Kettő, akár több zacis NPC.

wolfo

Újonc
2020. 05. 14.
16
56
V4 karakter
luka manz
LV karakter
awen moyle
Sziasztok, sajna nincs egy atomerőművem, akárhányszor Blueberry közelében vagyok, relogolnom kell mert minden gyurma lesz kb instant, szerintem azzal sem vagyok egyedül, hogy akárhányszor arra megyek (még ha be sem megyek közvetlen) akkor kifagyok, esetlegesen közel állok hozzá és muszáj relogolnom. (Ezen a sok horgász sem segít, de egyáltalán nem olyan vész a helyzet ott, mint bent a zacisnál.)

Ennek a főbb oka az az, hogy mindenki ott állomásozik a zacis előtt a különböző autókkal, illetve nagyon sok ember van ott, mivel az az egyetlen NPC van az egész szerveren 600+ playerre. Úgy gondolom illene még rakni valahova egy-kettő NPC-t, csak úgy mint ahogy a halas NPC is meg van oldva, fent van Las Venturas környékén az egyik, Angel Pineban a másik.

Véleményem szerint túl nagy erőfeszítést nem igényel a dolog és javítana is a helyzeten, még ha nem is sokat, de minimálisat biztos.
 
Utoljára szerkesztve:

Radir.

Újonc
2021. 01. 31.
37
195
Purgatórium
V4 karakter
Kian Carver
LV karakter
Darrell Brooks
Ha egy hangár interiort használnánk parkolónak az egész probléma megoldódna, de ez nem lesz így, mert "IRL sem egy hangárban parkolnak".
 
  • Tetszik
Reactions: hokes