Kobe Duke---->Sujer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 03. 03.
17
18
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Kobe Duke
V2 karakter
Nincs
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Kobe Duke

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Sujer

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat első videóban drifteltem és kicsúsztam és pont a szerelőbe fentről nem szándékosan mentem bele
2. videóban meg szerte szétt volt a futómüvem 3 jukas kerekem volt és le csúztam sajnos nekem nincs bizonyitékom erről a szerelő igy rakta be a videó-t így nyilván úgy látszódik mintha direkt estem volna be kocsiknak de ez nem ígyvan mert nem birtam megfogni az autót hiába magyarázkodtam fölösleges volt az admin mondta ha nem értek együtt a döntésével nyissak panaszkönyvet hátt sajnos nem értek együtt a döntésével ne haragudj Sujer de az igazamért ki szoktam állni nem direkt estem bele a srácba sajnos nekem nincs videóm nem tudom ezt bizonyitani nem számitotam erre hogy ebből lehet ilyesmi...


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
1. 2.

Megjegyzés:
1. ütközés log : https://pastebin.com/PvL26VZM
2. ütközés log: https://pastebin.com/2YFvKaBZ
 

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
72
204
LV karakter
sergio.lacasa
Szia, mint az első videón is látszódik, lecsapódtál a tömegbe a kocsiddal az útról, ezzel elütve Bravon Parks -ot. Ezzel nem is lett volna baj.
Viszont rá konkrétan tizenöt percre, miközben látják el ugyanazt a személyt, te a semmiből előkerülsz, és ismét elé esel kocsival.

Az egyértelmű bizonyítékok alapján, mivel felőled nem jött videó az esetről, úgy gondolom hogy harmadjára ugyanaz az ügy nem lehet véletlen.
Nem első alkalommal történt meg ez az eset, több embert is megkárosítottál már konkrétan ugyanezzel.

[2024-05-04 16:15:15] [Output] : Nico Shay: (( de 2 lyukassal mit driftelsz? ))
[2024-05-04 16:15:18] [Output] : Kobe Duke: (( 1 ))

[2024-05-04 16:16:38] [Output] : Kobe Duke: (( Igen belecsuztam ))
[2024-05-04 16:16:41] [Output] : Kobe Duke: (( De nem volt szándékso. ))
[2024-05-04 16:17:16] [Output] : Nico Shay: (( de driftelsz itt és tudod hogy csúszik. ))
[2024-05-04 16:17:19] [Output] : Admin 1 Sujer: (( Kobe, szereltesd meg a kocsidat. ))

Véleményem szerint hogyha nem száguldasz 3 lyukas kerékkel, eltudod vezetni azt a pár métert, ha meg abszolút irányíthatatlan a járműved, esélyed van az autómentőket tárcsázni. De te egyiket sem csináltad a látottak alapján.
[2024-05-06 22:23:26] [Output] : Kobe Duke: (( Nem birtam irányitani le csuztam ))
[2024-05-06 22:23:37] [Output] : Kobe Duke: (( Megis nézheted a járgányt mennyire lehet irányitani ))
 
2024. 03. 03.
17
18
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Kobe Duke
V2 karakter
Nincs
Szia igen lecsapodtam, mivel be akartam volna venni a kanyart az autóval mèg ahol van a stop tábla, de nem bírtam bevenni szóval egyenesen ment az autó, aztán csak csúsztam vele nem lehetett iranyitani és pont oda estem bele... Nem hívtam az autómentőket mert szinte itt voltam a közelben és úgy gondoltam megtudom oldani a problèmát,
mondtam próbáld ki az autót felfüggesztèse kajakra szèt volt esve annyira hogy iranyithatatlan hiába fèkeztem csak csúszott az autó lefelé de nem nèzted meg csak be tettèl jailba, és írtad ha nem èrzem jogosnak a bírálatot éljek panaszkönyvel., lógba írom is hogy iranyithatatlan és be csúsztam meg a srácnak is írtam mikor megtörtént az eset, de hátt az emberekben benne van ez a rosszakarat sajnos és nyilván úgy küldi be a videót mintha direkt estem volna bele nekem nincs erről videóm nem számítottam hogy ez lesz belőle..
"Az hogy jessènèl driftelek és belém esnek az megint egy másik dolog és elkezdenek szidni IC de ezzel én is jártam már így hogy ott driftelnek vagy csak belèm esnek volt már rá esett hogy ott várok jessènèl szerelni és belèm esnek vagy pont épp szerettem és akkor telibe ver az autó és nem tudok mit kezdeni vele mert IC ügy"
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.