Karakter neme és kor átírás lehetősége.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hattyú

Újonc
Very Important Person
2022. 03. 16.
29
247
V4 karakter
Daniel Shelton
Tekintve hogy 7 éve kezdtem a játékot engem is zavar már a akkor megadott korom. Támogatom
Engem nem zavar, legalább egy játékban nem öregszem. Pedig milyen jó lenne örökfiatalnak lenni, nem kellene a fránya derèkfájással törődni.

Az èletkor módosítás az ésszerű aprófejlesztés lenne, a nem átírás/átalakítás.. hát na, ezt hozza a liberalizmus gyerekek, ez van a valóéletben is körülöttünk.
 

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
Valahol már láttam egy hasonló ötletet hogy UCP-n keresztül lehessen átírni a kort meg az ilyeneket, de amúgy jöhet, mert én is átírnám már, mert elég nevetséges életkort adtam meg annó
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
A nem illetve kor változtatási lehetőségét én is támogatom. Ha bekerülne, szerintem UCP-n keresztül lenne a legegyszerűbb ezt megvalósítani, és akkor limitálni lehetne, hogy pl. 24 órán belül csak 1x lehetne átírni - ahogy a névváltásoknál is.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 879
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Valóban volt régen egy ilyen ötlet, mert már akkor létező probléma volt a szerepjátékosok körében. Én úgy tudnám elképzelni, ahogy akkor is: UCP-n keresztül. Sajnos rengeteg lehetőség nem kerül be a szerverre azzal a címszóval, hogy fun és kihasználás lenne belőle. Ez nyilván érthető, viszont a szerver azon részének, aki tudná normálisan használni olykor érvágás lehet egy-egy egyszerű, de hasznos script hiánya. Az UCP-s lehetőségnek azokat az előnyeit látom az IG parancsokkal szemben, hogy a karakterváltás átvenné a mostani névváltást, tehát ugyanúgy admin tudná elfogadni, stb. Ezáltal ki lenne szűrve, hogy valaki naponta ötvenszer cserélgesse a karakter tulajdonságait, mivel azok a megadott értéken maradnának, ameddig újra nem vált karaktert. Kötelezne legalább egy minimális elgondolást azzal kapcsolatban, hogy milyen karaktert szeretne az illető létrehozni. Készítettem egy példát a jelenlegi mintára alapozva, személy szerint így tudnám elképzelni. Mindenképp kíváncsi vagyok, hogy szerintetek minek kellene még szerepelni egy ilyen karakterváltási kérelemben, mint kötelező jellemző.

edit: A régi ötlethez hasonlóan, személy szerint fontosnak tartom, hogy a megadott adatok kattintással láthatóvá váljanak a többi játékos számára, ezzel elősegítve a folyékonyabb játékot.
 

Yed

Újonc
Támogató
2019. 10. 04.
42
36
22
Switzerland
V4 karakter
Stephen_D_Roger
V2 karakter
Graham B Timothy
Tény,hogy nagyon hasznos lenne!
Támogatom az ötletet.
 

Cherretky

Újonc
Támogató
2020. 04. 26.
22
93
Targu-Mures
V4 karakter
Alberto D Gallarez
LV karakter
Jack Deere
V2 karakter
🚫
Egyszerű, de mégis nagyon jó ötlet. Főleg karakter váltásnál nagyon jól jöhet. Támogatom!
 

VThomans

Újonc
2022. 06. 19.
3
5
V4 karakter
Zlatko Damevic
LV karakter
Tommy Logan
Apróság, de elég hasznos dolog szerintem! Névváltással egybekötve UCP-n keresztül lehetne változtatni szerintem az lenne a legjobb! Adminok tudnák ellenőrizni és nevetséges dolgok sem kerülnének bele így.
 

Rey

relentless
2020. 03. 16.
412
1 641
V4 karakter
Richard Reyes
Apróság, de elég hasznos dolog szerintem! Névváltással egybekötve UCP-n keresztül lehetne változtatni szerintem az lenne a legjobb! Adminok tudnák ellenőrizni és nevetséges dolgok sem kerülnének bele így.
Pont erre gondoltam én is.
Semmi értelme nem lenne, ha a név maradna, de a magasság, kor meg lenne változtatva.
UCP-ben a név váltásnál kellene feltenni egy kérdést, hogy "szeretnéd a karakter nemét/korát is megváltoztatni?"
Ha bepipálod, akkor átírhatod, ha nem, akkor csak névváltást kérsz.
 

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Mindenképpen hasznos lenne. Esetleg lehetne a karakter magasságát illetve még a súlyát is állítani mint + opciók. Az UCP-s megoldás szerintem működőképes lenne. Az ötleted támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Támogatom, elég fontos lenne.
Főleg, hogy nekem v3-on azt írja, hogy férfi és nem lehet átírni.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
  • Tetszik
Reactions: aarmand
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.