Kihívók Ligája

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bernát

🎩🎸
2019. 01. 10.
1 073
4 961
20
LV karakter
Patrick Osbourne
d2a02f5302bd1a816875c62ed676a74e.png

400ezer pontig filmet nézett
 

petyosz

petykó ?
2019. 01. 14.
354
2 510
V4 karakter
hayden sagase
LV karakter
Karson Feng
30 percig elhúzni egy ilyen játékot :-D
 
2021. 04. 25.
19
141
V4 karakter
Matthias Whitewood
LV karakter
Alonso Wakura
mi értelme permabannolni az összes új champet
Mert mikor Belveth is bejött az is erősre sikeredett. Ha nem fojtottad meg a meccs elején azzal, hogy felfeedelted magadat vele, akkor a late game nagy eséllyel bukó volt. (low level tapasztalatok)
 
2021. 04. 25.
19
141
V4 karakter
Matthias Whitewood
LV karakter
Alonso Wakura
aztán egy normal draft picken nagy dolog ha veszít valaki
megéri azok játékát elbaszni akik esetleg ki akarják próbálni
Akkor próbáld ki blind pickben, ott nincs ban phase. Mindenkinek mást jelent a normal draft pick. Neked csak szórakozás, de az új játékosoknak, mint mondjuk nekem egy szenvedés harmincas szintig, hogy végre mehessek rankedezni. Ezt a részét is vedd figyelembe.

Egyébként félreértések elkerülése végett. Pont azelőtt kezdtem el játszani a játékkal, mielőtt Belveth is bejött és egyszer sem én bannoltam. Számomra sokkal idegőrlőbb az, hogy gondolkozni képtelen játékosokkal van tele a normal draft lvl 30 alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: bear
2019. 01. 10.
1 807
18 411
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
hát de blind pick-ben is lehetetlen elvinni az új karaktereket és ezt ők is nagyon jól tudják, szimplán azért történnek meg az ilyen instant bannolások mert kisgyerekek nevetnek hogy ha már ő nem tud vele játszani, mert vagy nem azon a laneen játszik, vagy pedig három iqnál nincs több neki, akkor másnak se legyen meg a lehetőség inkább, mert ugye vicces nagyon xd
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.