Khaleb Mckensy - skeZ

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scythe

Újonc
2024. 04. 24.
11
10
V4 karakter
Khaleb Mckensy
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Khaleb Mckensy

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
skeZ

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Mai nap folyaman kilettem bannolva ooc kereskedelem miatt. Nem voltam felkeresve egyaltalan ilyen ugyben, csak ez a ban vart ma. A ban elott szerintem jobb lett volna felkeresni engem es kikerdezni,nem egybol a szankciot osztani. Volt egy PKm egy jatekosra es ott volt kerdezve hogy honnan van egy lamborghinim ilyen kicsi lvln. Manuelre ra irtam es elkuldtem a bizonyitekokat es levolt tisztazva. A jatekot par hete kezdtem es nevreszolokat adtam el autok beszerzesere.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Eloszor egy camarot vettem 13750 nevreszoloert. Azutan adtam a camarot es 13750x2 nevreszolot az illetonek egy lamborghini huracanert. Azutan a huracant es 13750+4400 nevreszolot elcsereltem egy bmw m8ra. A bmw m8at elcsereltem egy versenyes g63sre es egy venomos golf 1re. Azutan meg fejlesztgettem a g63set premiumpontbol es a golf 1et eladtam es annak a penzebol is. Azutan nem volt tobb kereskedesem es a mai nap ez vart. Ha ez nem lesz tisztazva akkor a bankomtol fogom kerni a visszateritest es pert is fogok inditani. Szerintem ez egyaltalan nem volt jo cselekedet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.