Kresz szabályok szigorítása, közlekedés reálisábbá tétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Szerintem is, teljesen IC ügy. Az, hogy átmész a piroson és egyből kapod a büntetést, kicsit fura lenne. Én navosként szívesen figyelem azt, hogy megállnak-e a pirosnál az emberek. Amennyiben nem, utánuk is megyek, csak ezt az összes járőr kellene figyelje. Az sem lenne rossz, ha a traffipaxokat (amik jelenleg vannak) IG, kis RPvel át lehetne esetleg helyezni, és amikor a rendvédelemnek kedve támad, akkor változtat rajta egy kicsit.
 

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
213
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
Hiába roleplay szerver, ha az autók vannak középpontba helyezve már évek óta. Minden a kocsik körül forog, pont olyan, mint a GTA V.
Ez biztos nem fog változni.
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Erre való a PÉDÉ hogy kiszűrje a kressz szegőket, nyilván ha nincs online akkor bukó a dolog de magába ez a piroslámpás dolog nem hülyeség
 

HugoAlvaro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
227
148
V4 karakter
Hugo Alvaro
LV karakter
Hugo De Alvaro
V2 karakter
Hugo De Alvaro
Teljes mértéken támogatni tudom! Nagyon sok a vandál aki nem törődve semmivel járja a várost!
 

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
TÁMOGATOM! Reálisabb lenne a vezetés!
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
TÁMOGATOM!A piros lámpa büntetés ténylegesen ráférne a szerverre, mert többször tapasztalom, hogy állok a pirosnál és csak úgy ki előz engem a fiatal ember akinek mögöttem kéne várnia a zöldre.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Teljes mértékben támogatom, mert sokkal reálisabbá tenné a szervert, lehetne NRK jail?? MAYBEEE..
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát igen. Kevés az olyan ember, aki városban betartja a táblákat, illetve a Piros lámpánál megáll. Támogatom az ötletet.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Itt mindenki akkora RP fanatikus fórumon. Ingame, meg pár ember (tisztelet a kivételnek) ugyan ezt csinálja.
Nincs értelme, 200 millióval mászkálnak az emberek, telibe szarnak bele a speedlimitbe.
Rendvédelem egy kocsit, ami megy lassan már 700-al hogyan kapjon el?
 

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Egyetértek és támogatom.
Hozzáteszem, ez a rendvédelem feladata lenne. Velük kellene elbeszélgetni a témáról.
Rendvédelem ugyan ezt csinálja , sőt még rosszabb mert őket a trafi se fogja ?
-----------------------------------------
Én ezt a rendőrök által korlátoznám leginkább úgy , hogy pl.: Több trafi mert nem igazán látom őket. Illetve még annyit tennék , hogy a 30-as fix trafikat 50-70 re felvinném a 70-eseket 90-100 ra , hisz a hadlingekhez hasonlítva nagyon irreális az , hogy 0.5 másodpercig rajtatartom a W-n a ujjam és 50-el megy a kocsi. + Az is jöhetne hogy a rendvédelem járműveit villogás nélkül verje a trafi. Valóban irreális , de az is , hogy ők 100-150 el mennek át a trafikon villogó nélkül mert nekik nem számít.
Ha a trafikat feljebb vinnénk 70-90-re akkor az mellé több fix trafit is elfogadnék.
Piros lámpa pedig igenis büntessen , ha nem sokkal legalább 30-50 ezerre , hátha észre veszi az ember ha már a huszadikon megy át.
 

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Nem lenne rosz akar a v3-as sebzodes rendszerel tarsitva , tallan normalis kozlekedes lenne a szerveren , mert az mar vic kategoria hogy motoral se lehhet kozlekedni normalisan mert biztos vallaki elcsap szembe savbol es meg csak nem is probal fekezni se kikerulni , es a raptoros derbyre csak anyit mondok hogy inkabb valtottam raptora igy ha valaki szembe savba kozlekedik akor hasznalja a feket es probal viszaterni a sajat reszere az utnak ahol kellene menjen.
 

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Teljesen egyetertek veled Montella, a sebzodes is johetne, es meg barki elkezdene ezt a v2bol ne legyen v3, az gondoljon bele, hogy egy rp szerveren van, es ez is ahhoz jarulna hozza.
 
  • Tetszik
Reactions: Montella

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
TÁMOGATOM! Szinte minden nap látom a rendvédelmet száguldozni fényhíddal SCCS Felé! Szerintem jó ez az ötlet jobb lenne azt látni hogy a kreszt be tartják nem csak azt hogy a másik fél nem tartja be a kreszt te meg igen és ütköztök majd otthagy! Jobb lenne ha nem csak 200 al mennének 60 as táblánál legalább normálisan mindenki!
 

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
Jogos a felvetés. De ez sajna a rendvédelem dolga lenne, hogy mi nép több ember legyen, és akkor nem lenne ilyen probléma... Beszéld meg szerintem a rendőrség leaderrel hogy ez megvalósítható-e?. De TÁMOGATOM
 

Licsi

Újonc
2019. 01. 10.
29
25
21
Petőháza
youtu.be
V4 karakter
𝕊𝕒𝕣𝕒𝕙 𝕊𝕒𝕟𝕥𝕠𝕣𝕠
V2 karakter
ℕ𝕒𝕥𝕒𝕝𝕚𝕒 ℝ ℝ𝕒𝕞𝕤𝕒𝕪
Részben osztozom a véleményen, nem nagyon látni, hogy mostanság trafizna vagy járőrözne a rendvédelem. Nyílván ennek is meg van az oka (bankrab, emberrab), de régen ez valahogy jobban működött (gondolok itt a fél évvel ezelőtti állapotokra). Az üldöztetés meg ha sokadszori akkor úgy is admin ügy lesz előbb vagy utóbb. Hozzáteszem IRL ebben az esetben a rendőrség beújítja a flotta állományát. Én csak IC szigorítást támogatok, szerver/script alapút nem. Viszont az is egy lehetőség, hogy a trafikat új helyre lehetne telepíteni, a többit IC rendvédelem intézze, elvégre ez a dolga.
Hogy tőled idézzek részben én is osztoznék ezen a véleményen tehát újat nem szeretnék írni csak annyit tennék hozzá hogy nagyjából másfél éve volt utoljára komoly a szerver és az emberrabokat, bankrabokat komolyabban kéne szabályozni a több közúti igazoltatás/trafipaxozás érdekében.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
A piros lámpa még el is férne szerón.De teljes egészében ic ügy ki mit csinál.Nemkell általánosítani se a Raptorsokat,se a p1-es tulajokat.Mindenki csak csapassa a kocsijával,akkor nemtudom miért kell itt is a Raptorosokat szidja...Mivel p1,f10 és sorolhatnám,akik csak mennek mint az állatok velük.Nem támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.