen csak az eredeti kulcsal lehetne masoltatni es a masolat jelolve volna.
 
  • Tetszik
Reactions: Taylor weis

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
242
139
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, Borisz már sokszor leírta hogy ilyen lehetőség nem lesz.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Vé Ügynök

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
577
878
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Rengetegszer el lett mondva nem lesz ilyen opció.
 
  • Tetszik
Reactions: Vé Ügynök

Levvii

Zöldfülű
2022. 10. 29.
179
82
🥶Ózd🥶
V4 karakter
Jhon Hektor
LV karakter
Jessica Grimes
V2 karakter
❌
Mint ötlet nem lenne rossz,sokszor vannak olyan helyzetek hogy közösen van használva a garázs és muszáj lenne bezárni,mert bejönnek egyesek szétverni a kocsikat,de sajnos nem kivitelezhető a dolog,esetleg azt lehetne még opcióként,mint a fényezőműhelynél,jogosultságot adhatnál és el is tudod a személytől venni amikor akarod.
 
  • Tetszik
Reactions: olbaP

Morales

Siti para bellum
2019. 02. 16.
288
132
20
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Rengeteg visszaélés lenne belőle. Én csak úgy támogatnám ezt, amennyiben visszaélés esetén végleges kitíltás járna, talán ez lenne egy taszító következmény.
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
321
92
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
Valóban volt párszor említve ez a fajta ötlet, de szerintem nem vagyok egyedül ha azt mondom hogy jó lenne erre egy megoldás. Ha nem is kulcs másolás lenne, akkor jó lenne egy hasonló jogrendszer mint a farmoknál. Ezeket szerintem be lehetne hozni, hogy járművek, vagy ingatlanok esetén is egy jog lenne. Nem lenne szükség kulcs igénylésekre se. Frakcióknál működik, szerintem civil téren se lenne rossz. Főleg hogyha van aki autó kölcsönzőt üzemeltet, vagy valami hasonló céget, nem kellene szenvedni azzal hogy vissza adta-e a kulcsot, vagy elveszett-e.
 
  • Tetszik
Reactions: Martinke_07

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
577
878
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Jogrendszer valóban nagyon jó lenne, főleg ha haverral használunk pl közösen garázst/házat. Semmi hátránya nincs.
 
  • Tetszik
Reactions: olbaP és Levvii

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
643
815
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia.

A többiek érveltek a témában, sokszor került elutasításra, nem hinném, hogy pont most kerülne be.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.