Közös bérelt garázs élhetővé tétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bende_03

Újonc
Támogató
2022. 11. 11.
11
52
V4 karakter
Bruce Tide
Sziasztok!

Miért született meg a topic?

A szerveren különböző okokból sokan tárolják közös garázsban az autóikat. Ahányszor a szervert újra indítják, ezek nyilván záródnak. A tapasztalatok szerint teljesen admin függő, hogy éppen kinyitja-e a garázst, vagy csak az autókat geteli ki. (Bár újabban elvileg már ilyet sem csinálnak)

A megoldás:
Tök jó lenne egy, a farmokhoz hasonló rendszer, ahol a tulaj kedve szerint írhatna be egy kis füzetbe embereket, ezzel ők kapnának nyitás/zárás jogot.

Nem gondolnám, hogy egy marhára kivitelezhetetlen dolog, hiszen a rendszer alapjai megvannak már. (lásd: farm, fényező műhely)

edit: Még jobb lenne nem csak közös garázsokra, hanem simákra is behozni. Ha már csomó pénzt elkölt az ember bővítésre, csinosításra, ennyi igazán beleférne.
 
Utoljára szerkesztve:

dani930

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 08. 02.
362
548
17
Romania
V4 karakter
Nael Leclerc
Szia, támogatom, így nem kell minden szeróresikor várni napokat amíg fellép a tulaj! :D
 

RobiHUN

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 20.
197
127
20
V4 karakter
Lucy Royalty
Szerintem is remek ötlet! Meg könnyítené a dolgunkat, tekintve a heti szerver restartokat.
 
  • Hűha
Reactions: Leviii810

Sztyopa_ua

Újonc
2023. 12. 01.
23
7
V4 karakter
George Marrison
Szerintem is egy baromira hasznos dolog lenne, elég sokat könnyítene embereknek.
 

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
46
51
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
Támogatom, hasznos ötlet.
 

Bözsi

Újonc
2023. 10. 17.
38
55
-
V4 karakter
Declan Wallace
LV karakter
Arsenij Zsukovszkij
V2 karakter
-
Szia nagyon jó ötlet, támogatom.
 

Marcus0

Újonc
Támogató
2020. 06. 08.
14
1
V4 karakter
Adam Perkins
V2 karakter
Michael Tobias
nagyon jó ötlet, támogatom.
 

Warler

Barangoló
2019. 01. 10.
76
32
V4 karakter
Jhon Brulls
LV karakter
Jason Torreto
Támogatom!sokkal jobb lenne ha saját házhoz/garázshoz is lenne ilyen opció.
 

NitroZeus999

Újonc
2020. 12. 23.
46
62
V4 karakter
Nelson Jacob
Én is támogatom ezt az ötletet! Jó lenne végre nem félni attól, hogy esetleg mások be állnak a távollétben esetleg meg rongálják a kocsikat avagy a garázsban töltött idő alatt bárki be jöhet.
Respect+++
Esetleg, ha bekerülne akkor lehetne opció, hogy jogot adni másnak a hosszabbításra. Én mai napig félek, hogy egyszer pont úgy nem fogok ráérni a szeróra fellépni, hogy le fog járni a bérlés és nem tudom meghosszabbítani.
Minden páratlan hónap 20.-tól van lehetőség bejelenteni a következő páratlan hónap 20.-áig kb. 2 hónap szerintem elegendő idő de ettől függetlenül támogatom ezt is.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 206
3 824
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Nem lesz ilyen, ha zárható helyen akarod tárolni az autód bérelj saját garázst.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.