Kresz szabályok szigorítása, közlekedés reálisábbá tétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Zafrani L Lorenz

Ötleted:
sziasztok! Kicsit irreális az számomra, hogy mindenki úgy közlekedik, mint ha Need For Speed-ben lenne. Mindenkit hidegen hagy a piros lámpa, még a rendvédelmi szerveket is. A sebességkorlátozás se gátol meg senkit a száguldozástól, ami a csövön kifér, és amit a masina tud, épp annyi a tempó. Táblák is feleslegesek, senki még csak rá se néz. Irányjelzőt használni minek, úgysem akarjuk tudni merre szeretnének menni, hogy elkerüljük a balesetet. Ez engem egy kicsit elszomorít, hisz ez egy roleplay szerver. Szerintem lehetne kicsit szigorítani a szabályokon, a realitás végett. Illetve ilyen alap dolgokat is belehetne rakni, mint irányjelző kattogása, piros lámpa büntessen, biztonsági öv stb.

Megjegyzés:
-
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Teljes mértékben jogos amit mondtál.
Támogatom.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Egyetértek és támogatom.
Hozzáteszem, ez a rendvédelem feladata lenne. Velük kellene elbeszélgetni a témáról.
 
  • Tetszik
Reactions: alexhun2

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Egyetértek és támogatom.
Hozzáteszem, ez a rendvédelem feladata lenne. Velük kellene elbeszélgetni a témáról.
Sajnos ebből nemsok fejlemény lenne, mert egyből üldözésbe menne át az eseménysor, igazoltatás helyett.
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Veszel egy nagyon gyors kocsit és csak 50-l mész vele,ennek mi értelme?Értem én hogy mindenki nagy RP fanatikus de ha egyszer már lehetőséget kapsz arra hogy legyen egy jó kocsid egy játékban akkor nem fogsz vele lassan menni.(megnézném te hányszor tartod be ezeket a szabályokat)+ez a rendvédelem feladata lenne hogy szabályozzák csak hát semmi nyoma.
 
  • Tetszik
Reactions: Csgerii

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Veszel egy nagyon gyors kocsit és csak 50-l mész vele,ennek mi értelme?Értem én hogy mindenki nagy RP fanatikus de ha egyszer már lehetőséget kapsz arra hogy legyen egy jó kocsid egy játékban akkor nem fogsz vele lassan menni.(megnézném te hányszor tartod be ezeket a szabályokat)+ez a rendvédelem feladata lenne hogy szabályozzák csak hát semmi nyoma.

Részben osztozom a véleményen, nem nagyon látni, hogy mostanság trafizna vagy járőrözne a rendvédelem. Nyílván ennek is meg van az oka (bankrab, emberrab), de régen ez valahogy jobban működött (gondolok itt a fél évvel ezelőtti állapotokra). Az üldöztetés meg ha sokadszori akkor úgy is admin ügy lesz előbb vagy utóbb. Hozzáteszem IRL ebben az esetben a rendőrség beújítja a flotta állományát. Én csak IC szigorítást támogatok, szerver/script alapút nem. Viszont az is egy lehetőség, hogy a trafikat új helyre lehetne telepíteni, a többit IC rendvédelem intézze, elvégre ez a dolga.
 

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Veszel egy nagyon gyors kocsit és csak 50-l mész vele,ennek mi értelme?Értem én hogy mindenki nagy RP fanatikus de ha egyszer már lehetőséget kapsz arra hogy legyen egy jó kocsid egy játékban akkor nem fogsz vele lassan menni.(megnézném te hányszor tartod be ezeket a szabályokat)+ez a rendvédelem feladata lenne hogy szabályozzák csak hát semmi nyoma.
Egy szóval nem mondtam azt, hogy soha ne menj gyorsan. Én igenis törekedek az rp-s közlekedésre, hisz én ebben lelem örömöm, illetve ezért is írtam meg ezt az ötletet. Nem azt mondtam, hogy szigorítsunk mindent, de egy piros lámpánál azért illene néha megállni.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Varoson belul 100-150-re le vennem az utak limitjet,illetve a lampak,szerinem nyugodtam mehetne 50-100ezres birsag aki olyan jampi hogy nem erdekli a piros
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Nem volna rossz. Még azt is adnám, ha a hadlingeket megvariálnánk kicsit. Lassabban gyorsulna pár autó, kisebb sebesség stb. Valamint a piros lámpás ötlet se rossz.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Egyetértek Rajmival, nehány full fullos autó végsebessége irreális.. Egy fullos trabant kb 10kmh-val megy kevesebbel, mint egy fullos ford mustang 2014..
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Mint illegális frakcio tagja, nemtudon támogatni hisz ha menekülsz akkor elég rendesen odavágna a piroslámpa. A traffi is igyis eleget kap le szerintem mindenki ugy megy ahogy szeretne, irl is van aki 230 al közlekedik mert van egy 530D je es pénze.
 
  • Vicces
Reactions: Zacsii

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Nem kell állandóan üldöztetni magad, meg menekülni. Én is illegális frakció tag vagyok, mégis én hoztam létre ezt a topicot.
 
  • Tetszik
Reactions: Oliver és Zacsii

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Teljes mértékben igazad van, támogatom az ötletet.
Egyetértek és támogatom.
Hozzáteszem, ez a rendvédelem feladata lenne. Velük kellene elbeszélgetni a témáról.
ORFK részéről mindig kiemeltem figyeltünk az ilyenekre, viszont ha a játékosok nem látnak rendőrt, akkor nem nagyon érdekli őket a dolog.
Sajnos ebből nemsok fejlemény lenne, mert egyből üldözésbe menne át az eseménysor, igazoltatás helyett.
Ez pedig sajnos így van..
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Nem kell állandóan üldöztetni magad, meg menekülni. Én is illegális frakció tag vagyok, mégis én hoztam létre ezt a topicot.
Neharagudj de lassan 2 hete hogy semmien korozes nincs a kocsimon, maximum emberrabot láthatsz mivel frakció tag vagyok.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
IC Ügy az egész, van elég rendvédelmis hozzá hogy meglehessen ezt oldani, velük kellene elbeszélgetni erről maximum. Fölöslegesnek tartom hogy kidobsz 200+milliót egy kocsira, aztán max 150el tudsz menni vele.
 

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Egy szóval nem mondtam azt, hogy csak 150el tudj vele menni. Azt szeretném, hogy legalább az alapvető kresz szabályokat tartsuk be.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Ide semmi más nem kellene csak az hogy még több rendőr legyen akik figyelnek a szabályokat megszegő emberekre !
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.