Kalmi Ötlete!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
Mégis hogy sikerült párhuzamot vonni a horgászat és a játékosszám között? :D
Láttom, sikerül megragadni a lényeget, És sehol sem írtam h pont a létszám a horgászat miatt. Csak ez is közte van. Ide sorolhatnám, a Laggokat, Crash, folyamat elbuggoló interface stb. Régi horgászatott folyamatosan már sírják vissza az emberek. De valaki szerint tökéletes. (Kíváncsi lennék napi hány órát horgászik aki szerint tökéletes )
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Pesnyaa válasza:
támogatom az ötleteket! Viszont a horgász rendszer... "Dreft azt mondta nem kerül vissza " Vezetőségnek is be kéne látni, szerver létszám csökken folyamatosan és fog is. Addig ameddig a játékosok többségének véleménye nem érdekli őket. Végeznénk egy szavazást nyakamat rá hogy a régi rendszer oda verné az újat.

Mert ebbe mi a lényeg? :D (ne válaszolj, költői kérdés)

Ha folyamatos bugok vannak jelentsd őket fórumon.
Innentől már nem válaszolok olyan kommentre, ami nem az ötlettel kapcsolatos, mielőtt bárki azt hinné, hogy védem a fejlesztőt. (nem mintha az én védelmemre szorulna :O)
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Horgászat semmi féle képpen nem lesz vissza hozva (régebbi verzió) ezt már nem egyszer megírta jó pár ember és el lett mondva hogy nem lesz vissza hozva. Meg is lett indokolva hogy miért nem, pár hsz-re reagálva hogy buggok vannak stb stb ezek folyamatosan javítva vannak. Ahogy mondani szokták megoldasz egy problémát jön másik 5 megoldatlan. Akik nem látnak bele a fejlesztői részletekbe azok ne akarjanak pálcát törni mások felett, lehet utána csinálni.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és Balage.

TheAttifusz

Újonc
2019. 10. 02.
46
60
www.pawlorent.hu
V4 karakter
Eduardo P Pawlowski
LV karakter
Eduardo P Pawlowski
V2 karakter
Eduardo P Pawlowski
Horgászat semmi féle képpen nem lesz vissza hozva (régebbi verzió) ezt már nem egyszer megírta jó pár ember és el lett mondva hogy nem lesz vissza hozva. Meg is lett indokolva hogy miért nem, pár hsz-re reagálva hogy buggok vannak stb stb ezek folyamatosan javítva vannak. Ahogy mondani szokták megoldasz egy problémát jön másik 5 megoldatlan. Akik nem látnak bele a fejlesztői részletekbe azok ne akarjanak pálcát törni mások felett, lehet utána csinálni.
Persze aki nem lát bele az nem is foglalkozik vele. Aki meg bele lát az pedig nem azért írja azt amit ír.

antoon válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Akkor ezentúl aki nem az ötlettel kapcsolatos gondolatait formálja meg kerek egész mondatokban, a fórum szabályzat 10-es pontja alapján büntetni fogjuk.
Ez egy ötlet topic, benne van a nevében, a további nézeteltéréseket vagy esetleges vitatásra szoruló dolgokat privátban beszéljétek meg.
 

HyperS

Barangoló
2019. 11. 30.
97
196
21
V4 karakter
Martin Crooks
LV karakter
Ramazan Xhafer
V2 karakter
Ansuwaldaz Chariovalda
Kb. ez a harmadik olyan téma ami a régi horgászatot akarja visszahozatni. Mi a probléma a mostani horgászattal? Már nem arról szól, hogy csak afkolsz a bot mellett, és amikor jelzést kapsz fárasztod, és kicsit nehezebb vele pénzt farmolni. Erre tekintettel szeptemberben lettek emelve a százalékok, szóval még azt se lehet mondani, hogy kevesebb pénzt szerzel vele. Valaki fejtse ki kérem, hogy mi a jelenlegivel a probléma, mert én ez alapján nem igazán tudom elképzelni.
Őszintén te horgasztál már azóta a szerveren mióta az új rendszer van? Gondolom nem. A halak árai jóval csökkentve lettek ha szeretnéd beküldöm neked a régi halak árait. :)
 

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
139
65
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
Heyho.
A kamionos ötleteden én is gondolkoztam már egy ideje , viszont egy olyan elkepzelesben , hogy a max kereset 500.000 FT lenne termeszetesen szinthez mérve. Miért is? Szerintem ha mar valaki beleölt xxxx órát azért , hogy megfelelő keresete legyen akkor szerintem az a +40-50.000 FT akár csak egy órával számolva is bőven jó és még kedvezőbb is(persze most is egy jó szinten lévő játékos jó pénzt tud kiszedni).

A horgászathoz sok mindent nem tudok hozzáfűzni mivel nem használtam még ezt a verzióját , de ahogy látom déli határnál még mindig van rá igény , tehát gondolom van miértje az ötletednek.

Új kocsik... persze mindig jó ha van egy-két új autó , erre csak annyit tudok mondani , hogy kiváncsian várom mik lesznek a közeljövőben.

A jegyzetfüzet pedig egy kis plussz ami szerintem simán elférne , és közkivánatra sokan használnák is.

Összegezve az ötletedet:

Sok sikert pacsi!
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Hali,tetszenek ezek az ötletek.-Ha nem is a régi peca,de egy ahoz hasonló horgász rendszer jobb lenne,mert ez így felesleges,ahogyan bent van.Illetve láttam,hogy szóba került a hud. Esetleg azt javítani,vagy vissza a régit.Elég zavaró,ha letálcázok mindig eltűnik onnan valami.
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi
R

Ricardo0303

Támogatom ezt az ötletet, nagyon fasza lenne, ha ez meg is lenne valósítva, én is gondolkoztam már azon, hogy egy ilyet meg írok! Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi

Bwear

Újonc
2021. 02. 14.
54
60
V4 karakter
Ryan Crooks
LV karakter
Ryan Maxwell
V2 karakter
Ryan Maxwell
Támogatom az ötlet egy részét, szerintem a kamionos munka bér növelése felesleges lenne (Igen kell időt bele szánni, de ahogy korábban is írták nem mester fokú fizetést kapsz való életben sem pályakezdőként.). Handling javításhoz nem tudok szólni mivel Rs6-ot, nem vezettem még. Jegyzetfüzetet és a régi pecát teljes mértékben támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
Jegyzet füzet nem lenne rossz, a horgászathoz annyit tudok hozzáfűzni hogy nem feltétlen kell a régi horgászat, csak például két bottal lehessen horgászni, vagy a halak árát kicsit feltornászni és akkor már is többen járnának horgászni sőt mivel a bottartóba lenne a bot még egy kapásjelzőt is el tudnák képzelni de az már csak hab lenne a tortán, de lényegében itt nagyonsok embernek az lenne a célja a régi horgászat visszahozatalával hogy legyen egy közösségi hely ahol vannak emberek… egy olyan “ráncfelvarrás” kellene a horgászatnak, hogy ne legyen kuka ez a rendszer viszont járjanak horgászni az emberek! Összességében TÁMOGATOM! A jegyzettömböt a horgászatra pedig egy dűlő kellene, hogy járjanak és ne legyen kuka ez a rendszer ??
Van kapásjelző, illetve módosítottunk az esélyeken, pénzen.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.